Усі тканини нашого тіла оновлюються згідно матриці, заложеній в наших генах. І тому гени – це матриця, що несе інформацію про нашу структуру і функцію, так само як програмне забезпечення комп’ютера визначає режим його роботи. 

«Если гурия страсно целует уста
Если твой собеседник мудре Христа,
Если краше небесной Зухры музыкантша -
Все не в радость, коль совесть твоя нечиста»

(Омар Хаям)

 

Усі тканини нашого тіла оновлюються згідно матриці, заложеній в наших генах. І тому гени – це матриця, що несе інформацію про нашу структуру і функцію, так само як програмне забезпечення комп’ютера визначає режим його роботи. 

Але комп’ютер не здатний працювати, якщо немає електричного живлення і тому силою його роботи є електрична енергія. Аналогічно тому силою роботи людського організму є енергія, яка звільняється в обміні речовин. 

Але для того, щоб комп’ютер запрацював, програмного забезпечення та електричного живлення ще недостатньо. Потрібен оператор, який увімкне даний комп’ютер і натискатиме на ті чи інші клавіші, клацатиме мишкою, користуватиметься даними комп’ютера.

А хто є оператором комп’ютера людського організму???

 

«Чистый дух заключенный в нечистый сосуд,
После смерти на небо тебя вознесут!
Там – ты дома, а здесь - ты в неволе у тела,
Ты стыдишся того, что находишся тут»

 

(Омар Хаям)

 

Ці чарівні слова Омар Хаям написав відчуваючи те, що для нас з вами відчути неможливо, або дуже складно. І для того, щоб відчути щось містичне ми спробуємо відчути інший вимір за допомогою історії, яка перенесе нас у четвертий вимір. І навіть якщо ми не відчуємо четвертий вимір, то наблизимося до нього так, щоб помацати його.

Але на початку давайте повернемся до нашого тіла і його здоров`я. 

Хіба ви не зустрічали випадки, коли після переляку, чи якогось нервового потрясіння людина захворіла на діабет, чи якусь іншу хворобу? 

Отже емоції впливають на стан організму так само, як перепади напруги на стан живлення комп`ютера. Але як, наприклад, пристрасть впливає на стан організму і чому саме пристрасть за тибетською концепцією викликає розлад доша «вітру»?

Пристрасть викликає пришвидшення дихання, що призводить до посилення процесів газообміну в організмі. 

А, як відомо, надмірний режим роботи та високі коливання її інтенсивності, як і високі перепади напруги, призводять до розладів тих чи інших процесів, тому перенавантаження доша «вітру» викликає його розлади в організмі. 

А як невгамовний гнів впливає на розлади доша «жовчі»? 

Коли людина сердиться, то в кров виділяється велика кількість адреналіну, який призводить до розпаду глікогену і виснажує енергетичні ресурси печінки. Тому зменшується здатність печінки нейтралізувати токсичні жовчні кислоти та нейтралізувати токсини.

Невігластво призводить до лінощів та переїдання. Якщо людина мало рухається, то виникають застійні явища в тканинах, погіршується мікроциркуляція і наступають розлади доша «слизу».

Таким чином духовна недосконалість породжує вади: пристрасть, гнів, ненависть та невігластво. І так як життя це інструмент за допомогою якого усі вади виправляються, то часом буває боляче. Адже коли ви виймаєте занозу мусите ще більше пошкодити ваші тканини в тому місці, де влізла заноза і зробити собі боляче так само, як і хірург проводить оперативне втручання, щоб врятувати вас. Тільки процес життя не завжди проходить під наркозом. 

А тепер давайте уявімомо еквілібриста, який іде по натягнутому шнурку, тримаючи для рівноваги шест, до якого підвішено дві шальки, що нагадує терези. Якщо на шальках еквілібриста буде різна вага, то шест перехилятиметься в сторону більшого вантажу і еквілібрист не зможе утримувати рівновагу і рухатися уперед.

Але як це стосується нашого життя???

Роджер Сперрі (1967р.) вивчав поведінку хворих на хронічну епілепсію, у яких для усунення епілептичних припадків, була проведена хірургічна операція по роз`єднанню півкуль головного мозку. 

Сперрі встановив, що права і ліва півкулі головного мозку після роз`єднання зберігають абсолютно автономну свідомість. Ліва півкуля відповідає за логічне мислення, за здатність розрізняти, аналізувати, відбирати, за послідовний математичний аналіз.

Права півкуля відповідає за орієнтацію в просторі, сприйняття образів, уявлення форм, музикальний дар, інтегруюче мислення. 

А Галин(1974р.) висунув припущення, що права півкуля відповідає за підсвідому частину розуму, а ліва за свідому частину. Із-за різниці півкуль і їхнього «вантажу» у кожного індивідиума існує внутрішній перекос, внаслідок чого втрачається внутрішня рівновага та виникають внутрішні конфлікти між думками та емоціями, раціональністю та чуттєвим досвідом. І так як еквілібрист з перекошеним шестом не може рухатися по шнурку так і ми не можемо рухатися по життю, доти, доки не здобудемо рівновагу. Тобто доти, доки не стабілізуємо свою свідомість.

У своїй книзі «Люди, які грають ігри, ігри, які грають люди» Ерік Берн описує, що всі сценарії життя людей заключаються у іграх, направлених на стабілізацію власної свідомості і розв`язанні внутрішньої конфліктності.

 

Неужели таков наш ничтожный удел:

Быть рабами своих вожделеющих тел?

Ведь еще ни один из живущих на свете

Вожделений своих утолить не сумел!

(Омар Хаям)

 

«Що стосується людини, то вона витрачає 63 роки свого життя на задоволення власних емоційних потреб, тоді коли могла використати цей час на збагачення власного сприйняття»

(Ідріс Шах)

 

Варто навчитися вчитися і стабілізувати свою свідомість. Людина терпить поразку при нестабільній свідомості і нінащо не здатна!

(Ідріс Шах)

 

Адже еквілібрист, який втратив рівновагу, хіба він може просуватися уперед?

Так само перекос у роботі півкуль мозку породжує вади: невігластво, злість та пристрасть. Особливо це проявляється у геніальних людей, які у повсякденному житті проявляють себе тиранами, деспотами, маніяками чи одержимими.

Згадайте історію про вигнання Адама і Єви із Раю. Саме пізнання дуальності речей: поділ на добро і зло, і стало причиною вигнання і зробило їх смертними. Адже поділ на добро і зло як і поділ на різні півкулі мозку є причиною конфліктності і часом не зовнішньої, а внутрішньої.

Наша внутрішня конфліктність породжується розділом і ізольованістю. І чим більш розвинуте відчуття ізольованості, тобто власного его, тим сильніший конфлікт всередині нас. Часом він може бути таким великим, що при відсутності будь-якого зовнішнього подразника викликає внутрішній стрес і руйнує наше здоров`я.

Ось наприклад в момент, коли я друкую, біля мене лежить 6 місячна дівчинка і скиглить, але, коли я припиняю друкувати і повертаю до неї голову, вона посміхається. Чому в одному випадку вона скиглить, а в іншому посміхається? Вона скиглить, тому, що відчуває ізольованість, а, коли до неї повертаються, то вона відчуває єдність. Єднання знімає конфлікт як між країнами, людьми так і нашими півкулями головного мозку. Саме зменшення нашого его, як і розуміння нашої єдності зі всім зменшує наш внутрішній конфлікт і робить нас здоровішими. 

 

На даному етапі, що може бути сказано про зміст життя людини,- це те, що у людини є еволюційне призначення, є здатність і обов`язок перекинути міст між собою та усім іншим творінням.

(Ідріс Шах)

 

Релігія є тим, що розчиняє наше его у Бозі і проводить об`єднання між усім Його творінням, повертає нас до Едемського саду. А все, що розділяє нас, створює як зовнішню так і внутрішню конфліктність, руйнує наше здоров`я та обкрадає наше життя.

 

Нездорові думки, 

такі як егоцентризм та прив`язаність,-

джерело всіх наших проблем, і перед нами

стоїть завдання трансформувати їх в думки здорові,

такі як устремління дарувати щастя іншим.

Подібна трансформація, або зцілення розуму, 

являється комплексним і універсальним вирішенням 

проблем нашого життя

(Лама Сопа Ринчопе)

Четвертий вимір

 

 

Одного разу один маленький хлопчик задивився на Образ Божий на іконах і

запитав у своєї хрещеної: «А хто це зображений»? «Це Бог і Ангели»- відповіла хрещена. «А хто такий Бог, хто такі ангели?» - продовжував цікавитися хлопчик. І хрещена йому розповідала про Бога і ангелів, які живуть на небесах і від яких залежить щастя і покарання людей. Але вона не змогла дати відповідь на запитання невгамовного хлопчика де саме небеса, на яких живуть Бог і Ангели.

І ось хлопчик підріс, але його цікавість про Бога не згасала, а навпаки, розпалювалася все сильніше і сильніше, адже після розпаду Радянського Союзу стало легко роздобути книги релігійних та езотеричних учень, які стали гарними дровами для розпалювання вогню, що розвіює морок нікчемності. І на своєму шляху незвичайний хлопчик зустрічав різних дивовижних людей, які , як і він, займалися пошуком істини і шукали вірну дорогу. Але наш герой бачив, що після розпалювання вогню дровами релігійних догм та езотеричних учень замість розвиднення у більшості, або майже у всіх настає повне засліплення. І це виглядає так як той, хто бачить хобот слона на всю горлянку волає: «Слон як труба»!, інший, хто бачить хвоста слона волає: «Слон як шнурок»!!, а ще інший, хто бачить корпус слона кричить: «Слон як стіна»!!!

 

-« І не даремно Плутарх гіршим від безбожництва вважає марновірство.

- марновір сумує, якщо хтось на південь, а не на схід з ним молиться. Один злий, що занурюють, інший біситься, що обливають охрещуваного. Один кляне квас, інший - прісний хліб… Та хто порахує усю павутину марновірних голів?»

( Григорій Сковорода)

 

«- Дехто задав питання мудрому чоловіку: «Я чув, що людство страждає від недуги, яка перешкоджає чоловікам і жінкам бачити істину і знати самих себе.

Які головні симптоми цієї хвороби?»

Мудрець сказав: «Перший симптом проявляється в тому, що людина не вірить ніби то взагалі хвора. Коли ж недуга по-справжньому охоплює її, то людина погодиться з чим завгодно, тільки не з цією хворобою».

(Ідріс Шах)

 

«Коли людина хвора ви ж не звинувачуєте її в хворобі, але й не слухаєте її маячню»

«Збільшення інтенсивності переживань, замість розширення їх спектру, не призводить до мети»

«Що стосується людини, то вона витрачає 63 роки свого життя на задоволення власних емоційних потреб, тоді коли могла використати цей час на збагачення власного сприйняття»

(Ідріс Шах)

 

Але:

 

«Якщо існують фальшиві гроші, значить існують і справжні»

(Ідріс Шах)

 

Таким чином перед шукачем істини виникла потреба відділити зерно від полови. Адже істина захована серед брехні так само як золоті пісчинки серед болота:

 

«Та оскільки за Августином не лише у світських справах, а й у самому раї слова Божого приховані диявольські сіті, то треба діяти з великою обережністю, щоб при самому читанні й повчанні закону Божого не заплутатися у сіті лукавого за прикладом Юди: «За хлібом увійде у нього сатана»».

(Григорій Сковорода)

 

І для цього, щоб відділити зерно від полови треба мати знаряддя. І щоб його мати його треба його знайти. А щоб знайти знаряддя, яке відділяє зерно від полови треба знати шлях. І от наш пошукувач істини шукає шлях.

«Само це зерно Боже, тобто слово, спокушує нас, кидаючи в стихії зовнішнього світу. Звідси-то і уповаємо на плоть і кров святих, сподіваємося на тінь і клятву; обожнюємо речовину в ладані, у свічках, у живописі, в образах і церемоніях, забувши, що, крім Бога, ніщо не благо, і що всяка зовнішність є тлінь і клятва. Коротко кажучи вся Біблія наповнена безоднями й спокусами. «Цей лежить для падіння». І весь цей єрихонський шлях оточений повітряними розбійниками. Скажемо з Давидом: «На шляху цьому… сховали сіть для мене»

(Григорій Сковорода)

 

І щоб не потрапити у сіть пасток, поставлених на шляху, наш мандрівник став шукати людей, які знають шлях.

 

«Створи філософський камінь із горсточки пилу.

У досконалої людини вдома поцілуй поріг»

(Румі)

 

 

«Іди тим шляхом, який найважчий. Бери те, що світ заперечує. Не роби того, що робить світ. Іди проти світу у всіх шляхах його. І тоді ти дойдеш до мети найкоротшим шляхом.»

(Якоб Бьоме)

 

«Ніде ти не знайдеш шлях, окрім, як в людському служінні»

(Сааді)

 

«З чого варто починати навчатися?

З того, щоб залишити всі спроби навчатися, виходячи з власних переконань»

Знання полягає в тому, щоб константувати власну нікчемність».

(Ідріс Шах)

 

«Ніхто не може сам знайти дорогу до Нього.

Увійти у Його квартал можна лише Його ногами»

(Магрібі)

 

«Богу служать не атрибутами,

Не молитовним килимом.

Служіння Богу – це служіння людям»

(Сааді)

 

 

«Але скажи мені, мій Дух-Душа, як я увійду Життя?- запитав я,- адже Бог сказав: «Нехай ті, хто володіє Духом-Душею, пізнають себе. Значить не всі люди володіють духом Душею?

(Гермес Трисмегіст запитує Пемандра)

 

«Думай про те що ти кажеш! Бо я Пемандр, Дух-Душа, приходжу до тих, хто святий, благий, чистий і милосердний» (Пемандр відповідає Гермесу)

 

Таким чином мій знайомий віднайшов знаряддя, яким став відділяти зерно від полови: служіння, чистота і милосердя, але «Смертельна отрута мед з молоком нагадує. Стій! Подорож не починай без майстра, котрий знає». (Румі)

І наша подорож, це подорож у чотирьохвимірний простір, вірніше до входу туди і якщо хтось захоче туди увійти, то ризикує наразитися на всі небезпеки, які чатують на цьому шляху. Тому треба мати провідника, який знає дорогу. І цим провідником є наш герой: маленький хлопчик, який у дитинстві шукав те місце, де живуть Бог та Ангели.

«Як мені впізнати справжнього вчителя?»

«Люди, які задають подібні запитання, не знайдуть на них відповідь, доки думають в цьому руслі»

«Яким чином знайти відповідь?»

«Це можна зробити намагаючись внутрішньо сприйняти сутність та внутрішню істоту Вчителя». Можна передбачити майже стовідсотково – хто би і де б не був – ви знайдете там, де найменше всього очікуєте»

«Ну, а що, як я помилюся?»

«Ви помиляєтеся беззаперечно, якщо вам не вистачає щирості»

«А яка ознака не достатку щирості?»

«Головна ознака в тому, що ви хочете віднайти когось, хто прийнятний для вас, хто вам подобається, замість того, щоб бажати віднайти Істину, чим би Вона не була, де і коли би з`явилася”. (Ідріс Шах)

 

«Вам нідочого знати ім`я, походження та кулінарні пристрасті тих, хто рятує вас, коли ви топитесь» (Суфій)

 

«Ніде, окрім свого серця, ти не знайдеш шлях»

 

«Пізнай себе і ти пізнаєш істину»

«Ти бачиш лише п`яту від себе»

(Григорій Сковорода)

 

Отже наш пошукувач став шукати відповідь: «Хто я є»

 

Англійське слово мен (чоловік) тлумачать як похідне від санскритського слова манас, що означає розум. І дійсно, людина відрізняється від тварин розумом.

Але що таке розум?

 

Живучи у світі як середовищі існування людина розщеплює свою свідомість на дві модифікації: чуттєвість і розум. 

Призначення чуттєвості - сприйняття даних аналіза, призначення розуму кваліфікувати і класифікувати ці дані і подальший синтез.

Коли чуттєвість приходить із середовища вона дає відчуття, коли ж чуттєвість черпається із Інтегрального синтезу(нашого внутрішнього), то вона дає СПРИЙНЯТТЯ(восприятие).

Розум об`єктивізує дані чуттєвості(зовнішні і внутрішні) і затверджує їх: затверджене одиничне відчуття і є уявлення. І ланцюг уявлень в закономірній послідовності і є думка. Думка є зовнішня форма метафізичного скерування свідомості, тобто сукупності затверджених розумом модусів свідомості.

(Опыт Владимира Шмакова)

 

Отже думка є функцією розуму, є тією ниткою, за яку ми хапаємо розум.

І якщо ми бачимо свої думки і враження в трьохвимірному просторі, то ми їх оцінюємо як позитивні, негативні, чи байдужі, тобто нейтральні. Тому ми сприймаємо наші думки як інструментальний аспект розуму. Але якщо я скажу щось, що відповідає вашим переконанням, то у вас виникнуть хороші думки про мене, а якщо я скажу щось, що не відповідає вашим переконанням, то у вас виникнуть погані думки. І якщо я нічого не скажу, то вам буде байдуже. Зверніть увагу, є три варіанти: хороші, погані, байдужі, як у тривимірному просторі.

Отже ваші думки виникають від обставин, якими є в даному випадку промовлені мною слова. І ваші думки створюють ваші враження і переконання. Ваші переконання формують вашу позицію і вашу особистість. 

 

«Характер людини – це результат пережитих нею вражень»

(Свамі Вівекананда)

 

Таким чином: ваші зовнішні обставини = ваші думки = ваші враження = ваші переконання = ваша особистість.

Резюме: ваші зовнішні обставини = ваша особистість.

І ви можете погодитися, що ви є ваші зовнішні обставини, які формують і визначають вашу особистість?

І якщо ви не є ваші зовнішні обставини = ваші думки = ваші враження = ваші переконання = ваша особистість, то хто ви є ???

 

 

«Для людини існувати по-справжньому – значить себе усвідомлювати»

(Баланче)

 

«Людина, яка піднялася в захмарні вершини духа, покладає кінець всім стражданням; отримує відповідь на всі запитання…… і важкий гніт духа переходить в спокійну радість досягнувшого….»

(М.В. Гоголь)

 

«Прогрес існує лише для поодиноких людей. Але щоб також все людство тут, на землі, з плином часу постійно рухалось вперед і вдосконалювалося, такої мети, як мені здається, Провидіння не мало….»

(Мейстер Екхарт)

 

«Блаженні злиденні духом, бо їх є Царство Господнє»

(Іісус цар іудейський)

 

«Лише та людина злиденна, котра не знаходить задоволення нівчому, що створене Богом» 

(Єпископ Альбрехт)

 

Від автора підказка: в даний момент ви перебуваєте на порозі четвертого виміру.

 

І якщо ваші думки живляться зовнішніми обставинами, а ваші враження споживають ваші думки, а ваші переконання підкріпляються вашими враженнями, а особистість живиться переконаннями, то хто ви є ???

 

«Ти біля дверей, учень! Проникнись тепер істиною чистою. Розум убивця реального.»

(Рамакрішна)

 

«Високу глибину побачить розумно пануюча тиша сердечна, і дивовижне почує вухо у безвідлунного розуму»

(Прп. Ісіхей) 

 

«Розум зв`язує людину, він і її звільняє……….»

(Свамі Вівекананда)

 

Повторимо написане: «І якщо ми бачимо свої думки і враження в трьохвимірному просторі, то ми їх оцінюємо як позитивні, негативні, чи байдужі, тобто нейтральні. Тому ми сприймаємо наші думки як інструментальний аспект розуму. Але якщо я скажу щось, що відповідає вашим переконанням, то у вас виникнуть хороші думки про мене, а якщо я скажу щось, що не відповідає вашим переконанням, то у вас виникнуть погані думки. І якщо я нічого не скажу, то вам буде байдуже.»

Але якщо дитині ми розповідаємо казочку про золоту рибку, про чарівну лампу Аладіна, про колобка, та таке інше, то ця розповідь викликає зовсім іншу реакцію, аніж ми згадували вище: згоден, не згоден, мені байдуже. І якщо реакцію дитини на казку виразити у категоріями згоден, не згоден, мені байдуже буде не зовсім адекватно, то яка категорія відповідає реакції дитини на казку? Якщо вона не є згодою, не є запереченням, чи байдужою? Ви знаєте відповідь???

Хіба казки не впливають на формування особистості. А якщо впливають, то і реакція на них існує. І яка ж природа цієї реакції?............. Ви знаєте чому дати відповідь важко?................

Тому що ця реакція невидима, вона лежить за межею трьохвимірного простору, а раз вона існує, то вона лежить у четвертому вимірі, бо раз існує начиння, то і існує те в чому воно знаходиться.

І якщо хтось вважає, що існують тільки видимі речі, то я відповім, що рентгенівське світло, ультрафіолетове чи інфрачервоне проміння, магнітне та електричне поле не існують. І якщо хтось вважає важливими для життя лише видимі речі, то я відповім, що рентгенівське світло таке сильне, що може вбити нас. А ультрафіолет невидимий, але усі квіти, дерева, овочі, фрукти, ягоди створені ним. А невидиме інфрачервоне випромінювання створює клімат існування живого. Хіба світ невидимий не створює в нашому прикладі світ видимий, хіба без невидимого повітря ми можемо продовжувати наше життя?

 

Всі речі до народження були сховані в єдиному і Великому бутті. Звідки при народженні з`являються

В нього після смерті занурюються

(Бхават-Гіта)

 

Розглядаючи природу видимості наш герой зрозумів, що видимість породжена світлом, бо коли зникає світло, то і видимість зникає, хоча все залишається на своєму місці. Але хоча видимість речей породжена світлом, сама видимість створюється відбитим від предметів світлом. Таким чином виявилося, що видимість являється феноменом взаємодії реальних речей і світла. А що є феноменом такої взаємодії??? Так, ви знайшли вірну відповідь: феноменом взаємодії предметів та світла є тінь.

 

Предмети і слова суть тіні Божественних Творчих Ідей, витікаючи із Божественного Розуму

(Джордано Бруно)

 

«Знай, що між світом тілесним і Тим, про який ми будемо розмовляти(Світ Горній, Духовний), співвідношення таке ж, як поміж нашою тінню і нашим тілом»

(Аль-Газалі)

 

«…Природа, побачивши того, хто володів нев`янучою красою і всіма енергіями Семи Ректорів, з`єднаними в образі Бога, посміхнулась від любові, побачивши у воді зображення

Надзвичайно прекрасного Чоловіка і відчувши на землі його тінь.

І він, узрівши в природі зображення, настільки схоже на нього самого,- а це було його власне зображення у воді- запалав до неї любов`ю і побажав тут жити.

В цю ж мить він здійснив бажане і вселився у форму, що немала розуму. І природа, прийнявши свого улюбленого, обхопила його в обійми і вони воз`єднались, адже вогонь їх бажання був величезний.

Ось чому із усіх істот природи тільки людина двояка: смертна тілом і безсмертна по своїй сущності

(Смарагдова скрижаль Гермеса Трисмегіста).

 

Коли Адам, наш прабатько, жив в саду Едема, він був одягнений, як це є на небі, в одежу, зіткану із Верховного Світла. Коли він був вигнаний із саду Едема, Бог зробив одяг Адаму і його жінці із шкіри, яка має тваринну природу….

(Зохар)

 

Аналогія є єдиний можливий посередник між видимим і невидимим, між кінцевим і безкінечним

(Е. Леві)

 

Наш маленький дорослий хлопчик зрозумів: - тілесність з`являється як тінь, як тінь збільшується, досягає свого максимального значення, потім зменшується і зникає як тінь.

Але куди зникає? Що зникає? Наше тіло?-беззаперечно. Але якщо за Сковородою я лише бачу п`яту від себе, то що ж залишається?

 

«Душа уподобляється тому, що вона любить: якщо любить вона земні речі вона стає земною; якщо любить Бога- тут можна запитати: чи стає вона Богом? Якби я так сказав, то це прозвучало би неймовірним для тих, чия думка слабка і не може зрозуміти цього. Я не говорю цього, але я вказую вам на Писання, котре каже: «Я сказав- ви боги» (Пс.81:6)

(Мейстер Екхарт)

 

 

«-Це душі, що загинули, о друже! Ті, хто, не зумів зрозуміти свободу свою, направили її на шкоду собі; вони не пізнали себе, не пізнали своєї мети, не пізнали свого покликання, вони зарили дари, подаровані їм, в пісок, вони суєтилися в святковому сум`ятті, шукаючи ззовні себе, вони ловили туман і не бачили скель гранітних…..»

(-із літопису світу-)

 

Повторимося: феноменом взаємодії предметів та світла є тінь, але є ще і інший феномен взаємодії світла і матерії: відображення самого світла - сонячний зайчик. Тому тінь може бути темною і світлою,- тобто тінню самого світла. І якщо світла тінь-це відображення самого світла, то темна тінь, це зона відсутності світла у відображенні світла: «Той хто руйнує своє «Я», попадає після смерті в сферу, яку називають «Асур`я», позбавлена сонця, занурену в глибокий морок»

(Іша Упанішада)

Але що означає: руйнує своє «Я»?

Коли Адам, наш прабатько, жив в саду Едема, він був невідділеною частиною творіння із Верховного Світла. І його відображенням завжди було відображення світла - сонячний Адамчик. Після вигнання із саду Едема, чоловік втрачає зв`язок з Горнім Світом, він втрачає цілісність і цілком відходить у відчуття власного індивідуального буття, і чим більше виражена його індивідуальність, тим сильніше його его. 

Відірвавшись від споглядання Реальності чоловік починає створювати свою ілюзію – феноменальну природу – і в ній шукати себе; це і є падіння духа. Відображення феноменальних речей у світлі створює темну тінь. 

 

У що віриш тим і станеш

 

Якщо віриш у тінь, станеш тінню і минеш як тінь. Якщо віриш у світло станеш світлом. Трансформація у світло з`єднує твоє Я і це виглядає так як поява тіні розділяє світло, а її зникнення з`єднує.

 

«В додинастичний період(до 5500 рр. до н. е.)єгипетська доктрина зводилась до того, що окрім нашого фізичного всесвіту існує царство світла, в якому із світла зіткані їжа, одяг і тіла людей; окрім того, люди як істоти із світла будуть існувати вічно, рівно як і інші істоти із світла»

(Муата Ешбі)

 

 

«Намагайся бачити внутрішнім оком, серцем.

Воно бачить реальність за межами емоційних особистісних помилок. Воно осягає сутність. Нема нічого важливішого за інтуїцію»:

(Єгипетський вислів)

 

«Реальність речі – у її відношенні до Творця, а не в тому, що ми бачим; вона була створена по Слову Творця, і це слово є її справжнє ім`я; знати справжнє ім`я речі- значить володіти над нею повною владою, а правильно вимовляти це 

ім`я означає звільняти її енергію»

(Єгипетський вислів)

 

А тепер, коли ви відчули четвертий вимір і опинилися на його порозі, давайте перейдемо поріг і відчуємо себе в четвертому вимірі. Зробити це можливо за допомогою певних історій і одна із них , можете не вірити, переносить вас у четвертий вимір:

«Один сільський житель продав свій годинник тому, що як він пояснив своєму гостю, його будинок стоїть поряд із залізницею і по руху потягів, котрі ходять строго по розкладу, можна визначати яка година.

- Але як ти визначаєш час вночі, коли потяги не їздять? – запитав гість?

- Дуже просто – відповів чоловік. –Поряд з моїм ліжком лежить мисливський ріжок. Щоб вночі дізнатись, котра година, я висовуюсь із вікна і трублю що є сили. І хто небудь обов`язково крикне: «Десять хвилин по четвертій! Який ідіот дудить в таку годину?!»

Для тих, хто не переключився в четвертий вимір ще одна історія:

«Міністр охорони здоров`я однієї країни послав телеграму губернатору віддаленої провінції: «Чи не прислати вам ще лікарів?»

Із далини прийшла відповідь: «Поменше шліть ваших проклятих заклинань, що наводять хвороби, тоді і ваші лікарі нам будуть без потреби.»

«Жив був суфій, до якого прийшов бажаючий стати його учнем і пізнати істину молодий чоловік .А до цього усі, хто приходив до суфія, кандидати в учні, були ним неприйняті, так як не склали іспити.

Суфій запитав претендента: «Якщо я кажу син мого батька, але не мій рідний брат, то кого я маю на увазі?

Учень не зміг дати відповідь.

Суфій сказав йому.

- Звичайно ж, я маю на увазі самого себе! Повертайся в село і забудь про своє бажання стати учнем. 

Коли хлопець повернувся додому, його запитали, чому він навчився.

Він сказав: «Якщо я кажу син мого батька, але не мій рідний брат, то кого я маю на увазі?

- Себе самого!!!- хором закричали односельці.

- Ні-і-і! – заперечив він. – Син мого батька – це суфій із сусіднього міста – так він мені сказав.

Ну що? Ви відчуваєте четвертий вимір? Як взнати ви в ньому чи ще ні?

Відповідь проста: « Якщо ви щиро посміхаєтесь, читаючи ці історії, то ви в четвертому вимірі.

 

«Посмішка – це стан душі»

 

«Посмішка сама собою виникає там, де присутня досконалість гармонії»

 

Перебувайте не в собі, а в своєму Я, посміхайтесь!!! І якщо ви і надалі бажаєте подорожувати в четвертому вимірі, то вам потрібно розвинути певне уміння, яке є у вас у зародку, але ви про нього не знаєте. Щоб це зробити розв`яжіть рівняння: «Ніколи буття не може виникнути із Небуття»= Все народжується із Пустоти(Шуньї)

(Каббала) (буддійська доктрина)

 

Деякі клінічні випадки:

 

Оксана з усією сім`єю та друзями взимку поїхали на відпочинок у Таїланд. Відпочинок спланували провести активно, тому замовили тур підводного плавання з аквалангом у теплих водах Андаманського моря. Друзі розмістилися в одному із прекрасних готелів узбережжя Пхукета, температура повітря була +31 і у всіх був прекрасний настрій, адже завтра вранці вони мали вирушити у подорож і зустрітися з усім дивовижами підводної флори та фауни Сіміланського архіпелагу.

Проте, прокинувшись уранці Оксана відчувала сильну слабкість, біль у горлі та нежить, і всю її страшно морозило, не дивлячись на те, що з моря дув свіжий телий вітерець. Вона поміряла температуру тіла і стовпчик термометра сягав 38,5. Виявилося, що у Оксани гарячка і що вона захворіла грипом. Але така ж недоля спіткала усіх Оксаниних друзів, у всіх них була гарячка. 

Тур дайвінгу прийшлося відкласти. Оксана у поїздку взяла з собою «Енергетин» і зовсім не сподіваючись на швидке видужання, прийняла декілька ложок «Енергетину», пам`ятаючи про поради лікаря, щодо ефективності «Енергетину» при грипі.

Навечір стала себе почувати міцнішою, а наступного ранку здивуванню не було меж: температура тіла була нормальною – 36,4. Проте Оксаниних друзів все ще терзала гарячка.

Довідавшись, про швидке видужання дівчини після застосування «Енергетину» Оксанині друзі з`їли цілу банку «Енергетину» за один день і їх здивуванню не було меж, коли наступного ранку вони себе почували теж здоровими, а ще на наступний день вирушили у незабутній тур дайвінгу на Сімаланському архіпелазі.

Тепер Оксана та її друзі періодично вживають «Енергетин» для профілактики від застуди і найголовніше, у кожну подорож беруть з собою такий рятівний «Енергетин».

Минулого листопада 2009 року Ірина захворіла свинячим грипом, у неї була сильна слабкість і висока температура. Після того, як їй прокололи велику кількість антибіотиків у неї почала наростати задишка і вона потрапила у реанімаційне відділення. 

Її хлопець іноземець. Він знає Андрія Павловича, виробника «Енергетину», ще коли той працював за кордоном. Дізнавшись, що його дівчина важко хвора він зателефонував до лікаря із Швейцарії і попросив про допомогу.

Ірина почала вживати «Енергетин», але не хотіла його приймати, тому що він дуже пекучий і його було важко ковтати. Проте рідні все ж таки змусили її приймати «Енергетин» і на другий день у Ірини зникла задишка і вона відчула, що з`явилися сили. Незабаром Ірина одужала. Тепер, щоб не захворіти грипом і не повторити минулого Ірина вживає «Енергетин» та рекомендує робити це й іншим. 

 

При зйомках програми «Грані пізнання», яка присвячена цілющій дії «Енергетину» та дослідженням тибетської медицини, телеоператор першого національного телеканалу Антон Семенович, а нині телеоператор телеканалу КРТ Київ, був дуже здивований розповідям пацієнтів про те, як вони вилікували свої хвороби, вживаючи «Енергетин». Він одразу же почав вживати «Енергетин». Адже страждав на нирковокам`яну хворобу та гіпертонічну. Через декілька місяців він зателефонував Андрію Павловичу і повідомив, що у нього сильні спастичні болі внизу живота та в правому боці. Лікар заспокоїв його, передбачаючи, що у нього розчинився нирковий камінь і пісчинки болісно виходять. Також для пом`якшення приступу лікар порекомендував випити відвар із коренів солодки, алтею та плодів ялівцю. Після прийому цього відвару біль зменшився і згодом зник. Наш пацієнт пішов на рентген і каменя в нирці виявлено не було. Згодом стабілізувався артеріальний тиск і Анатолій Семенович і сьогодні періодично вживає «Енергетин» для зміцнення і підтримання здоров`я.

 

Анатолій перехворів вірусним гепатитом В і декілька років почував себе добре. Але згодом з`явилися ниючі болі в області печінки, дискомфорт в животі після прийому їжі, особливо після вживання чогось жирнішого чи смаженого, гіркота в роті. І він став відчувати як сили покидають його тіло, з`явилася виражена слабкість, підвищена втомлюваність, зіпсувався настрій.

Анатолій звернувся до спеціалістів по допомогу. Проте після пройдених декількох відповідних курсів лікування його стан не покращився, а в крові було виявлено міліарди вірусних часточок.

І от одного разу один Анатолієвий знайомий лікар зустрічає свою колишню пацієнтку із вірусним гепатитом В, а в неї чудові аналізи і вона себе чудово почуває. Він запитує її як їй вдалося так покращити свій стан, на що вона йому відповідає: «Приймала енергетин та расаяну, виготовлені за тибетськими рецептами». Пам`ятаючи про страждання товариша, цей лікар дізнається, де можна придбати енергетин та расаяну та призначає їх своєму другові. І Анатолій 9 мясяців лікувався «Енергетино» і «Расаяною».

Сьогодні у Анатолія гарний настрій, адже він чудово себе почуває, хоча в крові ще виявляються вірусні часточки, але в тисячі разів в меншій кількості ніж до прийому «Енергетину». Анатолій уже забув про страшний вірусний гепатит В і, щоб не згадувати про нього періодично замовляє для себе «Енергетин».

 

Богдан хворів гіпертонічною хворобою упродовж 25 років. Раніше він збивав підвищений артеріальний тиск різними пігулками, але згодом пігулки почали втрачати дію і пан Богдан став змінювати препарати, застосовуючи усі нові імовірні гіпотензивні засоби. 

Проте і нові і старі препарати все гірше і гірше знижувати тиск і коли асортимент серед ліків було вичерпано для того, щоб хоч трішки знизити тиск, а він сягав понад 265 мм. рт. ст., прийшлося збільшувати дозу гіпотензивних препаратів до максимально можливої, внаслідок чого почала боліти печінка, а артеріальний тиск майже не спадав. 

І коли артеріальний тиск крові піднявся до максимальної межі при вимірюванні, понад 300 мм. рт. ст., скільки є на шкалі манометра, та перестали допомагати будь-які медикаменти зневірений у всьому пан Богдан почав вживати «Енергетин». 

Відразу тиск не спадав, але десь за 3 місяці регулярного вживання «Енергетину» тиск знизився до 260/ 110 мм. рт. ст., і відновився гіпотензивний ефект при вживанні клофеліну. Через 7 місяців тиск знизився до 160/100 мм. рт. ст. і здивований Богдан відмовився від таблеток, бо при зниженні артеріального тиску нижче 160 мм. рт. ст. у нього сильно крутиться голова». Але при тискові 160/100 мм. рт. ст. Богдан себе відмінно почуває і надалі продовжує вживати «Енергетин».

 

 

У Олега упродовж тривалого часу здувало живіт після прийому жирної та смаженої їжі. Потім приєдналися нестерпні болі в животі після прийому їжі оперізуючого характеру. Він звернувся до лікаря. Після ретельного медичного обстеження лікарі поставили йому діагноз: хронічний панкреатит і заборонили вживати гостру та смажену їжу, також заборонили усе смачне чим Олег любив поласувати. Але із-за нестерпних болей він став обмежувати себе в їжі і навіть її боятися, а також Олег сильно схуд. 

І ось одного разу його приятель порадив йому вживати «Енергетин». 

Він побоювався це зробити, так як «Енергетин» виявився дуже гострим на смак. Але, незважаючи на страшні обмеження, та призначене лікарями лікування, хвороба не віступала і Олег вирішив зробити альтернативний крок: він почав вживати «Енергетин». 

Найбільше здивування Олега було у тому, що після вживання гострого на смак «Енергетину» болі не посилилися, а, навпаки, якось почали зменшуватися і згодом зникли. Проте через два місяці від початку лікування з`явилися знову, але носили інший, якийсь спазматичний характер. Олег на якусь мить дуже розчарувався. Але лікар, який призначив йому «Енергетин» пояснив, що це так болісно з печінки виходять згустки жовчних тромбів і відтепер, як тільки вони вийдуть, печінка «вільно дихатиме», а підшлункова більше ніколи не турбуватиме. Так і сталося. Тепер Олег у тарілку супу сипле стільки перцю, що просто боляче дивитися. А також Олег дуже полюбляє «Енергетин» і рекомендує його для зміцнення здоров`я усім рідним. 

 

Віктор ніколи не хворів вірусним гепатитом, але одного разу він звернувся до лікаря із скаргами на важкість в правому підребер`ї, підвищену втомлюваність і дратівливість. Після лабораторного дослідження крові у Віктора виявили вірусний гепатит С. 

Будучи заможною людиною Віктор проходив лікування в відомих клініках Австрії та Швейцарії. Перейшов на строгу дієту. Проте значного покращення свого стану не відчув. І навпаки, згодом значно погіршилися аналізи. Лікарі констатували печінкову недостатність і зробили неблагоприємний прогноз: без пересадки органу Віктор проживе максимум три роки. 

Пересадка органу не давала жодних благоприємних гарантій. І він став шукати альтернативні методи лікування. Знайомі порекомендували йому лікаря, який призначив Віктору «Енергетин» та «Расаяну». Лікар запевнив Віктора, що згодом той повернеться до повноцінного життя і зможе їсти улюблені шашлики та запивати їх улюбленими грузинськими винами. 

Пропозиція виявилася неймовірною, але іншого виходу як сподіватися, не було. Віктор наполегливо взявся за лікування «Енергетином» і «Расаяною». І згодом сподівання виправдалися: Віктор став почувати себе значно краще, незважаючи на те, що дедалі частіше порушував строгу дієту. Згодом повністю покращилися аналізи і Віктор повернувся до повноцінного життя. Іноді дозволяє собі випити добре вистояний марочний французький кон`як під шашлик із баранини. На УЗД дослідженні печінка Віктора виглядає у чудовому стані. Тепер він періодично вживає «Енергетин» і відчуває себе повним сил та енергії.

 

Колись у Олени Петрівни артеріальний тиск був знижений, але після того, як їй виповнилося 50 років підвищився цукор крові, а згодом й артеріальний тиск став скакати до вищих позначок ртутного стовпчика. Незважаючи на медикаментозне лікування почалися гіпертонічні кризи.

І от одного разу артеріальний тиск піднявся до 180/105 мм. рт. ст., а цукор крові до 20 г/л. Олена Петрівна прийняла медикаменти, які збивають цукор та знижують артеріальний тиск. Після чого її паралізувало так, що вона втратила можливість рухати руками, та ходити ногами, також віняло мову і перекосило обличчя. Вона потрапила в одну із приватних клінік столиці, де їй поставили діаноз: ішемічний інсульт. 

Через місяць перебування у стаціонарі стан Олени Петрівни не покращився, натомість на спині з`явилися пролежні. І її донька почала шукати альтернативні медоди лікування.

Запросили лікаря, який призначив лікування натуральними засобами, в тому числі «Енергетин» і «Расаяну». За три місяці стан Олени Петрівни значно поліпшився, загоїлися пролежні і вона встала на ноги.

 

Пацієнтка з нирково-кам`яною хворобою звернулася до уролога, який направив її на УЗД обстеження нирок та комп`ютерну томографію. Було виявлено кораловидний камінь в лівій нирці і запропоновано пацієнтці видалити ліву нирку, так як видалити кораловидний камінь без без травматизації ниркової тканини, що викликало би внутрішню кровотечу і фатальні ускладнення було неможливо.

Пацієнтка чула, що «Енергетин» розчиняє каміння, але в це не вірила. І ось страх перед операцією і втратою власної нирки спонукав її вжвивати «Енергетин» і при повторному обстеженні, через три місяці, каменю в нирці виявлено не було.

Таким чином завдяки «Енергетину» пацієнтка зберегла свою нирку, позбулася страшного каменю та уникнула операції. Але найцікавішим є той факт, що лікарі Тернопільської міської лікарні №3, які спостерігали цю пацієнтку не знайшли жодного пояснення цього випадку і жодного разу не призначали пацієнтам «Енергетин».

 

У Євгенії Сидорівни було відмінне здоров`я, але з віком почалися проблеми з серцем: з`явилися поколювання та болі за грудиною, почала затерпати ліва рука. Після того, як їй виповнилося 63 років підвищився артеріальний тиск до 180 мм. ртутного стовпчика. Незважаючи на медикаментозне лікування її стан не покращувався.

І от одного разу артеріальний тиск піднявся до 190/105 мм. рт. ст. і у неї трапився ішемічний інсульт. Вона потрапила у лікарню, пролікувалася, але через два місяці після цього у Євгенії Сидорівни виник серцевий приступ, який закінчився інфарктом міокарда. Через місяць перебування у стаціонарі стан незначно покращився, але згодом з`явилася задишка, набряки на ногах. Почала наростати серцева недостатність.

Євгенія Сидорівна почала шукати альтернативні медоди порятунку.

Звернулася до лікаря, який призначив ліпоєву кислоту, L-карнітін, гліцин та «Енергетин» з «Расаяною». Натомість усі медикаменти було відмінено. Через 2 місяці стан Євгенії Сидорівни значно поліпшився, зменшилися болі в серці, задишка, артеріальний тиск став рідше турбувати. Пацієнтка продовжувала вживати «Енергетин» і тепер почуває себе значно краще ніж раніше, з`явилося більше сили, і вона надалі вживає «Енергетин».

 

Олексій вів напружений спосіб життя, дуже багато працював і коли йому виповнилося 42 роки став почувати, що надалі продовжувати життя в звичному темпі йому уже не вдається.

Став частіше хворіти простудними захворюваннями і все це його дуже дратувало.

Проте друзі порадили вживати «Енергетин». Олексій прислухався до поради і став регулярно вживати «Енергетин». Відтоді відкрилося друге дихання і Олексій продовжує своє життя у звичному ще з молодих років ритмі. 

Тепер Олексій твердо впевнений: «Енергетин» придає сили, підвищує опірність організму до хвороб та продовжує молодість.

Підписка на новини та консультації

Якщо Ви бажаєте отримувати новини, консультації, анонси семінарів з нашого сайту, будь ласка, залиште своє ім'я та адресу електронної пошти.
Ваші дані не будуть використовуватися для спаму і не будуть передані третім особам