Слово расаяна в Аюрведичній медицині означає омолоджувач, або такий засіб, що відновлює. Адже кожний орган нашого організму має свою расаяну природного походження, яка укріпляє цей орган і підтримує його життєдіяльність, а також покращує функцію цього органу.

Замовляйте "Расаяна" за номером:
(067) 509-55-77 або пишіть замовлення
на скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

За древньою індійською легендою расаяни допомагали монахам продовжувати своє життя аж до 1000 років. І, як показує досвід, «Расаяна» допомагає відновити функції внутрішніх органів, які, здавалося б, втрачені безвідворотньо. Завдяки застосуванню «Расаяни»  констатовано випадки відновлення функції нирок у людей навіть з нирковою недостатністю.

 

«Расаяна» виготовлена за тибетськими рецептами із екзотичних лікарських рослин, які є цілющими омолоджувачами та очищувачами внутрішніх органів. Зокрема до складу «Расаяни» входять омолоджувачі: для печінки- ембліка, шафран, куркума,  міробалан белеріка та міробалан хебула, для нирок та для зміцнення  сечостатевої сфери - вітанія, гуньба, кардамон, коріандр та спаржа лікарська, для серцево-судинної системи - калінджі, гвоздика, імбир, асафетида, для легень - шатаварі, ферунглек, гвоздика, кориця, для підшлункової залози і шлунку - кмин, кардамон, чорнушка, для нервової системи - ашваганда, кардамон, калінджі, для гормональної сфери- ашваганда, шатаварі, шафран, для зміцнення імунної системи – імбир, ферула, ашваганда, для очищення організму від токсинів – тріпхала, куркума та шафран.

Так, наприклад ашваганда (Withania somnifera), яка входить до складу «Расаяни»,  містить фітостероли, які є аналогом статевого гормону тестостерону, завдяки чому чудово покращує функції статевої системи, запобігає розвитку аденоми простати. Окрім цього завдяки алкалоїду сомніферину, ця рослина є чудовим біостимулятором, антистресовим засобом та адаптогеном. Особливо ефективним для зміцнення людей похилого віку та відновлення неврологічних функцій у постінсультних хворих. Адже з віком із-за вікового погіршення обміну речовин і старіння організму погіршується кисневий шлях окислення органічних речовин (цикл Кребса) і активізується безкисневий шлях окислення(гліколіз). Внаслідок цього організм отримує енергію АТФ в 19 разів менше. А сомніферин кореня ашвагади переводить окислення на кисневий шлях навіть у тканинах, які перебувають у стані гіпоксії. І, таким чином, ашваганда усуває хронічну втому і функціональну слабкість органів і відновлює ефективне енергопостачання клітин, яке у 19 разів більше ніж без кисневе.

«Расаяна» здатна покращувати функцію внутрішніх органів, зміцнюючи їх,  усуваючи хвороботворний грунт в цих органах. Тому «Расаяна» застосовується для зміцнення внутрішніх органів та організму вцілому при хронічних захворюваннях.

                    

У своїх наукових дослідженнях тернопільський вчений Дем`яненко В. В. спостерігав як кров онкологічних хворих, при нанесенні на предметне скло із біологічними рідкими кристалами, гасить світіння рідких кристалів у поляризованому світлі, а нанесення крові здорових осіб не псує рідкокристалічне сіяння. Отже що це означає?

А це означає те, що рідкі кристали взаємодіють з токсинами, які є у крові онкологічних хворих і нейтралізують їх. Внаслідок поглинання рідкокристалічними структурами токсинів втрачається їх сіяння в поляризованому світлі.  І якщо в організм не поступають рослинні рідкокристалічні структури, то усі токсини проникають в рідкокристалічні структури організму, якими, насамперед, є мембрани клітин. Тоді тканини організму в буквальному змісті в`януть, втрачають свою свіжість і перетворюються в хвороботворний грунт. Доказом цього є відсутність світіння мембран лейкоцитів онкологічних хворих в поляризованому світлі, на відміну від дивовижного сіяння мембран лейкоцитів крові у здорових людей.

І унікальність «Расаяни» полягає в тому, що природні рідкі кристали рослинних компонентів «Расаяни» очищають клітинні мембрани від токсинів, повертаючи тканинам свіжість і сіяння, омолоджують організм.

Окрім укріплення внутрішніх органів, омолодження расаянами полягає у видаленні із організму токсинів старіння. Найбільш відомими рослинними компонентами, які видаляють токсини, що утворилися в процесі життєдіяльності є шафран, ембліка, куркума та плоди міробаланів.

Як не дивно, в поляризованому світлі люмінесцентного мікроскопа спостерігається дивовижне світіння усіх цих компонентів «Расаяни», що свідчить про наявність в рослинних расаянах великої кількості природніх рідких кристалів.

       

        Зокрема ефективною «Расаяна» є при жирових гепатозах, цирозах печінки, вірусних гепатитах, гастритах, виразковій хворобі шлунка та дванадцятипалої кишки, хронічних панкреатитах, атеросклерозі, ішемічній хворобі серця, безсонні, клімактеричному синдромі, вегетосудинній дистонії, гіпертонічній хворобі, клімактеричному синдромі, гестозах вагітних, доброякісних пухлинах, простудних захворюваннях, хронічних пієлонефритах та нирковій недостатності, аденомах простати, для відновлення постінсультних хворих, кращого загоєння ран та переломів, зміцнення імунної системи, відновлення потенції. Слід відмітити, що Расаяна допомагає завагітніти багатьом жінкам.   

 

Рідкі кристали рослинних компонентів «Расаяни» адсорбують і нейтралізують  токсини.

Рідкі кристали рослинних компонентів «Расаяни» укріпляють мембрани печінкових клітин та захищають клітини внутрішніх органів від пошкодження вільними радикалами та токсинами.

Також рідкі кристали «Расаяни» розчиняють тверді кристали, якими є ниркове та жовчне каміння.

Натуральні компоненти Расаяни очищують кров від токсинів, зміцнюють серце, нирки, сечо-статеву сферу печінку, підшлункову залозу та усю травну систему, покращують імунітет, нейтралізують і видаляють з організму токсини старіння.

 

Вживати по 1 чайній ложці 2 рази на день в обід через 1годину після  їди і перед сном, або вранці і ввечері.

 

Ви зможете більш детально ознайомитися з секретами тибетської медицини та цілющою дією «Расаяни» у рубриці «Таємниці тибетської медицини та Аюрведи».

 

Тибетські древні джерела стверджують, що природа підсказує людям як знайти расаяну для того чи іншого органу: ті рослини і рослинні компоненти, які подібні за формою до того чи іншого органу і мають цілющі властивості укріпляти відповідний орган.

Наприклад волоський горіх знаходиться у скорлупі, наче головний мозок в черепі, а, якщо розколоти скорлупу горіха, то всередині ми побачимо конфігурацію горіха, схожу до конфігурації головного мозку. І тому волоський горіх цілющий для головного мозку.

Їстівний каштан, як і ятришнік, дуже схожі за кофігурацією на чоловічу простату і дійсно, в усіх посібниках по фітотерапії ви прочитаєте про цілющість ятришніка для сечостатевої сфери чоловіків. А плоди інжиру схожі на шлунок і з давніх давен в азійських країнах інжир використовують для лікування захворювань шлунка.

Окрім укріплення внутрішніх органів, омолодження расаянами полягає у видаленні із організму токсинів старіння. Найбільш відомими рослинними компонентами, які видаляють токсини, що утворилися в процесі життєдіяльності, є шафран, ембліка, куркума та плоди міробаланів. Як не дивно, в поляризованому світлі люмінесцентного мікроскопа спостерігається дивовижне світіння усіх цих компонентів расаяни, що свідчить про наявність в цих расаянах великої кількості рідких кристалів.

У своїх наукових дослідженнях тернопільський вчений Дем`яненко В. В. спостерігав як кров онкологічних хворих, при нанесенні на предметне скло із рідкими кристалами, гасить світіння рідких кристалів у поляризованому світлі, а нанесення крові здорових осіб не зменшує рідкокристалічне сіяння. І тоді що це означає?

А це означає те, що рідкі кристали взаємодіють з токсинами, які є у крові онкологічних хворих і нейтралізують їх. Внаслідок поглинання рідкокристалічними структурами токсинів втрачається їх сіяння в поляризованому світлі. І якщо в організм не поступають рослинні рідкокристалічні структури, то усі токсини проникають в рідкокристалічні структури організму, якими, насамперед, є мембрани клітин. Тоді тканини організму в буквальному змісті в`януть, втрачають свою свіжість і перетворюються в хвороботворний грунт. Доказом цього є відсутність світіння мембран лейкоцитів онкологічних хворих в поляризованому світлі, на відміну від дивовижного сіяння мембран лейкоцитів крові у здорових людей.

Тому природні рідкі кристали расаян очищають клітинні мембрани від токсинів, повертаючи тканинам свіжість і сіяння, омолоджують організм.

За концепцією тибетської медицини сила організму складається із семи сил тіла. А сім сил тіла породжуються їжею, яка приготована вогнем травлення організму. Тому до складу Расаяни входять підсилюючі вогонь травлення компоненти такі як імбир, кардамон, чорнушка, ферула, ферунглек та кмин.

А вітанія та шатаварі підсилюють сили тіла безпосередньо.

І дійсно, наукові дослідження підтверджують анаболічну дію даних рослин, що входять до складу Расаяни.

На санскриті вітанія називається ашваганда, тобто та, що придає конячу силу тілу і статевій сфері. Тому расаяна корисна не лише для зміцнення тіла, а й для продовження людського роду і саме для тих сімейних пар, які прагнуть потомства і у яких це не виходить.

Багато жінок не можуть завагітніти тому, що їхній організм виробляє багато отрути, адже якщо навіть слабке сім`я потрапляє у хороший грунт, то воно плодоносить. А раз грунт маложивильний і ще й отруєний, то сім`я не плодоносить, таким способом природа запобігає появі хворих організмів.

А Расаяна, живлячи організм, робить живильним і його грунт, а також очищає його від отрути. Адже до її складу входять ембліка та шафран, які є найкращими еліксирами для нейтралізуючої токсини печінки. І тому Расаяна є дуже корисною як для підсилення репродуктивної сфери, як для зміцнення імунітету та організму вцілому, так і є цілющою при захворюваннях печінки, в тому числі і при вірусних гепатитах.

Расаяна застосовується для зміцнення внутрішніх органів та організму вцілому при хронічних захворюваннях. Зокрема ефективною є Расаяна при жирових гепатозах, цирозах печінки, вірусних гепатитах, гастритах, виразковій хворобі шлунка та дванадцятипалої кишки, хронічних панкреатитах, атеросклерозі, ішемічній хворобі серця, безсонні, клімактеричному синдромі, вегетосудинній дистонії, гіпертонічній хворобі, простудних захворюваннях, хронічних пієлонефритах та нирковій недостатності, аденомах простати, для відновлення постінсультних хворих, кращого загоєння ран та переломів, зміцнення імунної системи, відновлення потенції. Слід відмітити, що Расаяна допомагає завагітніти багатьом жінкам.

Замовляйте "Расаяна" за номером:
(067) 509-55-77 або пишіть замовлення
на скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
"Расаяна" 560 г - 1060 грн.

Підписка на новини та консультації

Якщо Ви бажаєте отримувати новини, консультації, анонси семінарів з нашого сайту, будь ласка, залиште своє ім'я та адресу електронної пошти.
Ваші дані не будуть використовуватися для спаму і не будуть передані третім особам