АМРИТА – проти онкологічні властивості,  сильний імунітет, відновлення сили та втрачених функцій, зміцнення нирок та  репродуктивної сфери, омолодження.

Замовляйте "Амрита" за номером:

(067) 509-55-77 або пишіть замовлення
на скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • Укріпляє організм та імунну систему
  • Володіє проти онкологічними та анти паразитарними властивостями, розсмоктує кісти
  • Покращує стан нирок та сечостатевої системи
  • Зміцнює нервову та ендокринну систему, покращує обмін речовин
  • Сприяє загоєнню ран та переломів
  • Покращує травлення та обмін речовин
  • Омолоджує організм, сприяє відновленню тканин та втрачених функцій

«Амрита» – це натуральний засіб, виготовлений за тибетськими рецептами, який застосовується для сповільнення старіння, зміцнення організму та імунної системи при: онкологічних захворюваннях, кістах, важких гострих та хронічних інфекційних захворюваннях, при захворюваннях сечостатевих органів, при нирково-кам`яній хворобі, для посилення потенції у чоловіків та продовження репродуктивного періоду у жінок, цирозі печінки,   жировому гепатозі печінки, трофічних виразках, для профілактики інсульту та для відновлення після інсульту, для зміцнення нервової системи, для зміцнення волосся і запобіганню передчасному посивінню, як проти паразитарний засіб, при захворюваннях крові.

Дія «Амрити» основана на покращенні тканинного дихання, антиоксидантних та адаптогенних властивостях. Окрім того до її складу входять рослини, які володіють проти онкологічною дією.

Рекомендовано вживати при:

Рекомендовано вживати для сповільнення старіння, зміцнення організму та імунної системи при: онкологічних захворюваннях, кістах, важких гострих та хронічних інфекційних захворюваннях, при захворюваннях сечостатевих органів, при нирковокам`яній хворобі, для посилення потенції у чоловіків та продовження репродуктивного періоду у жінок, цирозі печінки, трофічних виразках, для профілактики інсульту та для відновлення постінсультних хворих, для зміцнення нервової системи, для зміцнення волосся і запобіганню передчасному посивінню, як антипаразитарний засіб, при захворюваннях крові.

Спосіб застосування: 

Приймати двічі на день по 1 чайній ложці 2-3 рази на день відразу після вживання їжі.

Зберігати при кімнатній температурі.

Замовляйте "Амрита" за номером:
(067) 509-55-77 або пишіть замовлення
на скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
"Сил-чистил" 560 г - 1020 грн.

Підписка на новини та консультації

Якщо Ви бажаєте отримувати новини, консультації, анонси семінарів з нашого сайту, будь ласка, залиште своє ім'я та адресу електронної пошти.
Ваші дані не будуть використовуватися для спаму і не будуть передані третім особам