Перш, аніж, ви дізнаєтеся про засоби, якими зцілилися хворі на гіпертонічну хворобу і перш, аніж ви б замовили у нас ці засоби для себе уже зараз, варто також зрозуміти природу підвищення артеріального тиску.

Адже, якщо у вас немає супутнього захворювання, яке є причиною симптоматичної гіпертонії, то, згідно концепції тибетської медицини, підвищення артеріального тиску є реакцією організму на невидиму проблему, якою є порушення обміну речовин та дефіцит енергії АТФ в клітинах вашого організму. Це так само, як організм підвищує температуру при інфекційних захворюваннях, щоб захистити себе від вірусів та бактерій.

Детальніше...

У кожної людини є артеріальний тиск. І його можна побачити на шкалі манометра почувши перший і останній пульсовий удар при накачуванні повітрям манжети, одягнгутої на одну із кінцівок нашого тіла.

Перший пульсовий удар відповідає систолічному артеріальному тиску, який створюється серцевим викидом крові, а межа припинення пульсових ударів відповідає діастолічному артеріальному тиску, який створюється опором судин і об`ємом циркулюючої крові.

Детальніше...

Як нормалізувати обмін речовин? Перш ніж відповісти на це запитання слід зрозуміти що таке обмін речовин і які механізми його забезпечуюють.

Уся спожита нами їжа трансформується в процесі обміну речовин і сам процесс її трансформації і представляє собою обмін речовин.

Усі білки, жири та вуглеводи представляють собою багатоланцюгові молекули, які схожі на намисто з молекул. І перш ніж ці молекули використовуватимуться організмом, намисто треба порізати до дрібних бусинок.

Детальніше...

Підписка на новини та консультації

Якщо Ви бажаєте отримувати новини, консультації, анонси семінарів з нашого сайту, будь ласка, залиште своє ім'я та адресу електронної пошти.
Ваші дані не будуть використовуватися для спаму і не будуть передані третім особам