Відійшовши від застосування медикаментозної терапії, завдяки заміні медикаментів більш ефективними натуральними ліками, виготовленими за рецептами аюрведи та тибетської медицини, я зіткнувся з проблемою онкології.

А було це ось як. 

 

Одна жінка звернулася до мене з проблемою вітіліго. Я обстежив її і призначив лікування згідно конституції, встановленій по аюрведичним діагностичним критеріям, не маючи великого сподівання позбавити її цього віті ліго, а лише маючи намір привести в баланс її організм. 

Після цього як я призначив їй лікування я забув про неї і на моє здивування через півтора року вона мені зателефонувала. Жінка попросила подивитися її маму, яка лежала прикута до ліжка після інсульта. Так як повідомила мені, що її віті ліго давно зникло і що вона дуже задоволена. Тому вона вірить у моє лікування і хотіла, би, щоб я допоміг її мамі.

Я приїхав в приватну клініку міста Києва, оглянув маму моєї колишньої пацієнтки, склав рецепти її майбутнього лікування і негайно записав їх, щоб не втратити деякі деталі у приготуванні відповідних ліків, які пізніше лягли в основу рецептури «Расаяни».

Після цього моя колишня пацієнтка попросила мене ще оглянути ще й її батька, який сидів біля мами і допомагав доглядати за нею. 

Нещодавно він переніс операцію з приводу пухлини нирок, але в печінці з`явився пухлинний метастаз, який неможливо усунути із-за його розмірів та небезпечного розташування.

Не маючи жодного сподівання допомогти йому, але будучи великим оптимістом, я приготував за тибетськими рецептами ліки, які пізніше назвав «Амрита».

Призначив пацієнтові «Енергетин», «Амриту», та індійські басми, виготовлені в Індії за секретними технологіями.

Через три місяці пацієнт був повторно обстежений на комп`ютерному томографі і було виявлено, що в печінці пухлина зникла, окрім цього пацієнт почував себе добре.

В цей же час до мене звернулася інша жінка, з приводу онкологічного захворювання її чоловіка, яка не знала про вищеописаний випадок. І я її здивовано запитав чому вона думає, що я їй допоможу.

Дружина онкохворого розповіла мені, що до мене звертався чоловік, її знайомий, із злоякісною пухлиною печінки і я йому допоміг. 

Але я їй заперечив, я сказав, що не пригадую в своїй практиці такий діагноз і такого пацієнта. Після чого вона розповіла, що і сам пацієнт не знав, що у нього пухлина, адже його родичі приховували від нього діагноз. Тому він звернувся до мене із скаргами на інше захворювання печінки. Після обстеження методами тибетської медицини було призначено лікування і на здивування усіх родичів цей пацієнт видужав. Ось чому ця жінка звернулася до мене.

 

 

Природа пухлин

 

Дуже багато людей у якості протипухлинних засобів застосовують болиголов, чистотіл, аконіт, п`ють керосин та горілку з рослинним маслом, деякі колять внутрім`язево яйце а дехто застосовує ветеринарні вакцини. 

Усі ці засоби містять певне раціональне зерно, але, як показує досвід, цього замало, щоб врятуватися від страшної хвороби.

Для того, щоб віднайти протиотруту спочатку слід зрозуміти природу отрути.

Життя можна прирівняти до бурхливого потоку не лише життєвих подій, а й потоку інформації та потоку енергії. Адже саме реалізація генетичної інформації відтворює ідею структурних та функціональних особливостей організму, що є не чим іншим, як потоком інформації. А рушійною силою інформаційного потоку є потік енергії, джерелом якої є сонце і яка вловлюється живим організмом через трансформацію енергогенними структурами.

Уже давно відомо, що згідно законів термодинаміки енергія системи величина стала і енергія на вході дорівнює енергії на виході. Те ж саме стосується і інформації: інформація на вході дорівнює інформації на виході. Адже скільки води поринуло в потік, такий же самий об`’єм виринає із нього.

А тепер давайте проаналізуємо феномен злоякісних пухлин. 

Злоякісні пухлини представляють собою атипові ракові клітини, які за генетичною інформацією не схожі на жодну із клітин людського організму. Тобто не відповідають інформаційному потоку живого людського тіла. Окрім цього усі енергетичні процеси, які є потоком прогресу ракової пухлини відбуваються шляхом гліколізу, тобто безкисневого окислення, що більше типово для менш організованих форм життя, таких як примітивні мікроорганізми.

Отже потік інформації і потік енергії пухлинної тканини не тільки векторно не співпадає з потоком життя людського організму, не тільки його гальмує і знищує, а й являє собою абсолютно інший по природі потік інформації. 

І якщо енергія та інформація на вході не відповідає енергії та інформації на виході, то можна сказати, що згідно законів термодинаміки це не є потік однієї системи і мова тут іде про деструктивну взаємодію двох систем: з однієї сторони системи людського організму, а з іншої сторони системи X.

І що ж це за система X, якщо це не є система людського організму?

Система X, або ще ракова пухлина, обкрадає організм в амінокислотах, воді та в інших поживних речовинах, виділяючи токсичні речовини, які отруюють організм і паралізують його протипухлинний опір.

Отже виглядає все так, як ніби ракова система X є паразитом, який атакує і поїдає людський організм.

Тернопільський вчений Дем`яненко Василь Васильович, розглядаючи в люмінісцентному мікроскопі пухлинну тканину, взяту після операційного видалення в онкохворого, побачив у ній велику кількість рідкокристалічних структур. Після ідентифікації цих рідкокристалічних структур встановлено, що це тіла живих грибків. 

Після цього він почав досліджувати зрізи різних доброякісних наростів, взятих при біопсії і виявив, що вони пронизані утвореннями ниткоподібної чи спіралеподібної форми, які світяться в поляризованому світлі. У воді ці нитки та спіральки пересуваються як живі організми і є нічим іншим, як грибковими тілами. 

Василь Васильович також встановив, що таких утворень повно повнісінько в зовнішньому середовищі і що вони легко можуть проникати в організм. 

Отже що? Рак заразне захворювання? Але чому ж тоді не всі, хто контактує з раковими хворими хворіють на рак?

Пам`ятаєте вищеописаний приклад з дисбактеріозом: знешкодження патогенних мікроорганізмів ще не значить, що ви позбудетесь дизбактеріозу. Адже, якщо для мікробів є пожива і сприятливе середовище, то вони обов`язково його відшукають і будуть там розмножуватися, а, наприклад, неперетравлена їжа і є сприятливим середовищем для дисбактеріозу. І якщо травна система не працює як слід, то ви не позбудитесь дисбактеріозу доти, доки не налагодите як слід її діяльність.

Так само із раком: доти, доки в організмі є сприятливе середовище для ракової паразитарної інвазії, доти рак уражатиме організм, в якому створилося таке середовище.

Ракове середовище є не що інше, як патогенне поле, на якому засіваються ракові зерна, якими імовірно і є мікроорганізми грибкової природи. Ось як висвітлюється ця тема в науковому журналі Biomedical and biosocial anthropology (may, 2004): «Для нормального функціонування клітин потрібен обмін речовин, який здійснюється не тільки за рахунок гемокапілярів(бо вони не підходять до кожної клітини), а головним чином, завдяки позасудинним транспортним шляхам. Ці шляхи мікроциркуляції можуть блокуватися різними механізмами(обтурація імунними комплексами, бактеріями, грибками, травми, компресії, гіаліноз, склероз тощо). 

Саме внаслідок порушення чи недостатності міграції інформогенних факторів (цитомерів, трофомерів, імунних компонентів тощо) по позасудинним транспортним шляхам формується своєрідне патогенне поле, де не буде адаптаційного морфогенезу і почне розвиватись пухлинний процесс. Формування патогенного поля є основною передумовою для формування пухлинного поля, поняття якого широко використовується в тлумаченні патогенезу онкологічних захворювань» 

(М.П. Федченко, В.І. Гарець, М. М. Федченко).

Отже давайте розглянемо як пухлинне поле створюється з позиції не лише сучасної медицини, а й з позиції аюрведи та тибетської медицини. 

А для цього давайте повернемося у вищеописані поняття тибетської медицини: «Якщо «вогонь травлення» сильний, то їжа перетворюється в «сили тіла», наповнені достатньою кількістю «життєвої теплоти». І якщо «вогонь травлення» слабкий, то замість поживи їжа стає отрутою. Із-за цього пожива перетворюється в «погану кров», яка живить не «сили тіла», а «сили хвороби», тобто зрощує хворе тіло і плодоносить хворобою».

Із-за того, що слабкий вогонь травлення, така «сила тіла» як прозорий сік, в який перетворюється їжа, недозріває до того, щоб породити здорову кров і частково перетворюється в отруту, а з решти утворюється «погана кров». 

Недозрілий «прозорий сік» та «погана кров» перетворюються в скрани(тромби), які закупорюють не тільки міжклітинні, а й лімфатичні та кров`яні капіляри. Внаслідок цього порушується живлення, оновлення та імунологічний захист тканин, які лежать у басейні закупорених судин. І ці тканини перетворюються на патогенне поле.

Таким чином, згідно концепції тибетської медицини, утворюється пухлинне поле, що повністю відповідає вищеописаному науковому уявленню.

А тепер давайте прояснимо як у пухлинному полі засівається пухлина.

До недавнього часу існував науковий міф, що людська кров стерильна. Але вистачить згадати про те, як малярійний плазмодій розмножується в еритроцитах крові і не уражає внутрішні органи, доти, доки не зруйнує самі еритроцити, або про те, як через кишку з їжею в кров потрапляє токсоплазма, або про те, що лептоспіри потрапляють в кров просто з заражених водойм, проникаючи через шкіру. Цього вистачить, щоб зрозуміти, що в кров постійно потрапляють мікроорганізми.

І якщо імунна система слабка, та якщо існують патогенні поля, то ці мікроорганізми засіваються на цих полях і плодоносять хворобами, і в тому числі і злоякісними пухлинами.

Тому просто боротися з плодами, як це робить сучасна медицина, недоцільно, коли в крові плаває повно насіння і коли є пухлинні поля з сприятливим мікрокліматом та поживою, якою є отрута неперетравленої їжі. Адже сама отрута паралізує імунітет і ще й плюс хіміотерапія добиває імунні клітини.

Для того, щоб призначити ефективне лікування варто врахувати усі ланки виникнення пухлинного процесу: 1. Слабкість вогню травлення, 2. Недозрівання перетравленої їжі і , як наслідок, недозрівання «сил тіла» наступає так само як при відсутності достатньої енергії вогню неможливо приготувати їжу, їжа буде сирувата і не засвоюватиметься як слід, або як при відсутності тепла на городі в помірних широтах недозрівають кавуни. 

Недозрілий погано засвоюємий матеріал не може трансформуватися в «сили тіла» і перетворюється в скрани(тромби) «прозорого соку їжі» та кров`яні скрани. 3. Закупорка міжклітинних проміжків гемо капілярів та лімфатичних судин позбавляє тканини притоку кисню, який вбиває мікроорганізми та забезпечує кисневе енергоутворення, внаслідок чого клітини патогенного поля переходять на безкисневий тип енергоутворення гліколіз.

Із-за чого здатність до неконтрольованого поділу та пухлинної трансформації стрімко зростає. Окрім цього ані кисень, ані імунні комплекси не можуть знешкоджувати мікроорганізми, які поселилися в пухлинному полі.

Тоді мікроорганізми поїдають структури нормальних клітин і співпрацюють з атиповими клітинами, що по механізму свого життєзабезпечення тотожні мікроорганізмам і перебувають з ним в партнерському симбіозі.

Саме тому протипухлинна терапія потребує комплексного знищення як «пухлинних паразитів» так і пухлинних полів, а також усунення причини утворення пухлинного поля та загального зміцнення організму.

Тому в першу чергу, щоб не створювалася «блокада живлення тканини» слід при значити «Енергетин», який підсилить «вогонь травлення», внаслідок чого налагодиться внутрішньо тілесне перетравлення їжі і вона живитиме «сили тіла» і не буде перетворюватися в тромби-скрани та отруту.

Другим важливим етапом у лікуванні пухлин є застосування натуральних антимікробних засобів, які вбивають «ракових паразитів». Усі ці засоби входять до складу «Амрити» і вони перешкоджають метастазуванню, розвитку та росту пухлини.

Третім етапом є застосування індійських басм, виготовлених шляхом спалювання металів, дорогоцінного каміння і аюрведичних трав в герметичних глиняних горнятах. Такі басми блокують метаболізм пухлинної тканини і зміцнюють організм. Їх можна прирівняти до сучасної хіміотерапії, на відміну від якої вони укріпляють здоров`я.

І нарешті четвертим етапом є усунення інтоксикації організму та зміцнення його захисних сил. Усі натуральні компоненти для цього підібрані за рецептами тибетської медицини і входять до складу «Амрити».

Поте, для досягнення успіху у подоланні пухлини, окрім описаного комплексного підходу дуже важливо притримуватися правильного режиму життя та харчування.

Не можна їсти багато солодкого і взагалі всі солодощі замінити на мед, бажано з акації. Так як акацієвий мед містить багато фруктози він не потребує для засвоєння інсулін і не стимулює його зростання. А, як відомо, інсулін є сильним стимулятором росту пухлин.

Натще треба пити свіжий кип`яток і всю їжу готувати на вогні. Не можна споживати консерви чи не свіжу їжу. 

Дуже добре вживати яблучний оцет та сироватку з під кислого молока. Також корисною є кунжутна олія, баранина, морська риба і всі хижі види риб.

Але головне вірити у зцілення, зуміти пробачити себе та оточуючих, зробити переоцінку життєвих цінностей і бажати розвиватися і жити.

 

 

Підписка на новини та консультації

Якщо Ви бажаєте отримувати новини, консультації, анонси семінарів з нашого сайту, будь ласка, залиште своє ім'я та адресу електронної пошти.
Ваші дані не будуть використовуватися для спаму і не будуть передані третім особам