До тих пір, доки ми не зрозуміємо, як влаштована природа людини, по яких законах вона функціонує, що є джерелом життя і куди направлені усі процеси життєдіяльності, ми не зможемо зцілитися від хвороб і підтримувати здоров`я. Адже для збереження здоров`я потрібно слідувати за фундаментальними механізмами його забезпечення.

Так само як бульдозер зрівнює гору, уся діалектична матерія намагається зруйнувати і зрівняти живу матерію за встановленими законами термодинаміки.

І організм живої матерії оновлюється і підтримує життєдіяльність до тих пір, доки Святий Дух організовує життя в «шматку глини» діалектичної матерії. І коли Святий Дух залишає «шматок глини», то організм перестає оновлюватися і за законами термодинаміки перетворюється в шматок глини.

У попередніх публікаціях ми познайомилися з головними складовими Людського Єства: тіло, душа, Дух і доля, які є не лише структурними складовими Людини, а й які виконують роль театральних персонажів у спектаклі життя кожної Людини.

Людина не може просуватися у житті і досягти будь-якого успіху, якщо її свідомість не стабільна. Не стабільність людської свідомості є причиною поразки людини.

Підписка на новини та консультації

Якщо Ви бажаєте отримувати новини, консультації, анонси семінарів з нашого сайту, будь ласка, залиште своє ім'я та адресу електронної пошти.
Ваші дані не будуть використовуватися для спаму і не будуть передані третім особам