Фестиваль: «Практики народних цілителів та нетрадиційної медицини»

Семінари
Попередня дата: 2015-05-24

Місце: Шаяны  |  Місто: Шаян, Украина

З 21 по 24 травня, відвідавши фестиваль, Ви поєднали би шикарний відпочинок та самовдосконалення в живописному місці Українських Карпат на курорті «Шаян», де б купалися в омолоджуючих термальних водах і басейнах, напилися б цілющої мінеральної води, подихали б кришталево-чистим гірським повітрям, любувалися казковими гірськими лісами та прекрасним озером, долиною нарцисів та скоштували би смачні закарпатські страви. Окрім цього тут ви би зустрілися  з дивовижними людьми, народними цілителями, які практикують шаманські методи, вісцеральну терапію, тибетську медицину, три начальну Су-Джок акупунктуру, остеопатію, краніосакральну терапію, холотропне дихання, апітерапію та інші народні методи лікування та оздоровлення. Ви би послухали їх лекції та змогли би скористатися їх порадами та послугами. Деталі є на сайті в рубриці семінари www.energetyn.com

На вас чекають дешеві і комфортні номери і смачні закарпатські страви, а також маса прекрасних вражень від тусовки та дивовижних майстер-класів народних цілителів,  купання в термальних басейнах неймовірно цілющої води, яка надходить з глибини понад 1 км.

Адреса: відпочинковий комплекс «готель Смерічка», село Шаян, Хустський район, Закарпатська область, від Хуста 15 км, від Мукачево 60 км, від термальних джерел 8 км.

З Києва добиратися потягом до Мукачево, а далі на маршрутці, потяг №81К відправляється з Києва о 18 37, прибуває біля 9 00. Зі Львова потяг їде до Хуста, № 601Л, відправлення о 20 40, прибуття о 07 08, вартість квитка зі Львова від 95 грн. Кількість місць обмежена, поспішайте забронювати місця. Тел.+380983099593

 

ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ:
«Практики народних цілителів та нетрадиційної медицини»

21 травня- четвер:
до 18:00 день реєстрації учасників, о 19:00 виступ і представлення методик і майстрів,  ВІДКРИТТЯ ФЕСТИВАЛЮ і коротка презентація усіх майстер класів та програми фестивалю

22 травня – П’ятниця: 

7:30  – 8:00 Триначальна гімнастика Тай-Цзи, проводить  А. П. Поліщук
8:00 – 9:00  Сніданок
9:00 – 11 :00 Майстер клас: проводить  Ісаченко Юрій тел. 0952586133, «Вісцеральні маніпуляції. Робота з діафрагмами», проводить  остеопат, фізреабілітолог, тілесно-орієнтований терапевт, (м. Київ). 
Головна ідея методики виходить з положення, що порушення роботи діафрагми являє собою її блокування, спазм, зупинку внутрішнього ритму. В результаті сповільнюється або зупиняється рух рідин в судинах і тканинах, що проходять через діафрагму або знаходяться поруч. Образно,  таку ситуацію можна порівняти з виникненням загати в чистій гірській річці, а при повній відсутності руху - формування болота зі зміною біоценозу, внутрішнього середовища.
9:00 – 11:00 Майстер клас: проводить  Кондрюк Віктор Іванович тел. 0662253857, презентація книги «Сам собі лікар». Проводить автор методики «апітоксинотерапія» (бджолина отрута)
Презентація книги «Сам собі лікар». Проводить автор методики «апітоксинотерапія» (бджолина отрута) на основі багаторічних досліджень родини бджолярів з Перерова. на Прикарпарпатті. Методика дозволяє відновити сили шлунково-кишкового тракту за 18 діб. Відповідне харчування, правильні фізичні навантаження та вживання в їжу продуктів бджільництва – це три основні кити методики "Сам собі лікар", яку розробили Кондрюки.

11:00 – 13:00
 Блок № 1.  Майстер клас: проводить  Поліщук Андрій Павлович тел. 0673520405.  Майстер-клас по три начальній акупунктурі та по сакральним рухам Тай-Цзи, проводить Поліщук Андрій, учень професора Пак Дже Ву, дослідник тибетської медицини, кандидат медичних наук, автор і виробник цілющих засобів «Енергетин», «Расаяна», «Сандал», «Амрита», «Сил чистил», «Кардамоновий еліксир».
Триначальна акупунктура познайомить Вас з реальною ідеєю, за якою Творець створив Світ і Людину, а також з причиною гріхопадіння та енергетичної інверсії. Виявляється, що внаслідок енергетичної інверсії, ми стали смертними і вразливими до хвороб та життєвих потрясінь. І що хвороби і життєві потрясіння є інструментом, який виправляє енергетичну інверсію. Як позбутися хвороб?  А ще дізнайтесь, що  для того, щоб виправити енергетичну інверсію і народитися ще раз, оновленим,  можна уникнути хвороб і життєвих потрясінь, та покращити своє здоров`я, матеріальне, сімейне, суспільне та духовне положення, виправивши енергетичну інверсію методами Тай-Цзи та  триначальної акупунктури.  Також Ви дізнаєтесь про метод триначальної акупунктури, який полягає у тому, що в тілі людини є пульт керування не лише фізіологічними процесами тіла, а й процесами, які відбуваються в Душі, в Розумі та в Житті Людини, в сім`ї, в суспільстві та у Всесвіті. Також дізнайтеся таємницю таємниць: священні рухи Тай-Цзи, та  як за їх допомогою навчитися керувати енергіями свого тіла та Всесвіту,  як оновлювати своє тіло, свій розум та своє життя.

Блок №2  Грашин Олександр Олексійович тел. 0970712797: «Чому хворіє тіло. Психосоматика в дії » проводить Олександр Грашин, майстер м'яких технік мануальної терапії, остеопат, провідний викладач Асоціації Народної мануальної терапії. Має досвід роботи більше 10 років. Авторські Майстер-класи: «Основи класичного масажу», «Щадна методика відновлення опорно-рухового апарату», «Чому хворіє тіло», учасник фестивалів «Альфа-фест», «Best Woman Fest», «Аніма».
Багато лікарів і інших  фахівців  в  роботі  з тілом людини нерідко стикалися з ситуацією, коли проведено безліч процедур щодо відновлення здоров'я, але через деякий час, пацієнт повертається з тими ж симптомами,  або в тому ж стані, що і до лікування. Найчастіше причина хвороби, або поганого самопочуття може знаходитися поза  фізичною  сферою. Тому розглядати тіло, розум і душу людини окремо - велика помилка. Ні для кого не секрет, що стан душі і розуму відбивається в тілі, але не варто забувати, що цей зв'язок двосторонній. Про цей  взаємовплив і піде мова на майстер-класі.

13:00 -14:00 Обід
14:15 майстер клас: Жива музика (тибетські чаші, дзвони), чи не єдиний в Європі ансамбль живої музики
Майстер-клас: Зцілення звуком тибетських співочих чаш та слав’янських плоских дзвонів. Звуко-резонансна терапія. Проводить Максим Киселевський (Білорусь), звукотерапевт із 10-ти річним стажем гри на цілющих  дзвонарних інструментах. Сертифікований майстер тибетського звукового масажу. Ініційований викладач гімалайської йоги. Засновник школи духовних паломницт “Дух Гімалаїв” та проекту дзвонарної музики “Міразвон” (mirazvon.com).
Популярний у всьому світі давньо-тибетський масаж звуком співочих чаш і дзвонів. Стародавня методика зцілення звуком відома своєю простотою і ефективністю впливу:
Зняття стресу і нервового напруження - причини багатьох захворювань; - Зцілення глухоти та ін . проблем зі слухом ; - Допомога у зціленні проблем із зором ; - Зняття болю в спині і суглобах ; - Розслабляючий масаж для зняття безсоння і м'язового перенапруження ; - Енергетичне балансування ; - Захист від негативної енергії і станів ; - Покращення кровообігу і фільтрації крові , нормалізація тиску.

На майстер-класі у всіх участників буде можливість почути та відчуті на собі чаруючі звуки обертонних інструментів – спивочі чаші, установка плоскіх дзвонів, дудук та ін. Також буде можливість пройти звуковий массаж.
 15: 30 – 18:30, Термальні ванни . Прогулянки. Відпочинок
18:30 -19:30 Вечеря
19:30 – 21:00 
Блок № 1. Жукова Тетяна, Шуть Назар тел. 0983235953, Лекція: «Психосоматика - Душа і Тіло. Робота енергетичних центрів або чакр »
Проводять психологи, сертифіковані тренера (міжнародною асоціацією «Вільного дихання» IBF в Україні).
Блок №2. Костюченко Микола Семенович тел. 0964507937, майстер народної медицини, травник, мануальний терапевт
«Авторська методика позбавлення людини від остеохондрозу за допомогою сил природи».
21: 00 концерт живої музики(тибетські чаші та дзвони)


23 травня 2015 р. Субота

7 :30  – 8:00  Хатха йога, проводить майстер Парій Лілія
8:00 – 9:00 Сніданок
Майстер класи: 

Блок №1  Поліщук Андрій Павлович, тел. 0673520405. Майстер-клас по тибетській медицині. Автор книги «Науковий коментар тибетської медицини», учень професора Пак Дже Ву, дослідник тибетської медицини, кандидат медичних наук, автор і виробник цілющих засобів «Енергетин», «Расаяна», «Сандал», «Амрита», «Сил чистил», «Кардамоновий еліксир».
Тибетська медицина є цілісним вченням. Його цілісність полягає у тому, що воно отримане від Буди, а значить є істинним і всеохоплюючим.  На майстер-класі ви дізнаєтесь поради Буди про те, як жити не хворіючи і  що головною причиною хвороб є припинення оновлення нашого тіла, внаслідок чого втрачається його функціональна та структурна цілісність. Чому оновлення погіршується?  Виявляється, що «погана кров», «погана жовч», «погана лімфа» та отрута «Чху-сер» перешкоджають циркуляції енергії і крові, що перешкоджає оновленню нашого тіла, та роблять нас вразливими до хвороб. Також ви дізнаєтеся чому утворюється «погана кров», «погана жовч», «погана лімфа» та отрута «Чху-сер», які є коренями усіх наших хвороб. А ще ви дізнаєтеся про головні механізми хвороб і як їм зарадити, і що треба робити,щоб поїв не лише наш шлунок, а й наші клітини, подихали не лише наші легені, а й усі наші тканини. Окрім цього ви зможете спробувати на смак та насолодитися цілющими засобами, виготовленими для вас з любов`ю за тибетськими рецептами:  «Енергетин», «Расаяна», «Сандал», «Амрита», «Сил чистил», «Кардамоновий еліксир».

Блок № 2 Литвак Олександр Юрійович тел. 0976233960, майстер-клас «Мануальна терапія внутрішніх органів або лікування внутрішніх органів руками», Президент «Асоціації народної мануальної терапії в Житомирській області».
 В Древній Русі слово «живіт» означало життя. Цілителі Русі, Тибету і Китаю вміли лікувати різні хвороби шляхом обдавлювання живота. Таким методом у своїй лікувальній практиці користувався професор В.В. Башняк. Прийоми і методи такого обдавлювання систематизував професор О.Т. Огулов, учнем якого і є Олександр Литвак. Дана методика проста і доступна. Дозволяє визначити стан свого здоров’я і вчасно діагностувати недуг, а в багатьох випадках допомогти собі і своїм близьким в будь-яких умовах, маючи можливість працювати руками і знання даної методики.Ми впевнені, що для тих, хто оволодів даною методикою, життя набуло нового сенсу. Як доповнення до даної методики ми успішно використовуємо і навчаємо методикам: гірудотерапії, апітерапії, фітотерапії і т.п.

11:00 – 13:00  Майстер класи: 
Блок № 1.  Жукова Тетяна, Шуть Назар,  тел. 0983235953, Лекція: «Зачаття, Виношування і природні роди»
Проводять психологи, сертифіковані тренера (міжнародною асоціацією «Вільного дихання» IBF в Україні).
Блок № 2 Олександр Жарков, тел. 0936138298 - унікальна людина, світлий, позитивний, що заражає своїм оптимізмом і працездатністю, який прагне зробити світ світлішим і чистішим. 
Людина, що допомагає абсолютно різним людям розкривати і реалізовувати своє призначення, розвивати свої здібності і таланти, налагоджувати взаємини в сім'ях і колективах, позбавлятися від родових проклять і виліковуватися від найскладніших захворювань ... 
Для тих, у кого:
• Проблеми зі здоров'ям
• Хронічні захворювання
• Спадкова схильність
• Наслідки «помилок молодості»
• Наслідки нездорового способу життя
• Погане самопочуття з невідомої для лікарів причини
• Неспокійний сон і нічні кошмари
Вас чекає:
• Діагностика аури
• Енергоінформаційна корекція
• Чищення біополя
• Запуск посиленої регенерації пошкоджених органів і тканин
Також Ви отримаєте стародавні техніки енергетичного захисту і самозцілення організму, застосовуючи які кожен день, Ви зможете самостійно виліковувати свій організм і підтримувати своє здоров'я. 

13:00 -14:00 Обід

14:00 майстер клас: китайський масаж Гуа-Ша, естетичне моделювання обличчя і тіла, розлабляючий і лікувальний масаж.
Братишко Світлана Анатоліївнавісцеральний терапевт 2 ступені. Керівник філіалу народної мануальної терапії у м. Запоріжжя. Член української асоціації народної мануальної терапії. Удостоєна звання «Майстер – золоті руки». Учениця О.Т. Огулова, Р.С. Насіковького та О.Ю. Литвака. ТЕЛЕФОН- 0988088319
Масаж Гуа-Ша – це лікувальний  метод, за допомогою якого можна діагностувати, лікувати та займатися профілактикою різноманітних захворювань. Гуа означає шкребти, Ша означає бруд. Гуа-Ша означає вишкрібати погане. Масаж Гуа-Ша впливає на рефлексогенні зони людського тіла, що нормалізує механізми гормональної регуляції, гемодинамічні реакції, покращує імунітет, регенерацію клітин, сон. Також масаж Гуа-Ша усуває нервові розлади, застойні явища, розгладжує зморшки на обличчі.

15:45  – 18: 30 Термальні ванни . Прогулянки. Відпочинок
19:30 Вечеря
19:30 – 21:00 Майстер класи: 
Блок № 1 Бондаренко Тетяна Євгенівна, тел. 0673663250:
«Роль остеопатії в лікуванні безпліддя» проводить остеопат і краніосакральний терапевт гірудотерапевт. 
Блок № 2 «Костюченко Микола Семенович, тел. 0964507937, майстер народної медицини, травник, мануальний терапевт
Авторська методика позбавлення людини від остеохондрозу за допомогою сил природи».
21: 00 концерт живої музики(тибетські чаші та дзвони)

24 травня Неділя

7:30  – 8:00 Триначальна гімнастика Тай-Цзи, проводить  А. П. Поліщук, Хатха йога, проводить майстер Парій Лілія

8:00 – 9:00  Сніданок
9:00 – 11:00 Майстер класи:
Блок № 1. Грашин Олександр Олексійович тел. 0970712797: Майстер-клас «Тіло майстра боїться», майстер м'яких технік мануальної терапії, остеопат, провідний викладач Асоціації Народної мануальної терапії. Має досвід роботи більше 10 років. Авторські Майстер-класи: «Основи класичного масажу», «Щадна методика відновлення опорно-рухового апарату», «Чому хворіє тіло», учасник фестивалів «Альфа-фест», «Best Woman Fest», «Аніма».
Існує безліч різних методик і практик оздоровлення та лікування. Про те, як майстру, можна добиватися неймовірних результатів в стислі терміни,  поєднуючи кілька технік, або окремі прийоми, які підходять саме Вам.  На майстер-класі у Вас буде можливість ознайомитися з тим набором технік, який обрав для себе автор, як найбільш м'які і ефективні. Це не суха медична доповідь, а інтерактивний захід, де в легкій і вільній формі можна отримати не тільки знання, розуміння і навички, але і посміятися від душі.
Блок № 2 Бондаренко Тетяна Євгенівна,  тел. 0673663250 «Гірудотерапія в остепатіі»,  проводить остеопат і краніосакральний терапевт, гірудотерапевт.

11:00 – 13:00  Майстер класи:
Блок № 1. Ісаченко Юрій, тел. 0952586133, майстер-клас "Біорезонансна Остеопатия, Психодинамічні техніки" остеопат, фізреабілітолог, тілесно-орієнтована терапевт, (м Київ).
Майстер Клас Психодинаміка - це синтез тілесноорієнтованих  методів остеопатії і психологічних прийомів, націлених на короткочасну активізацію патологічних центральних нейронних ланцюжків з їх подальшим повноцінним гальмуванням і дезактуалізацією стресу. Для цього в психодинаміці  використовується безліч технік, спрямованих на переведення стресових переживань з психосоматичної області в область тілесних відчуттів та аналізу органами відчуттів, що дозволяє зняти ментально-емоційну фіксацію, включити процеси захисного регуляторного гальмування нервової системи і заодно локалізувати і успішно усунути периферичні м'язево-тонічні напруження.
Блок № 2 Олександр Жарков, тел.. 0936138298, - унікальна людина, світлий, позитивний, що заражає своїм оптимізмом і працездатністю, який прагне зробити світ світлішим і чистішим.
Человек, помогающий совершенно разным людям раскрывать и реализовывать своё предназначение, развивать свои способности и таланты, налаживать взаимоотношения в семьях и коллективах, избавляться от родовых проклятий и излечиваться от сложнейших заболеваний… 
Для тих, у кого:
• Проблеми зі здоров'ям
• Хронічні захворювання
• Спадкова схильність
• Наслідки «помилок молодості»
• Наслідки нездорового способу життя
• Погане самопочуття з невідомої для лікарів причини
• Неспокійний сон і нічні кошмари
Вас чекає:
• Діагностика аури
• Енергоінформаційна корекція
• Чищення біополя
• Запуск посиленої регенерації пошкоджених органів і тканин
Також Ви отримаєте стародавні техніки енергетичного захисту і самозцілення організму, застосовуючи які кожен день, Ви зможете самостійно виліковувати свій організм і підтримувати своє здоров'я.

13:00 -14:00 Обід
14:00 майстер клас:  Побєдова Валентина Михайлівна. Позитивний психотерапевт. Літотерапія як самостійний і допоміжний метод зцілення. тел. +380502347476.
Літотерапія – це зцілення енергією каміння і мінералів.  Це дуже чудовий і древній метод. Камені володіють енергією, яка отримала форму міліони років тому. І енергія каміння працює на різних рівнях: ментальному, духовному та фізичному. А інструменти, виготовлені з мінералів захищають як майстрів, так і пацієнтів від несприятливого  впливу негативних енергій.

15:45 Термальні ванни . Прогулянки. Відпочинок
18:30 -19:30 Вечеря
19:30 – 21:00 Майстер класи: 
Блок № 1. Литвак Олександр Юрійович,  тел. 0976233960, «Мануальна терапія внутрішніх органів або лікування внутрішніх органів руками»,  проводить Президент «Асоціації народної мануальної терапії в Житомирській області».
В Древній Русі слово «живіт» означало життя. Цілителі Русі, Тибету і Китаю вміли лікувати різні хвороби шляхом обтискування живота. Таким методом у своїй лікувальній практиці користувався професор В.В. Башняк. Прийоми і методи такого обдавлювання систематизував професор О.Т. Огулов, учнем якого і є Олександр Литвак. Дана методика проста і доступна. Дозволяє визначити стан свого здоров’я і вчасно діагностувати недуг, а в багатьох випадках допомогти собі і своїм близьким в будь-яких умовах, маючи можливість працювати руками і знання даної методики. Ми впевнені, що для тих, хто оволодів даною методикою, життя набуло нового сенсу. Як доповнення до даної методики ми успішно використовуємо і навчаємо методикам: гірудотерапії, апітерапії, фітотерапії і т.п.
Блок № 2. Кондрюк Віктор Іванович тел. 0662253857, майстер-класс «Апітерапія. Лікування, практичні поради»
Майстер-класс включає презентацію багаторічної досвіду роботи у сфері апітерапії, практичні рекомендації щодо лікування різних захворювань дорослих (розсіяний склероз, артроз, захворювання суглобів, шлунково-кишкового тракту) даним методом. Також Автор представить власний досвід лікування дітей методом апітерапії.
21: 00 концерт живої музики (тибетські чаші та дзвони)
25 травня Понеділок
Закриття фестивалю, вручення сертифікатів, спільне фото, від'їзд

 

 

Адреса
Шаян, Закарпатская область, Украина

 

Карта


 

Всі дати:


  • с 2015-05-21 до 2015-05-24

Підписка на новини та консультації

Якщо Ви бажаєте отримувати новини, консультації, анонси семінарів з нашого сайту, будь ласка, залиште своє ім'я та адресу електронної пошти.
Ваші дані не будуть використовуватися для спаму і не будуть передані третім особам