Сандал – це цілющий продукт, що володіє протизапальними, антиалергічними та очищувальними властивостями. Його виготовлено за тибетськими рецептами із рослинних компонентів, які змішані у суміші з мумійо та натурального бджолиного меду і які служать для зміцнення організму. Усі запальні, автоімунні, та алергічні хвороби в тибетській медицині вважаються  хворобами жару. І, щоб лікувати хвороби «жару» за тибетськими рецептами потрібно застосовувати ліки, які володіють силою холоду, заспокоюють жар і нормалізують процеси «жовчі». Адже в древньому тибетському трактаті написано, що хвороби «жару» повстають із-за порушення процесів «жовчі».

Саме таким унікальним засобом, створеним за тибетськими рецептами, і є «Сандал».

Замовляйте "Сандал" за номером:
(067) 509-55-77 або пишіть замовлення
на скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

В тибетській медицині та в Аюрведі рослинними компонентами, що входять до складу  «Сандалу» лікують «погану кров» смуг-по, яка є коренем внутрішніх хвороб, і насамперед, вони є еліксирами для печінки, потужними антитоксичними, протизапальними та проти алергічними засобами. Варто зазначити, що .«Сандал» сприяє очищенню організму від токсинів завдяки тому, що зміцнює печінку і може запобігати утворенню в організмі агресивних, руйнівних факторів щодо біологічних структур.

«Сандал»  може зменшувати пошкодження організму вірусами, бактеріями, опіками, та іншими агресивними  чинниками травматичних уражень, що сприяє загоєнню ран, пом`якшенню запальних, автоімунних та алергічних процесів.

Зокрема ми спостерігали високу ефективність «Сандалу» та значне покращення стану пацієнтів з хворобами печінки, вірусними гепатитами С, В, з алкогольним гепатитом, з хронічними застудними та запальними захворюваннями, з автоімунними, ревматичними та алергічними захворюваннями. 

«Сандал» зміцнює організм та покращує стан:

 • При вірусних і токсичних гепатитах:
 • При вірусному гепатиті С,
 • При вірусному гепатиті В,
 • При алергічних станах; 
 • При хронічних застудних захворюваннях:
 • Ларингіт, трахеїт, отит, фарингіт,  фронтит, гайморит, ангіна, герпес;
 • При системних захворюваннях сполучної тканини:
 • Ревматизмі, міокардитах, ревматоїдному артриті,  хворобі  Бехтєрева,  склеродермії, червоному вовчаку;
 • Тендовагінітах, артритах, 
 • При розсіяному склерозі, 
 • При лімфогранулематозі, 
 • При автоімунних захворюваннях щитовидної залози:
 • При гіпотіріозі, 
 • При гіпертіріозі;
 • При інсулінозалежному цукровому діабеті, 
 • При фурункульозі, 
 • При хронічних запальних захворюваннях, 
 • При хронічних бронхітах, 
 • При бронхіальній астмі, 
 • При туберкульозі; 
 • При хворобі Крона, 
 • При гломерулонефритах, 
 • При атопічних дерматитах, екземі, 
 • При дисбактеріозі, 
 • Кон`юктівітах, 
 • Після опіках, 
 • При радикуліті, 
 • При менінгіті, енцефаліті, 
 • При остеомієліті, 
 • При травмах та пораненнях,
 • При запальних і токсичних станах

 

Спосіб застосування:

приймати по 1 чайній ложці 2 рази на день вранці і в обід через- 30 хвилин - 1 годину після їди їди. Зберігати при кімнатній температурі і не зберігати в холодильнику.

 

Властивості:

основою біологічної активності продукту є його здатність зменшувати ушкодження клітин та біологічних структур організму агресивними, токсичними факторами ендогенного походження, внаслідок чого зменшується реактивність організму на агресивні чинники екзогенного походження, в тому числі і на опіки, травми, віруси та бактерії.

Здоров`я організму великою мірою залежить від цілісності біологічних структур, клітин, тканин та органів. І порушення їх цілісності є той шлях, з якого починається хвороба. 

І виявляється, що цілісність нашого організму порушують не лише зовнішні чинники, а й внутрішні: так звані ендогенні агресивні фактори, які є продуктами життєдіяльності організму, і які впливають на важкість захворювання та його ускладнення. 

Насамперед такими агресивними і руйнівними факторами для клітин  всього організму є речовини, що пошкоджують оболонку клітин. 

Оболонка клітин складається переважно з  жирів. І тому усе, що руйнує жири є агресивним до цілісності клітин. А найсильніше руйнують жири - це мила. 

Звідки ж береться мило в нашому організмі?

Виявляється що саме наша жовч розчиняє, емульсує жири в кишці і сприяє їх засвоєнню. І робить вона це завдяки жовчним кислотам, які по своїй природі є милами, тобто емульгаторами жирів. І якщо жовчні кислоти потрапляють в кров, то вони розчиняють оболонку клітин і пошкоджують їх. 

Таким чином жовчні кислоти є ендогенними агресивними факторами, які порушують цілісність клітин організму.

 Але в нормі жовчні кислоти не руйнують клітин, тому що печінка зв`язала їх з білками. І до перетравлення їжі жовч не є агресивною, тому що жовчні кислоти  з`єднані з амінокислотами (таурином і гліцином). 

Проте ферменти кишкового середовища, які розщепляють білки, в процесі перетравлення їжі відрізають від жовчних кислот білкові амінокислоти і тоді жовчні кислоти, які втратили зв`язок з білками, стають дуже агресивними факторами, які здатні пошкоджувати мембрани клітин організму!!!

Виявляється, що 98% жовчних кислот після перетравлення їжі зворотно всмоктується в кишці і  повертається в печінку. Проте ті жовчні кислоти, які повертаються з кишки є уже агресивними факторами, тому що в процесі перетравлення їжі втратили білкову складову, яка перетравилася. 

Завдання печінки нейтралізувати їх, знову зв’язавши з амінокислотами. І, якщо печінка слабка і погано зв`язує жовчні кислоти з амінокислотами, то вони починають розчиняти і пошкоджувати мембрани клітин організму.

Внаслідок руйнування клітинних мембран з продуктів їх розпаду утворюються токсини та активатори імунних клітин (простагландіни, лейкотрієни, сечова кислота).  Вони стимулюють надмірну активність імунної системи. Тому імунна система стає агресивною, атакує власні тканини, що викликає алергію та автоімунні хвороби.

Таким чином стає очевидно, що саме із-за пошкодження клітинних оболонок токсичними жовчними кислотами в надмірній кількості звільняються продукти руйнування клітин і отруюють організм. І з однієї сторони токсини виснажують імунні ресурси, а з іншої, спрямовують імунну систему на пошкодження власних тканин, шляхом алергічних реакцій та автоімунних процесів.

І «Сандал» володіє протизапальною, антиалергічною та антитоксичною дією саме завдяки тому, що сприяє видаленню токсичних жовчних кислот і тим самим перешкоджає пошкодженню ними клітин організму та сприяє збереженню цілісності біологічних структур. 

«Сандал» запобігає всмоктуванню токсичних жовчних кислот в кров.

Даний ефект «Сандалу» обумовлений збільшенням виділення слизу в жовч, який зв`язує токсичні жовчні кислоти і запобігає їх зворотному всмоктуванню в кров.

 Надмірне виділення слизу в жовч стимулюється  взаємодією рослинних складників «Сандалу» з гастроінтестінальними рецепторами, що посилює секрецію гастроінтестінального гормону секретину. 

А, як відомо науці,  секретин посилює секрецію слизу келихоподібними клітинами жовчних протоків, що сприяє видаленню токсичних жовчних кислот з організму. завдяки блокуванню слизом їх повторного всмоктування в кров. 

Тому при застосуванні «Сандалу» мембрани клітин не пошкоджуються токсичними жовчними кислотами і кількість активаторів автоімунної агресії зменшується.

Окрім цього «Сандал» підтримує діяльність травної системи, сприяє нейтралізації токсичних продуктів та виганяє паразитів.

«Сандал» містить велику кількість біофлавоноїдів, які запускають в уражених і постарілих  клітинах природні і рятівні для організму процеси апоптозу: розпаду постарілих  клітини на фрагменти, оточені мембраною, що запобігає забрудненню організму вірусами та токсинами відмираючих клітин. Це зменшує  поширення вірусів, інтоксикацію, розвиток алергії та запалення. Адже при апоптозі клітина, яка гине розпадається на фрагменти, оточені клітинною мембраною. Таким чином вміст помираючої клітини не потрапляє  в здорові тканини і не руйнує їх. А далі ці фрагменти поглинаються імунними клітинами.

Слід відмітити, що відмирання шляхом некрозу сприяє інфікуванню здорових клітин вірусами, зокрема при вірусних гепатитах. Адже віруси живуть і розмножуються в клітинах і при їх загибелі виходять назовні і  поширюються. А апоптоз ізолює віруси і запобігає їхньому поширенню та інфікуванню здорових клітин. Віруси залишаються у фрагментах загиблої клітини, які оточені мембраною, неначе сміття сміттєвими пакетиками. 

Людський організм постійно оновлюється і для оновлення в організмі відбуваються процеси синтезу, руйнування та очищення. Щодня в організмі гине до 9 мілліардів клітин. Загиблі клітини можуть розпадаються шляхом апоптозу, тобто природньозапрограмованим шляхом, або шляхом некрозу. При загибелі клітин шляхом некрозу в організм поступає велика кількість токсинів, які утворюються внаслідок руйнування біологічних структур. Внаслідок цього організм зашлаковується і алергізується, з`являється схильність до алергії та  автоімунних процесів. А на те, як помирають клітини: природно - (апоптозом) чи нагло раптово - (некрозом), впливає наявність в організмів агресивних руйнівних факторів.

Тому «Сандал» очищує організм як стимулюючи апоптоз, так і усуваючи агресивні жовчні килоти, які сприяють збільшенню некрозів клітин.

Також «Сандал» містить велику кількість природніх рідких кристалів. Рідкі кристали Сандалу очищують рідкокристалічні мембранні структури клітин і оновлюють їх і, як і рідкі кристали «Енергетину» усувають патогенне середовище, сприятливе для поширення хвороби.

Рідкі кристали припливають по мембранах клітин у найзаблокованіші зони і очищують їх, вимиваючи токсини і адсорбуючи  їх у себе, а також забезпечують клітини енергетичним та пластичними матеріалами, необхідними для оновлення.

Таким чином «Сандал» володіє сильною протизапальною та протиалергічною властивістю. Але найголовніше: «Сандал» захищає організм від автоімунного пошкодження.

"Сандал" 560 г - 1040 грн.

 

Підписка на новини та консультації

Якщо Ви бажаєте отримувати новини, консультації, анонси семінарів з нашого сайту, будь ласка, залиште своє ім'я та адресу електронної пошти.
Ваші дані не будуть використовуватися для спаму і не будуть передані третім особам