У дитинстві я дуже часто хворів на різні застудні захворювання. Але, незважаючи на лікування антибіотиками та іншими протизапальними ліками, з хвороб не вилазив доти, доки батьки не замовили натуральні ліки у народного цілителя. Ці ліки мені допомогли і я вирішив стати лікарем.

І тепер я спостерігаю, що незважаючи на широке застосування антибіотиків,  не завжди настає очікуване покращення, або ефект лише тимчасовий. І дуже багато дітей та дорослих потерпають від гострих та хронічних застудних захворювань. А антибіотики не завжди дають бажаний ефект, а лише паралізують імунну систему, алергізують та отруюють організм. А розрекламовані по телебаченню протизапальні  та жаро понижуючі ліки є значно токсичними для печінки і для організму вцілому. Окрім цього ці ліки зовсім не усувають причину хвороби, а, лише, допомагають зменшити прояв симптомів захворювання.

І, можливо, ви можете собі уявити, що найближчим часом ви чи ваші діти перестали хворіти застудними хворобами і стали здоровими, після того, як скористалися засобами тибетської медицини, запропонованими нами?

Щоб допомогти своїм пацієнтам і не забруднювати їх організм хімічними медикаментами я почав вивчати тибетську медицину. І завдяки багаторічним науковим дослідженням тибетської медицини було створено натуральні лікувально-профілактичні засоби: «Енергетин», «Сандал», «Амрита», які, можливо, можуть зробити вас менш вразливими до вірусів і бактерій і  зменшити шанс підхопити застуду навіть при переохолодженні. Адже один і той самий вірус чи мікроб інфікує усіх, але одні люди дуже вразливі, а інші майже не хворіють. 

 

Чому так буває: одні хворіють застудою, а інші ні?

І як позбутися хвороби і повернути втрачене здоров`я, у випадку, якщо ви захворіли, чи страждаєте хронічними застудними захворюваннями? І чи можна це зробити без жодних хімічних медикаментів, та без отруйних антибіотиків?

І ви стали би унікальними доказами такої дивної можливості, якщо ви вже, придбали би і застосували  «Енергетин», «Сандал»чи «Амриту» і стали здоровшими, після того, як ознайомилися з необхідними для розуміння матеріалами.

А для тих, хто боїться лікуватися без антибіотиків варто зазначити, що наші засоби дають хороший результат і, можливо, навіть захищають організм від неблагоприємного впливу, незважаючи на прийом вами антибіотиків, без яких, можливо ви могли би і обійтись. 

 

Що робити, щоб бути не вразливим до застудних захворювань:

Щоб бути не вразливим до застудних захворювань для дорослих  і дітей старших 7 років, потрібно щодня в обід вживати 1 чайну ложку «Сандалу» перед їдою, а в період епідемії простудних захворювань, коли є відчуття розбитості, загальна слабкість, першіння в горлі, починається нежить і ви відчуваєте, що вірус уже є в організмі і хвороба от от почнеться, то вранці і на ніч слід вживати«Енергетин» по 1-2 чайних ложки на прийом. Для посилення ефекту на ніч можна вживати «Амриту» по 1 повній чайній ложці. 

«Сандал»  напередодні  гострої простуди чи вірусної інфекції слід відмінити на 3-4 дні.

Для дітей старших 2-х років дані засоби можна застосовувати по ½ чайної ложки на прийом.

 

Що робити, якщо ви захворіли  застудними захворюваннями:

Якщо ви захворіли застудними захворюваннями «Енергетин» треба вживати по 1-2  повній чайній ложці вранці натще і ввечері через 1 ½ години після вечері.

При високій температурі, інтоксикації чи вираженому запальному процесі разом з «Енергетином»  в обід 1 чайну ложку«Сандалу» перед їдою. 

Окрім цього для швидкого видужання разом з«Енергетином» вживати «Амриту»  по повній  1 чайній ложці теж 2 рази на добу.

Не забувайте, що при простудних захворюваннях також треба вживати молочні продукти (кефір, простокваша, йогурт, молочна каша, гаряче молоко з медом), тільки не зранку, а краще на вечерю.

Щоб вилікувати застуду, хронічні запальні процеси та алергію треба вживати «Сандал» по 1 чайній ложці 2 рази на день: в обід і перед вечерею за 5 хвилин до прийому  їжі.

 

Підписка на новини та консультації

Якщо Ви бажаєте отримувати новини, консультації, анонси семінарів з нашого сайту, будь ласка, залиште своє ім'я та адресу електронної пошти.
Ваші дані не будуть використовуватися для спаму і не будуть передані третім особам