Що сталося, якби Ви замовили нашу продукцію вже: “Енергетин»,  «Расаяну», «Сандал» чи «Амриту», виготовлену для вас з любов`ю за древніми рецептами тибетської медицини.  Можливо, Ви побачили  би себе гарнішими, привабливішими, яскравішими, і можливо, Ви почули би, що ваш голос став би мелодійнішим, а звуки довкола вас дзвінкішими і радіснішими, як спів пташок навесні,  і,  можливо, ви відчули би себе набагато  молодшими, щасливішими, бадьорішими і впевненішими, якби Ви споживали і раділи аромату і смаку нашої продукції: “Енергетину»,  «Расаяни», «Сандалу», «Амрити» чи того, що вам підходить, Вам смакує, а може і не зовсім смакує, але суттєво наповнює вас силою і поліпшує ваше здоров`я.

«Енергетин»  - це продукт, виготовлений з цілющих рослин та натурального бджолиного меду  за древніми тибетськими рецептами тибетської медицини.

"Енергетин" 560 г - 730 грн.

Детальніше...

Слово расаяна в Аюрведичній медицині означає омолоджувач, або такий засіб, що відновлює. Адже кожний орган нашого організму має свою расаяну природного походження, яка укріпляє цей орган і підтримує його життєдіяльність, а також покращує функцію цього органу.

"Расаяна" 560 г - 1060 грн.

Детальніше...

АМРИТА – проти онкологічні властивості,  сильний імунітет, відновлення сили та втрачених функцій, зміцнення нирок та  репродуктивної сфери, омолодження.

"Амрита" 560 г - 1060 грн.

Детальніше...

Сандал – це цілющий продукт, який виготовлено із рослинних компонентів рецептури тибетської  медицини, які змішані у суміші мумійо та натурального бджолиного меду і які служать для зміцнення організму.

"Сандал" 560 г - 1040 грн.

Детальніше...

СИЛ-ЧИСТИЛ – анти паразитарна дія, нормалізація ваги тіла, стабілізація імунної системи, хороше травлення, очищення лімфатичної системи.

"Сил-чистил" 560 г - 1020 грн.

Детальніше...

Підписка на новини та консультації

Якщо Ви бажаєте отримувати новини, консультації, анонси семінарів з нашого сайту, будь ласка, залиште своє ім'я та адресу електронної пошти.
Ваші дані не будуть використовуватися для спаму і не будуть передані третім особам