Андрій Поліщук у прямому ефірі на донецькому телеканалі

Перша згадка про грип була зроблена багато століть назад ще Гіппократом, якій увійшов в історію як «батько медицини». А перша документально зафіксована пандемія (глобальна епідемія) грипу, що забрала багато життів, сталася в 1580 році.

Сумнозвісна «Іспанка» сталася в 1918 - 1920 рр. Ця найсильніша з відомих пандемій забрала більше 20 млн. людей, від неї постраждало 20 - 40% населення земної кулі. Смерть наставала швидко. Людина могла бути ще абсолютно здорова вранці, до обіду вона заражалась і до ночі вмирала. Ті ж, хто не помер в перші дні, нерідко вмирали від ускладнень, викликаних грипом.

 

А для того, щоб вірус грипу не був таким небезпечним, треба мати сильний імунний захист. І наш «Енергетин» є саме тим засобом, який робить сильною імунну систему. «Енергетин» озброює імунні клітини усіма необхідними ресурсами для війни з вірусом і перемоги над ним. Але окрім цього, завдяки наявності природніх рідких кристалів, «Енергетин» захищає організм від небезпечних ускладнень грипу.

Тернопільський вчений Дем`яненко Василь Васильович за допомогою поляризаційного мікроскопа виявив в «Енергетині» велику кількість природніх рідких кристалів. 

Природні рідкі кристали – це біологічні речовини, які володіють структурною організацією вищого порядку і створюють кристалічну решітку. А кристалічна решітка наділяє біологічні речовини особливими фізико-хімічними властивостями. Виявляється, що рідкі кристали рослинного походження нейтралізують токсини і захищають біологічні структури організму від пошкодження. 

За принципом: подібне взаємодіє з подібним, рідкі кристали легко взаємодіють між собою і здатні зливатися, як краплини води. А так, як до складу рослинних рідких кристалів «Енергетину» входять ефірні масла, то вони ефективно знешкоджують віруси і бактерії завдяки легкому проникненню у мембрани усіх клітин організму, які теж мають рідкокристалічну структуру. 

Рідкокристалічна структура клітинних мембран організму зливається з рідкими кристалами «Енергетину», як крапельки води між собою і, таким чином, ефірні масла добираються до вірусів, знешкоджуючи їх. 

Отже «Енергетин» захищає організм як від ускладнень грипу так і від самого вірусу грипу. А противірусна дія Енергетину основана як на зміцненні імунної системи, так і на знешкодженні вірусу рідкокристалічними ефірними маслами.

 

 

Світіння рідких кристалів Енергетину в поляризованому світлі мікроскопа 

 

Рідкі кристали «Енергетину» на варті здоров`я 

 

Уся генетична інформація усіх живих організмів на планеті записана чотирма літерами, якими є чотири молекули нуклеотидів: аденін, гуанін, цитозин і тімін. Уявляєте: яскраві метелики, ароматний жасмин, барвистий папуга, хижа акула, слон і ви побудовані з однакових літер. Це так само як різні малюнки намальовані одними і тими ж фарбами. Але ви відрізняєтеся від метелика, польових квіток чи акули завдяки різниці у комбінації цих 4 літер, яка і формує структуру вашого гена. І система вашого організму виникає та функціонує завдяки інформації, яка структурувалася у генах, білках, ліпопротеїдних та полісахаридних комплексах. 

Але, якщо ця система не буде оновлюватися, то вона не зможе зберегти свою цілісність і загине. Оновлення організму є головною умовою збереження його цілісності і здоров`я. 

Тому самооновлюючись структурована система кожного організму генерує внутрішні та зовнішні інформаційні потоки за принципом: структура інформогенна, інформація структурогенна. І від того, як оновлюються структури вашого організму залежить їх функція і здоров`я вашого організму. А оновлення ваших біологічних структур великою мірою залежить від зовнішніх та внутрішніх інформаційних потоків. І якщо внутрішні інформаційні потоки диктуються вашими генами, то зовнішні інформаційні потоки визначаються біологічними структурами, які ви споживаєте, тобто структурами, що надходять з їжею, водою, а також вірусами, грибками, паразитами та мікробами.

В природі існує така закономірність: чим більш структурований сигнал, тим більшою силою інформаційної дії він володіє. Наприклад вірус, хоч і не живий, але він володіє силою проникнення в організм та здатністю використовувати біологічний механізм організму для самовідтворення. І все це тільки тому, що вірус представляє собою високоорганізовану структуру.

Проте білки, жири та вуглеводи, які ми споживаємо, розщепляються ферментами травного тракту і їх структури руйнуються. Тому сигнали зовнішнішнього інформаційного потоку, що надходять в організм з їжею не є високоінформогенними і це є добре для збереження цілісності організму. Але, якщо із-за недостатності печінки чи підшлункової залози ферменти погано розщепляють полімерні молекули, то вони потрапляють в організм і будучи високоінформогенними структурами порушують нормальний перебіг оновлення організму. 

Як це відбувається? Для нормального функціонування клітин потрібен обмін речовин, тобто одні речовини прибувають до клітин, а інші видаляються. Виявляється, що процеси циркуляції речовин відбуваються не тільки завдяки капілярам кровоносних та лімфатичних судин, а, головним чином, завдяки позасудинним транспортним шляхам [20]. Ці шляхи мікроциркуляції пролягають між клітинами і можуть легко блокуватися чужими нерозщепленими полімерними молекулами. Заблоковані полімерними молекулами пори сповільнюють коловорот живої матерії. І органи та тканини не можуть оновлюватися, якщо блокується велика кількісь міжклітинних пор. Створюються так звані патогенні зони, які є вогнищами запальних, онкологічних чи склеротичних захворювань.

Нормалізація травлення «Енергетином» запобігає утворенню таких патогенних зон завдяки повному розщепленню полімерних молекул до мономерів і тоді вони не блокують міжклітинні пори.

Але окрім цього «Енергетин» підтримує оновлення тканин та запобігає їх руйнуванню. Завдяки наявності в «Енергетині» рідких кристалів патогенні зони оновлюються і, таким чином, усувається середовище проживання хвороби. Це відбувається внаслідок того, що рослинні рідкі кристали здатні зливатися з мембраною клітини, яка теж має рідкокристалічну будову [24, 25]. Тому рослинні рідкі кристали проникають в тканини навіть поза капілярами та міжклітинними порами. Рідкі кристали припливають по мембранах клітин у найзаблокованіші зони і забезпечують їх енергетичним та пластичними матеріалами, необхідними для оновлення. 

Напочатку «Енергетин» застосовувався для нормалізації артеріального тиску у гіпертоніків, але спостерігалося, що у пацієнтів, які супутньо страждали на нирково-кам`яну чи жовчо-кам`яну хворобу, зникало ниркове та жовчеве каміння.

Одна моя пацієнтка готувалася до операції по видаленню нирки. Нирку мали видаляти тому, що в ній утворився коралоподібний камінь, який травмував нирку і міг викликати небезпечну для життя внутрішню кровотечу. Але ця пацієнтка так злякалася операції, що вирішила приймати «Енергетин». Пройшло три місяці, вона пішла на рентгенологічне та ультразвукове обстеження, і, о диво, каменя в нирці немає! Але ще більшим дивом є те, що урологи міської лікарні міста Тернополя, які теж констатували, що кораловидний камінь в нирці зник, на це зреагували ніяк.

Однією з найбільш імовірних версій - чому «Енергетин» розчиняє каміння є наявність в ньому рідких кристалів. Каміння в нирках чи жовчевому міхурі є теж кристалом, тільки твердим. За принципом: подібне взаємодіє з подібним рідкі кристали взаємодіють з твердим кристаллом і розчиняють його.

І хоча для підтримання вашого здоров`я зовсім не обов`язково вживати Енергетин і рекомендувати Енергетин оточуючим, адже це не так важливо вживати Енергетин чи інший оздоровлюючий продукт, тому що ви почуваєте себе здоровими і тому що ви впевнені, що механізми вашого здоров`я у відмінному стані, але важливо знати, що найважчим у подоланні хвороб та їх профілактиці є не те, що Вам треба заставити себе і ваших близьких вживати Енергетин, а найважчим є те, що вам важко відмовитися від вживання того, чим ви отруюєте себе чи ваших близьких, коли вам чи їм треба рятуватися від хвороб.

Підписка на новини та консультації

Якщо Ви бажаєте отримувати новини, консультації, анонси семінарів з нашого сайту, будь ласка, залиште своє ім'я та адресу електронної пошти.
Ваші дані не будуть використовуватися для спаму і не будуть передані третім особам