«Сандал» пом`якшує  і, можливо, повністю може зупиняти запальний процес , а також «Сандал» може зменшувати поширення вірусів та мікробів, перешкоджати зараженню ними здорових клітин організму. Все це відбувається завдяки тому, що «Сандал»  запобігає пошкодженню клітин агресивними до них факторами. 

 

«Сандал» сприяє виведенню агресивних факторів до клітин, які  руйнують клітини організму та  сприяють розвитку запальних та автоімунних процесів. 

Руйнівні для клітин фактори є продуктами життєдіяльності організму і впливають на важкість захворювання та його ускладнення. Такими агресивними і руйнівними факторами для клітин  всього організму є токсичні жовчні кислоти. Адже, будучи милами по своїй природі, токсичні жовчні кислоти розчиняють мембрану клітини і, таким чином, руйнують клітину. 

І науці давно відомо, що при руйнуванні клітини утворюються медіатори запалення та активатори автоімунних процесів, які ще більше пошкоджують клітини організму, а вірусні частинки при цьому поширюються і заражають здорові клітини. Окрім того в організм потрапляють токсичні продукти трупного розкладання клітини, зокрема сечова кислота, лізосомальні ферменти, які  також пошкоджують здорові клітини, отруюють організм, і теж провокують розвиток запального процесу.

Токсичні жовчні кислоти є агресивними милами, які розчиняють і пошкоджують жирову оболонку клітин і останні руйнуються.

А при розпаді клітин утворюється токсична сечова кислота, яка теж пошкоджує клітини та провокує запальний процес.

Звідки ж беруться руйнівні для клітин фактори, зокрема  токсичні жовчні кислоти та сечова кислота? 

Токсичні жовчні кислоти накопичуються в печінці тому, що ослаблена стресами, забрудненою хімікатами та консервантами їжею, печінка не повністю спроможна  їх нейтралізувати і склеювати з таурином та гліцином. 

Але існує і інший механізм  нейтралізації агресивних жовчних кислот. Саме такий механізм активує «Сандал». 

Виявляється, що збільшення виділення слизу в жовч зв`язує агресивні жовчні кислоти і перешкоджає їх всмоктуванню в кишці і їх зворотнє повернення в печінку. Тобто слиз розводить агресивну жовч і зменшує токсичність жовчі.

«Сандал» сприяє видаленню токсичних жовчних кислот стимулюючи і збільшуючи виділення слизу в жовч, і, таким чином, розводячи токсичну жовч в організмі. Цим самим «Сандал» запобігає всмоктуванню токсичних жовчних кислот в кров, адже 95% жовчних кислот в організмі ре- циркулюють, завдяки повторному всмоктуванню з виділеної жовчі в кров, а слиз зв`язує їх і запобігає всмоктуванню. 

І завдяки тому, «що «Сандал» запобігає всмоктуванню агресивних і токсичних жовчних кислот, клітини організму не руйнуються ними і вірус не поширюється, зменшується запальний процес та середовище його поширення, адже при відсутності медіаторів запалення припиняються автоімунні та запальні реакції.

Також «Сандал» містить велику кількість біофлавоноїдів, які запускають в уражених вірусом клітинах природні і рятівні для організму процеси апоптозу: розпаду клітини на фрагменти, оточені мембраною. 

І апоптоз запобігає поширенню віруса і забруднення вмістом клітини довкілля. Це запобігає інфікуванню вірусом здорових клітин організму. Адже при апоптозі, уражена вірусом клітина розпадається на фрагменти, оточені клітинною мембраною, які поглинають імунні клітини, і вірус не потрапляє в здорові клітини  і не інфікує їх.

А ще «Сандал» пом`якшує інтоксикацію , сприяє видаленню токсинів із організму  і може запобігати розвитку алергії.

 

Підписка на новини та консультації

Якщо Ви бажаєте отримувати новини, консультації, анонси семінарів з нашого сайту, будь ласка, залиште своє ім'я та адресу електронної пошти.
Ваші дані не будуть використовуватися для спаму і не будуть передані третім особам