«Амрита» виготовлена з натуральної сировини, яка володіє сильними противірусними, антимікробними, анти паразитарними та протизапальними властивостями. Окрім цього «Амрита» сприяє покращенню травлення, очищенню від токсинів, зміцненню імунної системи та організму вцілому. 

 

Велика кількість ефірних масел, біофлавоноїдів та фітонцидів, які містять натуральні складники «Амрити» наділяють її противірусними, антимікробними та анти паразитарними властивостями.

А велика кількість біофлавоноїдів активує в уражених вірусом клітинах природні і рятівні для організму процеси апоптозу. Апоптоз, на відміну від некрозу, при якому клітина гине і її вміст поширюється в оточуючому середовищі, запобігає інфікуванню вірусом здорових клітин організму. Адже при апоптозі, уражена вірусом клітина розпадається на фрагменти, оточені клітинною мембраною, які поглинаються імунними клітинами, і вірус не потрапляє в здорові клітини і не інфікує їх. Окрім цього при апоптозі мембрани клітин не руйнуються і не виникає запальний та автоімунний процес.

Завдяки тому, що «Амрита» покращує травлення та засвоєння поживних речовин, вона зміцнює усі органи та організм вцілому, сприяє оновленню та омолодженню внутрішніх органів.

При дослідженні рослинних компонентів «Амрити» в них було виявлено велику кількість природніх рідкокристалічних структур. А природні рідкі кристали легко проникають у рідкокристалічні мембрани клітинних структур організму, очищаючи їх від токсинів, та забезпечуючи клітинні мембрани необхідними структурними компонентами. Таким чином, рідкі кристали «Амрити» можуть освіжати та омолоджувати клітини організму та сприяти їх оновленню.

 

Підписка на новини та консультації

Якщо Ви бажаєте отримувати новини, консультації, анонси семінарів з нашого сайту, будь ласка, залиште своє ім'я та адресу електронної пошти.
Ваші дані не будуть використовуватися для спаму і не будуть передані третім особам