Гепатит В уражує печінку і увесь організм вцілому. Захворювання може значно погіршувати загальний стан пацієнтів, а іноді воно протікає із незначними симптомами.

Але найбільш небезпечними для здоров`я та життя людини є ускладнення вірусного гепатиту В. Сучасна терапія цієї небезпечної хвороби є дуже затратною для пацієнтів і ефективною лише у 50% пацієнтів. Окрім того сучасне лікування інтерферонами дає багато ускладнень для організму. Дуже часто через декілька років після лікування і витрачених коштів у крові пацієнтів знову з`являється вірус.

До нас зверталися люди, хворі на гепатит В та гепатит C, як ті, що  не мали коштів на надто дороге лікування пігельованими інтерферонами, так і ті, хто уже лікувався ними і не зміг позбутися хвороби.

Після пройденого курсу лікування нашими засобами тибетської медицини ми і наші пацієнти були здивовані позитивними результатами, і  дотепер це спостерігалося у всіх без виключення, хто до нас звернувся.

І ви можете собі уявити, що через рік ви вилікувалися від гепатиту В і стали здоровим після того як скористалися засобами тибетської медицини, запропонованими нами?

У це не легко повірити, адже це дуже дорого і майже неможливо досягнути засобами сучасної медицини, але, якщо ви б замовили і застосували значно дешевші засоби тибетської  медицини, які не шкодять організму і не дають таких ускладнень як найсучасніша інтерферонотерапія, то, можливо, гепатит В буде подолано і ви станете здоровим. І нехай наш позитивний  досвід зцілення від гепатиту наших пацієнтів стане вашим досвідом, а Ваш позитивний досвід стане і нашим і тих людей, хто вже немає надії на порятунок.

Гепатит В може бути подолано, якщо буде усунено поширення вірусу і інфікування ним здорових печінкових клітин. Також важливою віхою у подоланні хвороби є зменшення запальної реакції і припинення запального процесу в печінці внаслідок вірусної інвазії. А також покращення морфо функціонального стану печінки, регенераторних процесів  та її імунного захисту.

Виконанню поставлених завдань сприяють засоби, виготовлені за тибетськими рецептами з якісної натуральної сировини «Сандал», «Расаяна», «Енергетин», «Амрита».

 

При лікуванні гепатиту В важливо щоб було виконано наступні завдання:

  1. Усунено запальний процес в печінці та агресивні руйнівні для печінки автоімунні процеси (цьому сприяє «Сандал»).
  2. Зменшено поширення вірусу гепатит в печінці (цьому сприяє «Сандал», «Енергетин» та «Амрита»)
  3. Активізовано  власний імунний захист та знищено гепатит. (цьому сприяє «Енергетин» та «Амрита»).
  4. Покращено печінковий кровоток та звільнено печінку від кров`яних і жовчних тромбів. (цьому сприяє «Сандал», «Енергетин», «Амрита»).
  5. Нормалізовано функцію печінки (цьому сприяє «Сандал», «Енергетин», «Амрита», «Расаяна»)
  6. Покращено живлення та оновлення печінки еліксирами,  покращено регенераторні механізми в печінці (цьому сприяє «Сандал», «Расаяна» , «Енергетин» та «Амрита»)

Отже, про гепатит і яким чином «Сандал», «Енергетин» та «Амрита» перешкоджають поширенню віруса і інфікування ним здорових печінкових клітин, сприяють зменшенню запальної реакції і запального процесу в печінці, покращенню морфо функціонального стану печінки та її імунного захисту розглянемо далі.

Щоб найбільш оптимально застосувати наші засоби слід провести незначну тибетську діагностику з самим собою. Наберіть у прозору скляну баночку свою сечу, але не ранкову, а другу чи третю порцію після ранкового сечопуску. І подивіться на колір сечі, чи сеча не піниться, на прозорість сечі, чи немає осаду, на запах сечі: сильний і різкий чи слабкий, чи немає зловонного запаху. 

Якщо сеча насиченого жовтого кольору, чи має червонястий відтінок, або непрозора і мутна, або має різкий неприємний запах, то треба спочатку застосовувати  «Сандал» упродовж 2-3 місяців, який слід вживати по 1 чайній ложці за 30 хвилин до обіду і за 30 хвилин до вечері. А через 3 місяці регулярного застосування «Сандалу» треба додати «Енергетин» і вживати його вранці, натще по 1 чайній ложці за 30 хвилин до їди, і ввечері по 1 чайній ложці через 1 ½ години після вечері. А «Сандал» продовжувати вживати як і раніше: по 1 чайній ложці за 30 хвилин до обіду і за 30 хвилин до вечері.

А ще через 3 місяці, тобто через 5-6 місяців від початку застосування тибетських засобів, «Енергетин» та «Сандал» продовжувати вживати у звичному режимі, але вранці і ввечері разом з «Енергетином» вживати «Амриту» по 1 чайній ложці ще упродовж 3 місяців.

Якщо сеча прозора, біла, не мутна, то «Сандал» і «Енергетин» можна застосовувати разом з самого початку.  «Сандал»  вживати  по 1 чайній ложці за 30 хвилин до обіду і за 30 хвилин до вечері. «Енергетин»  вживати  вранці, натще, по 1 чайній ложці за 30 хвилин до їди, і ввечері по 1 чайній ложці через 1 ½ години після вечері. Через 4-5 місяців Енергетин» та «Сандал» продовжувати вживати у звичному режимі, але вранці і ввечері разом з «Енергетином» вживати «Амриту» по 1 чайній ложці ще упродовж 3 місяців.

Як «Сандал» може сприяти зміцненню печінки та покращенню її функції, зменшувати поширення вірусу і зменшувати ушкодження печінки автоімунними та запальними процесами.

«Сандал» пом`якшує  і, можливо, повністю зупиняє запальний процес в печінці і може зменшувати поширення вірусу гепатиту В та зараження ним здорових печінкових клітин. А також «Сандал» сприяє зміцненню печінки, відновленню печінкових клітин та покращенню функції печінки.  Все це відбувається завдяки тому, що «Сандал» сприяє виведенню агресивних  до клітин організму факторів, які  руйнують клітини печінки, сприяють розвитку запальних та автоімунних процесів.

Руйнівні для клітин фактори є продуктами життєдіяльності організму і впливають на важкість захворювання та його ускладнення. Такими агресивними і руйнівними факторами для клітин печінки та клітин всього організму є токсичні жовчні кислоти. Адже, будучи милами по своїй природі, токсичні жовчні кислоти розчиняють мембрану клітини і, таким чином, руйнують клітину. І науці давно відомо, що при руйнуванні клітини утворюються медіатори запалення та активатори автоімунних процесів, які ще більше пошкоджують печінку, а вірусні частинки при цьому поширюються і заражають здорові клітини. Окрім того в організм потрапляють токсичні продукти трупного розкладання клітини, які отруюють організм і теж провокують розвиток запального процесу.

Звідки ж беруться руйнівні фактори: токсичні жовчні кислоти? Токсичні жовчні кислоти накопичуються в печінці тому, що ослаблена вірусом гепатиту печінка не здатна їх нейтралізувати і склеювати з таурином та гліцином.

Але існує і інший механізм  нейтралізації агресивних жовчних кислот. Саме такий механізм активує «Сандал».

Виявляється, що збільшення виділення слизу в жовч зв`язує агресивні жовчні кислоти і перешкоджає їх всмоктуванню в кишці і їх зворотнє повернення в печінку. Тобто слиз розводить агресивну жовч і зменшує токсичність жовчі.

«Сандал» сприяє видаленню токсичних жовчних кислот стимулюючи і збільшуючи виділення слизу в жовч, і, таким чином, розводячи токсичну жовч в організмі. Цим самим «Сандал» запобігає всмоктуванню токсичних жовчних кислот в кров, адже 95% жовчних кислот в організмі ре циркулюють, завдяки повторному всмоктуванню з виділеної жовчі в кров, а слиз зв`язує їх і запобігає всмоктуванню.

І завдяки тому, «що «Сандал» запобігає всмоктуванню агресивних і токсичних жовчних кислот печінкові клітини не руйнуються ними і вірус не поширюється, зменшується запальний процес в печінці, адже при відсутності медіаторів запалення припиняються автоімунні та запальні реакції.

Окрім того за вченням тибетської медицини рослинні компоненти, з яких виготовлено «Сандал», є є цілющими еліксирами для печінки, що покращують її оновлення та діяльність.

Також «Сандал» містить велику кількість біофлавоноїдів, які запускають в уражених вірусом клітинах природні і рятівні для організму процеси апоптозу. Це запобігає інфікуванню вірусом здорових печінкових клітин. Адже при апоптозі, уражена вірусом клітина розпадається на фрагменти, оточені клітинною мембраною, які поглинають імунні клітини, і вірус не потрапляє в здорові клітини печінки і не інфікує їх.

А ще «Сандал» покращує жовчовиділення, сприяє видаленню токсинів і суттєво пом`якшує запальну і алергічну реакцію організму.

Таким чином «Сандал» сприяє захисту печінки та збереженню її структури і функції.

Як «Енергетин» може сприяти зміцненню печінки та покращенню її функції, активізувати імунний захист, противірусний імунітет та зменшити поширення вірусу.

«Енергетин» сприяє знищенню віруса гепатиту власними імунними ресурсами організму, шляхом активізації синтезу інтерферонів та противірусних антитіл.

Окрім того «Енергетин» покращує кровоплин і мікроциркуляцію в печінці, внаслідок чого збільшується доступ імунних клітин до уражених вірусом ділянок, і як наслідок, теж покращується імунний захист та оновлення печінки.

«Енергетин» покращує забезпечення енергією та поживними речовинами як клітин печінки, так і клітин імунної системи, що сприяє зміцненню печінки, покращує її функцію, а також посилює імунну систему та антивірусний захист.

Знищення вірусу гепатит в організмі імунними клітинами відбувається завдяки синтезу противірусних антитіл та інтерферонів, які є спеціальними білками, що блокують поширення і розмноження гупатит.

«Енергетин» може активувати противірусний захист, впливаючи на декілька ланок зміцнення і активізації імунної системи. Зокрема «Енергетин»  сприяє покращенню живлення та енергозабезпечення імунних клітин, що забезпечує імунну систему ресурсами, необхідними для швидкого знищення віруса.

Окрім цього «Енергетин» може запускати противірусний імунітет безпосередньо активізуючи механізми синтезу інтерферонів та противірусних антитіл завдяки тому, що «Енергетин» забезпечує хорошу емульгацію жирів, які активують імунокоординуючі клітини макрофаги.

Адже уже давно відомо і описано у світовій науковій літературі, що саме макрофаги регулюють активність імунної системи. І що дрібнодисперсні жирові часточки активізують макрофаги та імунітет вцілому. І «Енергетин» активує противірусний імунітет завдяки тому, що покращує емульгацію жирів в кишці, збільшуючи вміст жовчних кислот в жовчі і надходження дрібнодисперсних жирових крапельок для активізації імунних клітин.

Велике значення для противірусного імунного захисту має  кровопостачання органу  та мікроциркуляція в ньому. «Енергетин» покращує імунний захист і кровоплин в печінці завдяки тому, що розріджує кров, а також завдяки тому, що звільняє печінку від згустків в`язкої жовчі, збільшуючи вміст жовчних кислот, які роблять жовч рідкою і розчиняють жовчні тромби.

Розчинення «Енергетином» жовчних тромбів та звільнення печінки від загустілої жовчі сприяє зменшенню стискування кров`яних капілярів і покращує мікроциркуляцію в печінці, що сприяє знищенню віруса імунними клітинами, а також покращує живлення і дихання печінкових клітин, що сприяє оновленню печінкової тканини.

«Енергетин» може сприяти розрідженню крові завдяки покращенню активації протеолітичних ферментів в кишці  жовчними кислотами, вміст яких в жовчі зростає при застосуванні даного продукту.

Таким чином застосування «Енергетину» зміцнює як печінку, так і противірусний імунітет.

Як «Амрита» може сприяти зміцненню печінки та покращенню її функції, активізувати імунний захист, противірусний імунітет та зменшити поширення вірусу.

«Амрита» виготовлена з натуральної сировини, яка володіє сильними противірусними, антимікробними, анти паразитарними та протизапальними властивостями. Окрім цього «Амрита» сприяє покращенню травлення, очищенню від токсинів, зміцненню імунної системи та організму вцілому.

Велика кількість ефірних масел, біофлавоноїдів та фітонцидів, які містять натуральні складники «Амрити» наділяють її противірусними, антимікробними та анти паразитарними властивостями.

А велика кількість біофлавоноїдів активує в уражених вірусом клітинах природні і рятівні для організму процеси апоптозу. Апоптоз, на відміну від некрозу, при якому клітина гине і її вміст поширюється в оточуючому середовищі, запобігає інфікуванню вірусом здорових печінкових клітин. Адже при апоптозі, уражена вірусом клітина розпадається на фрагменти, оточені клітинною мембраною, які поглинаються імунними клітинами, і вірус не потрапляє в здорові клітини печінки і не інфікує їх. Окрім цього при апоптозі мембрани клітин не руйнуються і не виникає запальний та автоімунний процес.

Завдяки тому, що «Амрита» покращує травлення та засвоєння поживних речовин, вона зміцнює усі органи та організм вцілому, сприяє оновленню та омолодженню внутрішніх оргнанів і печінки насамперед.

При дослідженні рослинних компонентів «Амрити» в них було виявлено велику кількість природніх рідкокристалічних структур. А природні рідкі кристали легко проникають у рідкокристалічні мембрани клітинних структур організму, очищаючи їх від токсинів, та забезпечуючи клітинні мембрани необхідними структурними компонентами. Таким чином рідкі кристали «Амрити» можуть освіжати та омолоджувати клітини організму та сприяти їх оновленню.

 

Про печінку, її будову і функції та про гепати В у світлі сучасної науки та тибетської медицини.

У різних людей  гепатит В протікає по різному: у одних він протікає майже без симптомів і  вірус гепатиту у них виявляють при випадковому обстеженні, а інші потерпають від важкого перебігу і важких, іноді фатальних, ускладнень. Тому важкість захворювання залежить не лише від вірусу гепатиту, а й великою мірою від стану організму та його реакції на хвороботворний чинник.

Якщо уявити хворобу як пожежу, то вірус є іскрою, яка здійснює підпал, а стан організму та наявність у ньому сприятливого середовища для хвороби є соломою, яку підпалює вірусна іскра.

І для того, щоб не було пожежі важливо не лише загасити іскру, а й прибрати солому, яка загоряється і підтримує горіння, тобто треба прибрати сприятливе для розвитку хвороби середовище. Тому важливо знайти відповідь: що є хвороботворною соломою і як усунути сприятливий грунт в організмі для розвитку хвороби.?

Науці відомо, що печінка постійно оновлюється: одні клітини гинуть, а інші з`являються на їхньому місці. І поширення віруса гепатиту В відбувається, коли печінкові клітини руйнуються і вірусні частинки, які розмножилися всередині клітин інфікують інші здорові клітини. Такий процесс погибелі клітин називають некроз. При некрозі вірус стрімко поширюється і інфікує організм.

Але існує і інший, генетично запрограмований шлях помирання клітин, – апоптоз. Апоптоз – це розпад клітини на фрагменти, оточені клітинною мембраною.

При апоптозі клітина припиняє своє існування, але не розвалюється так, що вірус, який розмножився в клітині, поширюється. І при цьому вміст клітини не пошкоджує інші клітини і не викликає запальний процесс.

При апоптозі вірус не інфікує здорові клітини, тому що при розпаді клітини кожний її фрагмент оточений мембраною, що запобігає поширенню віруса і токсичного для тканин вмісту клітини. 

Таким чином нам стає зрозуміло, що одна і та ж клітина організму може припиняти своє існування за безпечним сценарієм, тобто апоптозом, і за неблагоприємним сценарієм, тобто некрозом, при якому поширюється вірус і активізуються автоімунні та запальні процеси.

А на те, за яким сценарієм гине клітина: за благоприємним чи ні, впливають руйнівні для клітинних мембран фактори.

Такими агресивними і руйнівними факторами для клітин печінки та клітин всього організму є токсичні жовчні кислоти. Адже, будучи милами по своїй природі, токсичні жовчні кислоти розчиняють мембрану клітини і, таким чином, руйнують клітину.

І якщо в організмі багато агресивних до клітин факторів, то клітини гинуть шляхом некрозу і вірус інфікує здорові печінкові клітини, а якщо агресивних до клітин факторів мало, то клітини гинуть безпечним шляхом апоптозу і вірус не так стрімко поширюється.

Отже для того, щоб вірус не поширювався слід зменшити розпад печінкових клітин шляхом некрозу, і цьому сприяє застосування «Сандалу».

Адже «Сандал» може зменшувати руйнування клітинних мембран агресивними факторами і

запобігати  утворенню медіаторів запалення та активаторів автоімунних процесів, які могли би пошкодити  печінку ще сильніше, аніж сам вірус. Окрім того «Сандал» може запобігати потраплянню токсичних продуктів трупного розкладання клітини, які могли би отруювати організм і теж провокувати розвиток запального процесу, внаслідок руйнування клітинних мембран в організмі.

Отже звідки ж беруться ці агресивні  токсичні жовчні кислоти, які руйнують клітини і перетворюють організм в сприятливе для хвороби середовище?

Токсичні жовчні кислоти накопичуються в печінці тому, що ослаблена печінка вірусом гепатиту, або іншою причиною, не здатна їх нейтралізувати і склеювати з таурином та гліцином, які роблять приєднані жовчні  кислоти менш агресивними.

Печінка продукує жовчні кислоти і виділяє їх у жовч, приєднавши до жовчних кислот амінокислоти таурин або гліцин, що пом`якшує агресивну дію жовчних кислот на оболонку клітин. Адже жовч – це детергент, який розчиняє жири і забезпечує їх перетравлення. А клітинна оболонка побудована з жирів. І тому жовчні кислоти здатні її руйнувати.

Коли жовч під час перетравлювання їжі потрапляє в кишку, то ферменти відрізають від жовчних кислот амінокислоти  таурин і гліцин і тоді жовчні кислоти стають значно агресивнішими та руйнівними для клітинних оболонок. Адже, як описано у посібниках по біохімії для медичних закладів, 95% жовчних кислот після перетравлення їжі всмоктуються в кишці і з поверненням потрапляють у печінку. І, якщо печінка справляється зі своєю функцією, то вона нейтралізує агресивні жовчні кислоти і з`єднає їх з таурином чи гліцином. А тоді із поверненням виділяє їх в жовч.

А, якщо печінка ослаблена вірусом, токсичними агентами чи іншими чинниками, то токсичні жовчні кислоти не нейтралізуються і починають руйнувати печінкові клітини, призводячи до розвитку запальних та автоімунних процесів. Та сприяючи поширенню вірусів гепатиту.

Виявляється, що видалення токсичних жовчних кислот з організму може відбуватися і за іншим механізмом. Це саме той механізм, який активує і посилює «Сандал».

Як відомо з підручників по біохімії  5% токсичних жовчних кислот після перетравлення їжі виділяється з калом. Це стає можливо завдяки тому, що слиз, яка виділяється у жовч келихоподібними клітинами жовчних шляхів, зв`язує токсичні жовчні кислоти і запобігає їх всмоктуванню. І саме  збільшуючи виділення слизу в жовч «Сандал» сприяє видаленню токсичних жовчних кислот, таким чином, розводячи руйнівну і токсичну жовч  і видаляючи її з організму. Саме тому застосування «Сандалу» може припиняти запальні та автоімунні процеси в печінці, а також перешкоджати поширенню вірусу та інфікування ним здорових клітин.

Підписка на новини та консультації

Якщо Ви бажаєте отримувати новини, консультації, анонси семінарів з нашого сайту, будь ласка, залиште своє ім'я та адресу електронної пошти.
Ваші дані не будуть використовуватися для спаму і не будуть передані третім особам