Для того, щоб поранення чи травма завдали якомога менше шкоди для організму, щоб відновилася цілісність структур і функцій, потрібно стимулювати процеси оновлення організму та забезпечити їх необхідним ресурсом, необхідним для оновлення. Іншими словами тканини повинні дихати, отримувати необхідні поживні речовини та видаляти нечистоти. І однією із важливих умов забезпечення процесів дихання, надходження поживних речовин та видалення нечистот є хороша мікроциркуляція та кровообіг в уражених ділянках. Також хороший кровообіг в уражених тканинах забезпечує хороший імунний захист і попереджує інфекційні ускладнення.

Проте хороший кровообіг та хороша мікроциркуляція у ранах блокуються детритом пошкоджених тканин та тромботичними масами, які утворюються при крововиливах, внаслідок ушкодження тканин при травматизації.

Велику роль у блокуванні мікроциркуляції та кровообігу в травмованих тканинах відіграє посттравматичний набряк. Адже саме з пошкоджених тканин утворюються медіатори запалення та токсини, які підвищують проникливість судин, активізують запальні процеси та викликають набряк. 

При набряку поживні речовини та кисень не поступають до тканин в необхідній мірі, а також утруднене видалення нечистот та продуктів життєдіяльності клітин. Також при цьому утруднене проникнення імунних клітин, які очищають рану як від відмерлих тканин так і від мікробів.

Тому дуже важливим для лікування ран є зняття набряку, зменшення запального процесу в пошкоджених тканинах та відновлення кровообігу.

Саме такі завдання покладено на «Сандал», лікувально-профілактичний засіб, виготовлений за рецептами тибетської медицини.

За уявленням тибетської медицини коренем усіх ускладнень при пораненнях є «погана кров», яка блокує оновлення тканин та їх імунний захист. Однією із причин утворення «поганої крові» є травма і крововилив у рану чи травмовані тканини. І саме за тибетськими рецептами цілющі засоби, з яких виготовляється «Сандал», розсмоктують та приборкують «погану кров». 

Сандал – це цілющий продукт, який виготовлено із рослинних компонентів (шафрану, червоного і білого сандалового дерева, момордіки, сверції та ін.) рецептури тибетської медицини, які змішані у суміші мумійо та натурального бджолиного меду і які служать для зміцнення організму.

В тибетській медицині та в Аюрведі рослинні компоненти Сандалу, насамперед, є еліксирами для печінки, потужними антитоксичними, протизапальними та проти алергічними засобами.

«Сандал» сприяє очищенню організму від токсинів та може запобігати утворенню в організмі агресивних, руйнівних факторів щодо біологічних структур.

«Сандал» може зменшувати пошкодження організму опіками та агресивними чинниками травматичних уражень, а також може сприяти загоєнню ран, пом’якшенню запальних, автоімунних та алергічних процесів.

Адже відомо, що реактивність організму на пошкодження і травму залежить від наявності в організмі пошкоджених клітин. Тобто дистрофічних клітин, та клітин, які відмирають шляхом некрозу. Тому що ті клітини, які відмирають шляхом некрозу, самі стають джерелом токсинів та руйнівних чинників.

І чим менше в організмі вразливих клітин(некротичних та дистрофічних), тим менш руйнівною є дія травматичного чинника для організму. 

Властивості «Сандалу»: основою біологічної активності продукту є його здатність зменшувати ушкодження клітин та біологічних структур організму агресивними, токсичними факторами ендогенного походження, внаслідок чого зменшується реактивність організму на агресивні чинники екзогенного походження, в тому числі і на опіки, травми, віруси та бактерії.

Руйнівні для клітин фактори є продуктами життєдіяльності організму і впливають на важкість захворювання та його ускладнення. Насамперед такими агресивними і руйнівними факторами для клітин всього організму є токсичні жовчні кислоти. Адже, будучи милами по своїй природі, токсичні жовчні кислоти розчиняють мембрану клітини і, таким чином, руйнують клітину. 

І науці давно відомо, що при руйнуванні клітини утворюються медіатори запалення та активатори автоімунних процесів, які ще більше пошкоджують клітини організму, а в організм потрапляють токсичні продукти трупного розкладання клітини, зокрема сечова кислота, лізосомальні ферменти, які також пошкоджують здорові клітини, отруюють організм, і теж провокують розвиток запального процесу.

Сандал» сприяє видаленню токсичних жовчних кислот, стимулюючи і збільшуючи виділення слизу в жовч, і, таким чином, розводячи токсичну жовч в організмі. Цим самим «Сандал» запобігає всмоктуванню токсичних жовчних кислот в кров, адже 95% жовчних кислот в організмі ре-циркулюють, завдяки повторному всмоктуванню з виділеної жовчі в кров, а слиз зв’язує їх і запобігає всмоктуванню. 

Даний ефект т «Сандалу» імовірно обумовлений взаємодію з гастроінтестінальними рецепторами та посиленням секреції гастроінтестінального гормону секретину. А, як відомо науці, секретин посилює секрецію слизу келихоподібними клітинами жовчних протоків, що сприяє видаленню токсичних жовчних кислот з організму.

 Токсичні жовчні кислоти є руйнівними детергентами, які розчиняють і пошкоджують жирову оболонку клітин, внаслідок чого останні руйнуються шляхом некрозу, а не відмирають генетично запрограмованим і безпечним для організму шляхом апоптозу.

Адже при апоптозі клітина розпадається на фрагменти, оточені мембраною. А при некрозі увесь трупний вміст клітини потрапляє в навколишнє середовище і отруює його, а також сам є руйнівним чинником, який руйнує і пошкоджує інші клітини.

А при розпаді клітин утворюється токсична сечова кислота, яка теж пошкоджує клітини та провокує запальний процес.

Звідки ж беруться руйнівні для клітин фактори, зокрема токсичні жовчні кислоти та сечова кислота? 

Токсичні жовчні кислоти накопичуються в печінці тому, що ослаблена стресами, медикаментами, алкоголем, наркотичними речовинами забрудненою хімікатами та консервантами їжею, печінка не повністю спроможна їх нейтралізувати і склеювати з таурином та гліцином. 

Але існує і інший механізм нейтралізації агресивних жовчних кислот. 

І завдяки тому, «що «Сандал» запобігає всмоктуванню агресивних і токсичних жовчних кислот, клітини організму не руйнуються ними і їх вміст не забруднює і не руйнує тканини, зменшується запальний процес та середовище його поширення, адже при відсутності медіаторів запалення припиняються і автоімунні реакції.

Також «Сандал» містить велику кількість біофлавоноїдів, які запускають в уражених і постарілих клітинах природні і рятівні для організму процеси апоптозу: розпаду клітини на фрагменти, оточені мембраною. 

І апоптоз запобігає забрудненню агресивними до інших клітин руйнівними чинниками, в які перетворюється вміст клітин, що зруйнувалися. Це запобігає розвитку запального процесу. Адже при апоптозі клітина, яка гине розпадається на фрагменти, оточені клітинною мембраною. І ці фрагменти поглинаються імунними клітинами, тому вміст клітини не потрапляє в здорові тканини і не руйнує їх.

А ще «Сандал» пом’якшує інтоксикацію , сприяє видаленню токсинів із організму і покращує функцію як печінки, так і підшлункової залози.

Людський організм постійно оновлюється і для оновлення в організмі відбуваються процеси синтезу, руйнування та очищення. Щодня в організмі гине до 9 міліардів клітин. Загиблі клітини можуть розпадаються шляхом апоптозу, тобто природно запрограмованим шляхом, або шляхом некрозу. При загибелі клітин шляхом некрозу в організм поступає велика кількість токсинів, які утворюються внаслідок руйнування біологічних структур і самі стають руйнівними чинниками. Внаслідок цього організм зашлаковується і алергізується, з’являється схильність до алергії та автоімунних процесів.

А на те, як помирають клітини: природно (апоптозом) чи нагло, раптово(некрозом), впливає наявність в організмів агресивних руйнівних факторів, які є продуктами життєдіяльності організму.

Зокрема сильним руйнівним чинником є токсичні жовчні кислоти. Будучи токсичними детергентами(милами) жовчні кислоти руйнують мембрани клітин, внаслідок чого в крові зростає кількість токсинів та медіаторів запальних та алергічних реакцій, з’являється схильність до набряків, запальних та алергічних захворювань.

І тому «Сандал» є лікувально-профілактичним засобом, який може посприяти швидкому видужанню організму при травмах та пораненнях. Адже він може зменшувати кількість ушкоджених клітин в організмі.

Підписка на новини та консультації

Якщо Ви бажаєте отримувати новини, консультації, анонси семінарів з нашого сайту, будь ласка, залиште своє ім'я та адресу електронної пошти.
Ваші дані не будуть використовуватися для спаму і не будуть передані третім особам