Жовчне каміння може утворюватися внаслідок порушення жовчоутворювальної та жовчовидільної функції печінки, розладів ендокринної системи організму, а також внаслідок порушень діяльності органів травлення.

У багатьох випадках наявність жовчного каміння протікає безсимптомно і людина може навіть не підозрювати, що у неї є камінці. І на протязі усього життя людини наявність камінців у жовчному міхурі може не становити жодної загрози для її здоров`я.

Проте, хоча  наявність камінців у жовчному міхурі може не становити жодної загрози для  здоров`я  людини,  вона свідчить про певні порушення в організмі, і найчастіше, про порушення  функціонального стану печінки, підшлункової залози та травної системи вцілому.

А це неблагоприємно впливає на обмін речовин і на збереження здоров`я організму.

Найчастіше жовчнокам'яна хвороба супроводжується хронічним запаленням жовчного міхура та хронічним панкреатитом. І найчастіше ці хвороби вона є наслідком поганого морфо функціонального стану печінки або її різноманітних захворювань.

Завдяки світовим науковим дослідженням хвороби нещодавно було встановлено, що погана жовчоутворювальна функція печінки і, як наслідок, не «якісна жовч», бідна жовчними кислотами, є найчастішою причиною жовчокам`яної хвороби та хронічного панкреатиту!

Тому за древніми тибетськими рецептами було створено «Енергетин» та «Расаяну» для можливого усунення причин жовчокам`яної хвороби, шляхом відновлення жовчоутворювальної функції печінки, та збагачення жовчі  жовчними кислотами, що сприяє розчиненню каміння, очищує печінку від жовчних холестеринових корків, покращує функцію підшлункової залози та нормалізує травлення.

Імовірною причиною лікування хвороби та ефективного розчинення жовчного та ниркового каміння при застосуванні «Енергетину» та «Расаяни» є наявність в рослинних компонентах їх інгредієнтів природніх рідких кристалів.

За принципом: подібне взаємодіє з подібним рідкі кристали «Енергетину» та «Расаяни» здатні взаємодіяти з твердими кристалами, яким є каміння, і розчиняти їх.

А для випадку, коли жовч нокам`яна хвороба супроводжується хронічним холециститом та підгострим панкреатитом за древніми тибетськими рецептами було створено «Сандал», який може сприяти пом`якшенню запального процессу, шляхом видалення токсичних жовчних кислот та покращення функції печінки.

І для того, щоб зрозуміти, який варіант терапії при лікуванні жовнокам'яної хвороби вам потрібен: «Сандал», «Енергетин», чи «Расаяна», можна провести певні тести з самим собою.

Зберіть у прозорий посуд одну порцію сечі, але не саму ранішню, і подивіться на колір сечі, її прозорість та зверніть увагу на її запах. 

Якщо сеча насиченого жовтого кольору, чи має червонястий відтінок, або непрозора і мутна, або має різкий неприємний запах, то треба спочатку застосовувати  «Сандал» упродовж 1-2 місяців, який слід вживати по 1 чайній ложці за 30 хвилин до обіду і за 30 хвилин до вечері. А через 2 місяці регулярного застосування «Сандалу» треба додати «Енергетин» і вживати його вранці, натще по 1 чайній ложці за 30 хвилин до їди, і ввечері по 1 чайній ложці через 1 ½ години після вечері. А «Сандал» продовжувати вживати як і раніше: по 1 чайній ложці за 30 хвилин до обіду і за 30 хвилин до вечері.

А ще через 1 місяць, тобто через 3-4 місяці від початку застосування  «Сандалу» продовжувати вживати  «Сандал» у звичному режимі, але вранці і ввечері разом з «Енергетином» вживати «Расаяну» по 1 чайній ложці ще упродовж 7-9 місяців.

Якщо сеча прозора, біла, не мутна, то «Енергетин» можна застосовувати  з самого початку.  «Сандал»  вживати  по 1 чайній ложці за 30 хвилин до обіду 1 раз на день. А «Енергетин»  вживати  вранці, натще, по 1 чайній ложці за 30 хвилин до їди, і ввечері по 1 чайній ложці через 1 ½ години після вечері. І через 2 місяці Енергетин» та «Сандал» продовжувати вживати у звичному режимі, але вранці і ввечері разом з «Енергетином» вживати «Расаяну» по 1 чайній ложці ще упродовж 5-9 місяців.

Слід знати, що, коли виходять розчинені піщинки, пацієнти відчувають біль в правому боці, але не завжди при виході піщинок або жовчних пробок є біль. Іноді через 3 місяці після прийому вищеописаних засобів, при обстеженні на УЗД складається хибне враження, що камінь, навпаки, зростає. Але, насправді, це візуальне збільшення обумовлене налипанням густої жовчі, яка блокувала печінку і яка розчинилася внаслідок прийому наших засобів і вийшла з печінки, потрапивши в жовчний міхур. Але при продовженні курсу прийому ці візуальні явища зникають у міру розчинення каменю.

Підписка на новини та консультації

Якщо Ви бажаєте отримувати новини, консультації, анонси семінарів з нашого сайту, будь ласка, залиште своє ім'я та адресу електронної пошти.
Ваші дані не будуть використовуватися для спаму і не будуть передані третім особам