Давайте зрозуміємо: як «Енергетин», виготовлений із натуральних компонентів за древніми тибетськими рецептами, активує і зміцнює імунітет, створює  потужний противірусний та антимікробний захист? 

 

«Енергетин» сприяє зміцненню імунних клітин завдяки покращенню забезпечення їх енергією та поживними речовинами.

Такий зміцнюючий ефект стає можливим завдяки покращенню перетравлення та засвоєння поживних речовин, що надходять з їжею.

Зокрема в рамках наукових досліджень доведено, що «Енергетин» покращує жовчоутворювальну функцію печінки та активізацію ферментативної системи травного тракту, що сприяє хорошому засвоєнню поживних речовин та зміцненню імунної системи.

Окрім того «Енергетин» може  активувати імунну систему і безпосередньо: подразнюючі слизові спеціями, що входять до його складу, «Енергетин» збільшує приток крові до слизових оболонок  і, таким чином, збільшує секрецію противірусних та протимікробних імуноглобулінів. Що дуже актуально на початку хвороби.

Також «Енергетин» може посилювати імунітет через покращення кровообігу за рахунок активації судинорозширювальної калікреїн-кінінової системи. Адже важливим фактором імунного захисту є кровопостачання органів. Покращення кровопостачання забезпечує хороший доступ імунних клітин до тканин і слизових оболонок.

Окрім того, що «Енергетин» може зміцнювати імунітет, він ще й  може активізувати імунний захист. 

«Енергетин» сприяє активації імунних клітин завдяки покращенню емульгації  жовчними кислотами жирів, які необхідні для активації імунокоординуючих клітин макрофагів.

Тернопільський вчений Дем`яненко Василь Васильович за допомогою поляризаційного мікроскопа виявив в «Енергетині» велику кількість природніх рідких кристалів, які можуть вбивати віруси та мікроорганізми.

 Природні рідкі кристали – це біологічні речовини, які володіють структурною організацією вищого порядку і створюють кристалічну решітку. А кристалічна решітка наділяє біологічні речовини особливими фізико-хімічними властивостями. Виявляється, що рідкі кристали рослинного походження нейтралізують токсини і захищають біологічні структури організму від пошкодження.

 

 За принципом: подібне взаємодіє з подібним, рідкі кристали легко взаємодіють з рідкокристалічними мембранами клітин організму  і здатні з ними зливатися, як краплини води. А так, як до складу рослинних рідких кристалів «Енергетину» входять ефірні масла, то вони можуть ефективно знешкоджувати віруси і бактерії, завдяки легкому проникненню у мембрани усіх клітин організму, які теж мають рідкокристалічну структуру.

 Рідкокристалічна структура клітинних мембран організму зливається з рідкими кристалами «Енергетину», як крапельки води між собою і, таким чином, ефірні масла добираються до вірусів, знешкоджуючи їх.

Таким чином застосування «Енергетину» зміцнює як печінку, так і противірусний імунітет.

Підписка на новини та консультації

Якщо Ви бажаєте отримувати новини, консультації, анонси семінарів з нашого сайту, будь ласка, залиште своє ім'я та адресу електронної пошти.
Ваші дані не будуть використовуватися для спаму і не будуть передані третім особам