У дитинстві я дуже часто хворів на різні застудні захворювання. Але, незважаючи на лікування антибіотиками та іншими протизапальними ліками, з хвороб не вилазив доти, доки батьки не замовили натуральні ліки у народного цілителя. Ці ліки мені допомогли і я вирішив стати лікарем.

Детальніше...

Усі застудні захворювання характеризуються запальним процесом. Слово запалення походить від слова палити і для більш наглядного образу давайте назвем його горінням. Адже в уражених запаленням тканинах підвищується температура тіла, а іноді температура тіла підвищується і у всьому організмі відразу і тоді пацієнт приймає жарознижуючі ліки.

Детальніше...

Давайте зрозуміємо: як «Енергетин», виготовлений із натуральних компонентів за древніми тибетськими рецептами, активує і зміцнює імунітет, створює  потужний противірусний та антимікробний захист? 

Детальніше...

«Сандал» пом`якшує  і, можливо, повністю може зупиняти запальний процес , а також «Сандал» може зменшувати поширення вірусів та мікробів, перешкоджати зараженню ними здорових клітин організму. Все це відбувається завдяки тому, що «Сандал»  запобігає пошкодженню клітин агресивними до них факторами. 

Детальніше...

«Амрита» виготовлена з натуральної сировини, яка володіє сильними противірусними, антимікробними, анти паразитарними та протизапальними властивостями. Окрім цього «Амрита» сприяє покращенню травлення, очищенню від токсинів, зміцненню імунної системи та організму вцілому. 

Детальніше...