Якби ми могли поспілкуватися з Вами і я міг запитати Вас: а чи допомагають Вам засоби сучасної традиційної медицини повністю повернути втрачене здоров`я і позбутися від хвороб назавжди, лікуватися так, щоб прийняті ліки не отруювали Ваш організм, а в процесі лікування усували усі недоліки Вашого організму і робили його стійким і міцним, а Вас щасливими? 

А у лікарів хотілося би запитати: чи відчувають вони себе щасливими і задоволеними від результатів своєї роботи, яку вдячні пацієнти щедро обдарували благословіннями та щиросердечною матеріальною винагородою? 

Хоча Ви і не повірите у те, що тут написано, і, можливо, Ви не почерпнете нічого важливого і не зауважите ніяких глибоких знань, але якщо Ви це прочитаєте, хоча би як казку чи фантастичну повість про медицину, Ваше уявлення збагатится альтернативними поглядами на здоров`я і хворобу. І тоді Ви володітимете значно більшими можливостями щоб урятувати себе і ваших близьких від загроз найціннішому, що у вас є, вашому здоров`ю. Вам на допомогу прийде стародавня медицина і аюрведа.

Згадайте, яка мудрість захована у казках і як фантастичні повісті стають реальністю

(Поліщук Андрій)

Якби ми могли поспілкуватися з Вами і я міг запитати Вас: а чи допомагають Вам засоби сучасної традиційної медицини повністю повернути втрачене здоров`я і позбутися від хвороб назавжди, лікуватися так, щоб прийняті ліки не отруювали Ваш організм, а в процесі лікування усували усі недоліки Вашого організму і робили його стійким і міцним, а Вас щасливими?

Детальніше...

За древньою індійською легендою колись на Землі панував золотий вік: люди не хворіли і жили довго-довго, а харчувалися вони енергією сонця, з її допомогою перетворюючи на поживні речовини вуглекислий газ, воду та азот, які є в атмосфері, як це роблять наразі рослини. Тільки іноді люди ласували нектаром із квіток, який виділявся у вигляді липкої, солодкої рідини, схожої на мед.

І от одного разу хтось із людей переплутав квітковий нектар із зміїною отрутою і отруївся, внаслідок чого виникло нетравлення. Страждаючи людина почала просити милосердя у Бога і той навіяв їй пораду для порятунку - випити склянку кип`яченої води.

Детальніше...

Наукова світова громадськість фізиків приймає як беззаперечний факт те, що усі хімічні елементи у Всесвіті відомі нам з періодичної системи Мендєлєєва створені всередині зірок і є продуктом термоядерних реакцій, які протікають в Світилах. Тому уся матерія нашої планети, як і самі наші тіла, складається з продукту, який продукує зіркова фабрика Всесвіту. 

Проте, продуктом термоядерних реакцій, які протікають в Світилах, є не лише хімічні елементи, а і енергія, яка випромінюється у вигляді теплової, світлової, ультрафіолетової, та рентгенівської енергій. І на відміну від неживої матерії, жива матерія, здатна вловлювати, засвоювати і трансформувати цю енергію, використовуючи її в реакціях хімічного синтезу та біохімічного коловороту органічної речовини. 

Детальніше...

І хоча вам усе відомо про здоров`я і ви знаєте як його зберегти і повернути давайте поміркуємо про здоров`я.

Окрім того, що здоров`я – це відсутність хвороб, воно ще й має механізми його забезпечення та природу. І якщо природа здоров`я – це цілісність, то постійне оновлення органів та тканин, функціональних елементів організму забезпечують цю цілісність.

Адже жива матерія відрізняється від неживої тим що вона оновлюється і оновлюється не хаотично а згідно матриці, закладеній в генах. Окрім того жива матерія здатна вловлювати та трансформувати енергію Сонця. А енергія та створювана нею робота забезпечують процеси обміну речовин і це є головні механізми підтримання здоров`я. Тому існування живої матерії так само як і підтримання здоров`я забезпечують три потоки: потік структури, потік інформації та потік енергії.

Детальніше...

Ще у 60-тих роках минулого століття на кафедрі фармакології Тернопільського медичного інституту під керівництвом професора Скакуна М. П. були проведені важливі дослідження по впливу отрутохімікатів, які застосовують в сільському господарстві, на організм людини. Зокрема досліджувалася жовчоутворювальна та жовчовидільна функція печінки. 

Як виявилося, такий пестицид, як поліхлорпінен, при потраплянні в організм в мізерних дозах серйозно порушує жовчоутворення та жовчовиділення у щурів: падає вміст жовчевих кислот в жовчі і жовч стає в`язкою та густою, функціонально малопридатною. І це спостерігалося не тільки в тих щурів, які споживали пестицид, а навіть у їх потомства, яке не споживало цього отрутохіміката. А люди то споживають продукти, насичені пестицидами, гербецидами та нітратами щодня. 

Детальніше...

Якщо в автомобіля зламалася якась запчастина, то її замінюють на справну і тоді він знову здатний їхати. 

Наш організм постійно замінює свої «запчастини» і оновлює свої структури. Так клітини кишки оновлюються за два тижні, шкіри за два роки, а хребта за 12 років. В середньому усі структури тіла оновлюються за 7 років. І для оновлення клітин потрібні «запчастини». 

Детальніше...

Більшість жирів, білків та вуглеводів, що поступають в наш організм з їжею, «згорають» в клітинах, тобто окислюються киснем, який ми вдихаємо. При цьому виділяється енергія, як і при будь-якому горінні.

Частина цієї енергії розсіюється у вигляді теплової енергії, а решта енергії накопичується в клітинах у формі макроергічних фосфорних зв`язків АТФ, ГТФ та креатинінфосфату. І якщо не вистачає фосфору, то організм нездатний накопичувати енергію у вигляді фосфорних сполук і вона просто розсіюється у вигляді тепла [10]. 

Детальніше...

Виявляється, що віруси не є живими організмами, але утворюються тільки в живих організмах і є неживою частинкою, яка переносить інформацію про себе в інші організми. Можна сказати, що вірус це органічна пилюка, яка буває отруйною для організму. 

Ось що пише про вірус світова енциклопедія Вікіпедія: ві́рус (від лат. virus — отрута) — дрібні неклітинні частки, що складаються з нуклеїнової кислоти (ДНК або РНК) і білкової оболонки, є внутрішньоклітинними паразитами, розмножуючись тільки в живих клітинах, вони використовують їхній ферментативний апарат і переключають клітину на синтез зрілих вірусних часток — віріонів.

Детальніше...

Перша згадка про грип була зроблена багато століть назад ще Гіппократом, якій увійшов в історію як «батько медицини». А перша документально зафіксована пандемія (глобальна епідемія) грипу, що забрала багато життів, сталася в 1580 році.

Сумнозвісна «Іспанка» сталася в 1918 - 1920 рр. Ця найсильніша з відомих пандемій забрала більше 20 млн. людей, від неї постраждало 20 - 40% населення земної кулі. Смерть наставала швидко. Людина могла бути ще абсолютно здорова вранці, до обіду вона заражалась і до ночі вмирала. Ті ж, хто не помер в перші дні, нерідко вмирали від ускладнень, викликаних грипом.

Детальніше...

Познайомившись з вченням тибетської медицини та аюрведи у вас складеться враження, що головною причиною хвороб є не порушення життєвої теплоти, а дисбаланс дош: вітру(Вата), слизу(Капха) та жовчі(Піта). Хоча, насправді, існує взаємна причинна залежність: дисбаланс дош є причиною розладів життєвої теплоти, а розлади життєвої теплоти є причиною дисбалансу дош.

Доша закладені у людське тіло від народження, а їх комбінація визначає тип конституції людини так само, як комбінація трьох триплетів нуклеотидів визначає генетичний код. Доша означає те, що шкодить. Саме доша розглядаються тибетською медициною, як причини хвороб, які викликають порушення життєвої теплоти. Але тибетська медицина каже, що хвороби виникають лише тоді, коли причини хвороб здатні проявитися завдяки факторам, що приводять доша в рух. Такими факторами, що проявляють хвороби є демони, неправильне харчування, неправильний спосіб життя(не благоприємний для вашої конституції, та умовам проживання), несприятливі кліматичні умови.

Детальніше...

Підписка на новини та консультації

Якщо Ви бажаєте отримувати новини, консультації, анонси семінарів з нашого сайту, будь ласка, залиште своє ім'я та адресу електронної пошти.
Ваші дані не будуть використовуватися для спаму і не будуть передані третім особам