«Енергетин»  - це продукт, виготовлений з цілющих рослин та натурального бджолиного меду  за древніми тибетськими рецептами тибетської медицини.

Ви вже замовили «Енергетин»?
Замовляйте "Енергетин" за номером:
(067) 509-55-77 або пишіть замовлення
на скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

«Енергетин»  зміцнює організм, покращує обмін речовин та забезпечення клітин енергією АТФ, покращує мікроциркуляцію, нормалізує травлення, діяльність печінки та підшлункової залози, сприяє розчиненню ниркового та жовчного каміння, зміцнює імунітет, володіє протисклеротичними властивостями, сповільнює старіння організму, зміцнює кістки та суглоби, сприяє нормалізації артеріального тиску та посилює опірність організму до стресів.

Рекомендовано вживати при:

 • - вірусний гепатит С;
 • - вірусний гепатит В;
 • - при жовчокам`яній хворобі; 
 • - при хронічних панкреатитах;
 • - при нирковокам`яній хворобі;
 • - при грипі та застудних захворюваннях;
 • - для відновлення сили при хронічних захворюваннях та астенії;
 • - як засіб, що посилює імунну систему та зміцнює організм при стресах;
 • - при гепатитах, жировій дистрофії та цирозі печінки;
 • - усуває дизбактеріоз;
 • - противірусний засіб;
 • - антипухлинний засіб;
 • - для профілактики атеросклерозу та передчасного старіння організму;
 • - при гіпертонічній хворобі;
 • - для відновлення постінсультних та постінфарктних хворих;
 • - при вегетосудинній дистонії, 
 •  - гестозах вагітних;
 •  - клімактеричному синдромі;
 • - при ішемічній хворобі серця (стенокардія), хронічній серцевій недостатності;
 • - при пієлонефритах та нирковокам`яній хворобі;
 • - при деформуючому остеоартрозі, остеохондрозі;
 • - для покращення загоювання ран, трофічних виразок;
 • - для покращення зростання кісток при переломах;
 • - при остеопорозі;
 • - сповільнює старіння організму.

 

Спосіб застосування:

приймати двічі на день по 1 чайній ложці, за 15-30 хвилин до їди вранці і по 1 чайній ложці через 1-2 години після вечері протягом 3-11 місяців.

 

Протипокази:

індивідуальна непереносимісь продукту.

 

Застосування «Енергетину» упродовж декількох місяців покращує забезпечення енергією АТФ усіх клітин організму.

Зберігати при кімнатній температурі, не треба ставити в холодильник.

 

Усім відомо, що для того, щоб бути здоровим, організму потрібні поживні речовини та енергія. Адже оновлення організму та підтримання його цілісності неможливе без  ресурсів життєдіяльності, особливо вони важливі для подолання хвороб.

І тому ми їмо їжу і вдихаємо кисень, щоб отримати поживні речовини і енергію, яка утворюється при окисленні поживних речовин. Але, як виявляється,  щоб забезпечити організм  поживними  речовинами та енергією, ще не достатньо просто  їсти корисну їжу та дихати чистим повітрям. Важливо ще добре перетравлювати їжу і добре спалювати поживні речовини, тобто важливе хороше травлення і хороший обмін речовин.

Адже  їжа має ще перетравитися, поживні речовини повинні ще засвоюватися, а енергія має ще утворитися. І не завжди їжа,  коли  вона потрапила у наш шлунок,  нагодує наші клітини та забезпечить їх енергією та поживними речовинами.  

Саме тому тибетська медицина вважає травлення та засвоєння їжі коренем здоров`я, направляючим усі процеси обміну речовин в організмі. І якщо ми правильно споживаємо корисну їжу і ця їжа добре перетравлюється та засвоюється, то організм зберігає свою цілісність і має ресурси, щоб відновлюватися і протидіяти хвороботворним чинникам. А якщо ні, то замість поживи з їжі утворюється отрута, яка стає джерелом усіляких хвороб.

І саме тому за тибетськими рецептами виготовляється « Енергетин», лікувально-профілактичний засіб для налагодження хорошого перетравлення їжі, засвоєння поживних речовин та для утворення енергії. 

Адже  відновлювати здоров`я та зміцнювати організм варто починати на етапі трансформації та акумуляції життєво необхідних ресурсів та енергії. І саме цьому сприяє Енергетин.  

І цілком справедливо вважати, що «Енергетин» ремонтує головні механізми підтримання здоров`я: трансформацію та акумуляцію життєво необхідних ресурсів та енергії.

В Тибеті та в Індії велику увагу приділяють нормальному перетворенню їжі в «сили тіла» і вважають цей процес коренем здоров`я. Найпершою із «сил тіла» вважається  спожита нами їжа, яка перетворюється в наступну силу тіла, - кров. І якщо їжа добре перетравлюється, то утворюється хороша здорова кров, а якщо ж  ні, то утворюється «погана кров», яка стає коренем усіляких недуг.

Тому  «Енергетин» є дуже корисним тим, що забезпечує перетворення їжі в здорову кров, запобігає утворенню «поганої крові» і підрізає хвороби під корінь.

 

Властивості «Енергетину»: 

Основою біологічної активності продукту є взаємодія біологічно-активних речовин «Енергетину» з гастроінтестінальними рецепторами, що нормалізує процеси енергозабезпечення клітин та забезпечує організм необхідним енергетичним і пластичним матеріалом для життєдіяльності.

«Енергетин» покращує обмін речовин завдяки мобілізації та оптимізації роботи ферментативних систем,  та завдяки ефективному катаболізму поживних речовин на рівні травної системи. 

В образі алегорії обмін речовин можна порівняти з вогнищем у печі.

Щодня ми щось підкидаємо у шлунок, неначе дрова у піч. І, якщо у вогнище покласти великі поліна, то вогнище гасне, і, навпаки, вогнище розгоряється, коли туди вкидають добре порубані полінця.

А в організмі «сокирою» , яка рубає «дрова», тобто розщепляє їжу, є ферменти травної системи.

І, якщо спожиті поживні речовини розщепляються до необхідної для засвоєння форми, то організм здатен їх поглинути та спалити, отримавши необхідну для життєдіяльності  енергію. А, якщо ні, то з неперетравленої їжі утворюється отрута, а клітини організму залишаються без поживних речовин та енергії. Так буває тому, що їжа потрапила у шлунок, але не в організм.

А при виснаженні поживних та енергетичних ресурсів, та при накопиченні отрути в організмі буд-який стресовий чинник може стати хвороботворним.

Енергетин покращує жовчоутворювальну та жовчовидільну функцію печінки.

Адже «Енергетин» збільшує вміст жовчних кислот в жовчі, які розчиняють жовчні згустки і звільняють печінку від жовчних холестеринових тромбів. 

«Енергетин» покращує травлення та діяльність підшлункової залози.

Збільшення жовчних кислот в жовчі покращує активацію ферментів підшлункової залози та перетравлення ними їжі, а також усуває агресивні по відношенню до підшлункової залози крупні жирові часточки – хіломікрони, які є причиною розвитку панкреатиту. Адже жовчні кислоти емульсують хіломікрони до дрібно дисперсної форми.  

Завдяки збагаченню жовчі жовчними кислотами та поліпшенню активізації травних ферментів покращується засвоєння жиророзчинних вітамінів, мікро- та макро-  елементів, необхідних для стимуляції енергетичного цикла Кребса та антиоксидантного захисту організму.

«Енергетин» сприяє видаленню холестерину з організму завдяки посиленню жовчовиділення. Адже 80% холестерину організм видаляє з жовчю. Також «Енергетин» сприяє ефективній  емульгації жирів, що важливо для нормалізації ліпідного спектру крові та профілактики атеросклерозу.

«Енергетин» покращує обмін речовин. Здатність «Енергетину» покращувати обмін речовин в першу чергу обумовлена нормалізацією травної функції печінки та підшлункової залози, завдяки чому покращується засвоєння організмом поживних речовин, мікро- та макро- елементів, вітамінів, що покращує енергетичний цикл Кребса і збільшує енергопостачання клітин організму енергією АТФ.

Зміцнення імунітету та антивірусний ефект «Енергетину» основані на здатності «Енергетину» активізувати імунітет, зокрема його антивірусну ланку.

Цілком імовірно це спричинено декількома механізмами активізації імунного захисту:  зокрема «Енергетин» покращує забезпечення імунних клітин енергетичними та пластичними ресурсами, завдяки покращення обміну речовин та засвоєння поживних речовин. Адже без енергії та необхідної сировини імунні клітин не здатні виробити свої антимікробні та антивірусні засоби. 

Окрім цього «Енергетин» сприяє активізації імунітету через активацію координаторів імунних процесів, макрофагів. Макрофаги активуються та активують імунітет при захопленні ними жирових крапельок. І завдяки тому, що «Енергетин» покращує емульсування жирів до дрібнодисперсних жирових крапельок, він сприяє активізації імунного захисту.

Також «Енергетин» сприяє активізації калікреїн-кінінової системи, яка розріджує кров і покращує мікроциркуляцію та збільшує доступ імунних клітин до інфекційних агентів.  Такий ефект можливий через  активізацію ферментативних систем організму, зокрема через покращення активності травних протеолітичних ферментів. Адже стимульовані «Енергетином» гастроінтестінальні гормони збільшують синтез ферментів, а жовчні кислоти покращують їх активацію.

«Енергетин» ефективний при гіпертонічній хворобі, гестозах вагітних,  клімактеричному синдромі, вегето-судинній дистонії тому, що покращує діяльність вегетативної нервової системи,  та може зменшувати її збудливість. Збудливість нервової клітини залежить від її електричного мембранного потенціалу. Електричний потенціал мембран існує тому, що працюють іонні помпи, які закачують калій в клітини і виганяють з них натрій. А для роботи таких помп потрібна енергія. І, якщо «Енергетин» покращує обмін речовин, то енергії виробляється більше, тому посилюється робота іонних помп, внаслідок чого нормалізуються мембранні потенціали нервових клітин і збудливість нервової системи зменшується. 

Рослинні  компоненти «Енергетину» містять природні рідкі кристали.

Усі мембрани клітин людського організму мають рідкокристалічну структуру. 

За принципом "подібне взаємодіє з подібним" рідкі кристали "Енергетину" можуть  легко проникати в клітини, очищувати їх від токсинів, вірусів та мікробів, відновлювати мембрани клітин, наповнюати клітини ресурсом життєдіяльності, що сприяє їх зміцненню та омолодженню!

Рідкі кристали, які входять до складу «Енергетину» розчиняють жовчне та ниркове каміння!!! Ефект розчинення каміння може наступити через 1 ½ - 6 місяців регулярного вживання «Енергетину».

 

"Енергетин" 560 г - 730 грн.

 

За уявленнями тибетської медицини основою здоров`я людини є підтримання «життєвої теплоти»

Науковою мовою «життєва теплота» тлумачиться як енергія, яка звільняється в процесі обміну речовин. І більшість цієї енергії продукується у формі макроергічних фосфатів, зокрема,аденозинтрифосфату - АТФ.

Будь-який стрес стає хвороботворним для організму, якщо в клітинах мало енергії АТФ, необхідної для протидії стрессовому чиннику, для підтримки життєдіяльності клітин та для відновлення їх функціонування. І чим більше енергії АТФ в клітинах, тим більша і триваліша їх життєздатність і тим краща їх функція і опірність до агресивних чинників.

Наприклад, стійкість до хвороб значно знижується при старінні організму, тому що в клітинах значно знижується кількість енергії АТФ.

А найбільш чутливими до дефіциту енергії АТФ є нервові клітини. Адже при погіршенні енергопостачання їх збудливість стрімко зростає. А надмірна збудливість вегетативної нервової системи вмикає механізми стресу, підвищення артеріального тиску, гестозів вагітних, клімактеричного синдрому, вегето-судинної дистонії.

І так само як для холодильника, електроплити, пилесоса, праски, телевізора, обігрівача  та інших побутових приладів потрібна електрична енергія, так само для клітин організму потрібна енергія «АТФ». Без енергії  АТФ імунні клітини не можуть захищати нас, печінкові клітини не можуть нейтралізувати токсини і виробляти якісну жовч, нервові клітини не можуть регулювати фізіологічні процеси в організмі і так далі.

І вся життєдайна енергія організму утворюється в процесі обміну речовин.

«Енергетин» покращує перетворення їжі в «сили тіла», посилює «життєву теплоту» організму і запобігає утворенню «поганої крові» та перетворенню їжі в отруту, допомагає зберегти радість здоров`я та довголіття!

Замовляйте "Енергетин" за номером:
(067) 509-55-77 або пишіть замовлення
на скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підписка на новини та консультації

Якщо Ви бажаєте отримувати новини, консультації, анонси семінарів з нашого сайту, будь ласка, залиште своє ім'я та адресу електронної пошти.
Ваші дані не будуть використовуватися для спаму і не будуть передані третім особам