Перш, аніж, ви дізнаєтеся про засоби, якими зцілилися хворі на гіпертонічну хворобу і перш, аніж ви б замовили у нас ці засоби для себе уже зараз, варто також зрозуміти природу підвищення артеріального тиску.

Адже, якщо у вас немає супутнього захворювання, яке є причиною симптоматичної гіпертонії, то, згідно концепції тибетської медицини, підвищення артеріального тиску є реакцією організму на невидиму проблему, якою є порушення обміну речовин та дефіцит енергії АТФ в клітинах вашого організму. Це так само, як організм підвищує температуру при інфекційних захворюваннях, щоб захистити себе від вірусів та бактерій.

Гіпертонія (артеріальна гіпертензія) — підвищення понад норму кров'яного тиску в судинному руслі.

Аналогічно при гіпертонії організм підвищує артеріальний тиск, щоб покращити обмін речовин та видалення з організму токсинів.

А порушення обміну речовин в організмі розвивається як невидимий процес ще задовго до того, як організм зреагує на нього підвищенням артеріального тиску.

В сучасних наукових інтерпретаціях порушення обміну речовин називають метаболічним синдромом, який можна виявити, здавши аналізи крові: підвищується холестерин, ліпопротеїди низької щільності (ЛПНЩ, ЛПДНЩ), тригліцериди(ТГ), сечова кислота, вільні радикали, рівень інсуліну в крові, а толерантність до глюкози знижується і так далі.

Тому, для того, щоб знизити і стабілізувати артеріальний тиск потрібно покращити та нормалізувати обмін речовин.

А просто збивання артеріального тиску гіпотензивними медикаментами дасть такий самий ефект, як збивання підвищеної температури при інфекційних захворюваннях, де з причиною ми аж ніяк не боремося.

Тому то гіпертоніки все життя п`ють медикаменти та продовжують лікувати наслідки, а тиск не знижується, а замість того - руйнується печінка і ще більше погіршується обмін речовин.

Але так, як існує не одна причина підвищеного артеріального тиску, а декілька, то тибетська медицина пропонує провести діагностику, яка більш-менш чітко покаже, які порушення в організмі слід скоригувати, щоб привести себе в баланс, стабілізувати артеріальний тиск і попередити розвиток іноді фатальних ускладнень гіпертонії.

Отже як ви можете діагностувати методами тибетської медицини ваш організм, щоб зрозуміти, які ліки вам потрібні!!!

Для цього вам потрібно зібрати вашу сечу у скляну посудину і провести діагностику за канонами тибетської медицини, адже сеча – це  профільтрована вашими нирками кров. І те, що ви побачите в сечі є і в вашій крові.

Якщо ваша сеча піниться, або в ній спостерігаються повітряні бульбашки, як у бокалі шампанського, то це означає, що ваші тканини і ваша кров погано дихають, тому погано засвоюються гази і тому вони у вигляді бульбашок плавають у крові і сечі.

Для лікування гіпертонії в цьому випадку та для нормалізації дихання крові і тканин слід застосовувати «Енергетин» (вживати по 1 чайній ложці 2 рази на день, вранці до їди, а ввечері через 2 години після прийому їжі), та «Расаяну»(вживати разом з «Енергетином» двічі на день, або на ніч 1 раз).

Також для нормалізації «дихання» крові тибетська медицина рекомендує наваристі кісткові бульйони в обід, нерафіновані олії, ячмінну кашу і молочні продукти на вечір.

Але,  якщо сеча піниться, але насичено жовта, або має червонястий відтінок, або мутна, або має різкий запах, то це означає, що в крові є багато токсинів, які утворюються із-за інтенсивного руйнування клітин агресивними чинниками, якими можуть бути токсичні жовчні кислоти, вільні радикали та сечова кислота.

Тому, окрім «Енергетину» і «Расаяни», треба вживати «Сандал», який сприяє очищенню крові від токсинів та може попереджувати пошкодження клітин агресивними чинниками, що запобігає розвитку інсульту та інфаркту міокарду.

«Сандал» варто вживати по 1 чайній ложці за 30 хвилин до обіду і до вечері.

Вечеряти можна не пізніше 19:00!

І,  якщо сеча не піниться, але насичено жовта, або має червонястий відтінок, або мутна, або має різкий запах, то це означає, що в крові є багато токсинів, але не тільки! І вам потрібно перший місяць вживати лише «Сандал».

Такі характеристики в сечі іноді свідчать про «дурну кров».

«Дурна кров» за настановою тибетської медицини - це насичена токсинами кров, у складі якої є пошкоджені і не функціональні формені елементи, які іноді злипаються в конгломерати.

Така кров закупорює судини і блокує живлення та оновлення тканин.

Тому організм під тиском намагається покращити мікроциркуляцію та забезпечити живлення життєво важливих структур, зокрема головного мозку. Адже «дурна кров», по тибетськи смуг-по, не живить органи і тканини і є перешкодою для їх дихання і живлення.

У такому випадку перші 5-7 місяців треба призначити «Сандал» по 1 чайній ложці зранку і в обід перед їдою, через місяць  – два від початку застосування «Сандалу» можна додати «Енергетин» по 1 чайній ложці за 30 хвилин до їди зранку, а, окрім цього, але не раніше ніж через 4 місяці слід виганяти «дурну кров» компотами із ягід обліпихи та айви, які максимально слід вживати зранку.

Також для лікування проти сму-по не можна надмірно наїдатись, вживати не свіжу,  смажену, кислу (за виключенням лимону і обліпихи) і пекучу їжу, їсти вночі. Найкраще тут підходять рис басматі, горохове пюре, риба, кісткові бульйони, відварна свинина і телятина.

Якщо на фоні «Сандалу», який виганяє «дурну кров» артеріальний тиск стрибатиме, то вранці перед їдою треба приймати 1 чайну ложку «Енергетину», а на ніч 1 чайну ложку «Расаяни», а на вечерю ячмінна каша.

Прозора біла сеча, без запаху, або з слабким запахом свідчить про те, що причиною гіпертонії є «холод», поганий обмін речовин.

Тому для лікування гіпертонії в цьому випадку, та для розрідження крові, розчинення склеротичних холестеринових, чи лімфатично -слизових тромбів слід застосовувати «Енергетин» (вживати по 1 чайній ложці 2 рази на день, вранці до їди, а ввечері через 2 години після прийому їжі), та «Расаяну»(вживати разом з «Енергетином» двічі на день, або на ніч 1 раз). Також дуже корисно вранці пити кип`ячену воду, їсти мед і зерна граната. Не можна спати вдень. На вечерю, особливо чоловікам,  вживати морську рибу і морепродукти, двічі на день риб`ячий жир по 1 чайній ложці.

 

Підписка на новини та консультації

Якщо Ви бажаєте отримувати новини, консультації, анонси семінарів з нашого сайту, будь ласка, залиште своє ім'я та адресу електронної пошти.
Ваші дані не будуть використовуватися для спаму і не будуть передані третім особам