Андрій Поліщук у прямому ефірі на донецькому телеканалі

Якщо в автомобіля зламалася якась запчастина, то її замінюють на справну і тоді він знову здатний їхати. 

Наш організм постійно замінює свої «запчастини» і оновлює свої структури. Так клітини кишки оновлюються за два тижні, шкіри за два роки, а хребта за 12 років. В середньому усі структури тіла оновлюються за 7 років. І для оновлення клітин потрібні «запчастини». 

 

Цими «запчастинами» є амінокислоти, жирні кислоти та моносахариди, які організм отримує, розщепляючи спожиті білки, вуглеводи та жири. 

А якщо здатність організму розщепляти та засвоювати в травній системі знижена, та ще й в спожитій їжі їх замало, то що організм робить, щоб забезпечити клітини та утримати баланс?

Якщо речовина ззовні не поступає, то організм бере її зсередини: посилюються процеси руйнування тканин і організм використовує продукти їх розпаду. Це означає, що процеси оновлення в одних структурах організму при дефіциті необхідних нутрієнтів посилюють процеси руйнування в інших структурах цього ж організму і органи та тканини руйнуються, стають слабкими і вразливими та не виконують свою функцію. Все виглядає аналогічно тому, як на місце зломаного колеса автомобіля ставлять інше колесо, яке знімають з іншого боку цього ж автомобіля, але тоді все одно він не може їхати.

 

 

 

Причини хвороби невидимі, а її видимі симптоми, як правило, - це протидія їм

 

Існує древня індійська легенда про принца, який під час полювання заблукав у джунглях. 

Король вислав на пошуки усе військо та усіх жителів своєї країни. 

Принца знайшли непритомним аж через 7 днів після зникнення. І король скликав найкращих лікарів, пообіцявши велику винагороду тому, хто вилікує і врятує непритомного хлопця. В іншому випадку король пригрозив стратити усіх лікарів.

Один із наймудріших цілителів застосував у якості ліків зміїну протиотруту, мотивуючи своє призначення тим, що принц втратив сили та свідомість із-за зміїного укусу, адже на тілі непритомного були подряпини і лікар вважав, що це сліди зміїних зубів.

Але принц до тями не повернувся. Тоді інший лікар дав йому ліки, що були протиотрутою, передбачаючи отруєння зголоднілого принца ядовитими ягодами чи плодами. І знову принц до тями не приходив. 

І коли настала черга останнього цілителя він дав принцу склянку звичайної води і принц відкрив очі, підвівся на ліктях і втомлено посміхнувся. Адже принц знепритомнів із-за обезводнення організму: просто декілька днів він не пив. Радості короля не було меж і він щедро винагородив рятівника своєї дитини.

Виявляється, склянка води стала ліками, що зцілили принца, адже вода усунула причину хвороби:- обезводнення.

І дуже часто справжні причини хвороби не видимі і борючись з її симптомами нас лікують, як і ті двоє безталанних цілителя принца: нам призначають протиотруту від симптомів, а не рятівну «склянку води», тобто що: ми можемо сказати що нам призначають ліки, які усувають причину хвороби?

Візьмемо для прикладу атеросклероз. Атеросклероз уражує більшість людей похилого віку і його характеризують симптоми погіршення плину крові в органах, внаслідок дегенеративних змін судинної стінки, які супроводжуються відкладанням на ній холестерину. І коли медики беруть на аналізи нашу венозну кров і виявляють там підвищений холестерин та ліпопротеїди низької щільності, то відразу забороняють нам їсти жири та продукти, які містять холестерин, позбавляючи нас джерела жиророзчинних вітамінів. А ще, призначають нам хімічні препарати статини, які перешкоджають утворенню холестерину в організмі і серйозно порушують плин біохімічних реакцій в організмі.

А чому? Тому що в венозній крові багато холестерину? Але якщо ми тверезомислячі люди, то повинні себе запитати, як це так: в венозній крові багато холестерину, а атеросклероз ніколи не уражує вени?!!! 

Адже вени це теж судини, а атеросклероз уражує тільки артерії. Тоді чому атеросклероз не уражує вени, в яких плаває так багато холестерину, до того ж у венах плин крові повільніший і згідно логіки при повільному кровоплині на стінках вен мало би осідати значно більше холестерину аніж на стінках артерій, де кровоплин значно швидший ніж венозний? Сподіваюся ви знаєте відповідь, або разом зі мною знайдете відповідь в наступному: хіба справа тут у холестерині? 

І взагалі чому клініцисти боряться з холестерином, як причиною атеросклерозу, коли патофізіологи та патоморфологи знають, що атеросклероз починається зовсім не з відкладання холестерину на артеріях, а із набрякання та сполучнотканинних змін артеріальної судинної стінки, а вже потім приєднується холестерин, який захищає змінену хворобою, набряклу судинну стінку від розриву, ущільнюючи її. 

Адже уже давно відомо, що атеросклероз супроводжується метаболічним синдромом, тобто певними біохімічними змінами в організмі. Зокрема збільшується вміст сечової кислоти, яка є токсичною для організму.

І щоб захистити тканини від руйнівного впливу сечової кислоти організм посилено синтезує холестерин та ліпопротеїди низької щільності, які пом`якшують токсичний ефект сечової кислоти [11] і, таким чином, захищають організм від пошкодження, тому печінка синтезує їх в надмірній кількості так само, як організм курки синтезує холестерин для яйця чи організм корови для коров`ячого масла. 

Самі посудіть: курка їсть зерно, яке не жирне і не містить холестерину, а в яйцях повно холестерину. Корова їсть траву, яка пісна, як трава, і в ній немає холестерину. А в маслі, скільки багато холестерину в маслі! А де взявся холестерин в маслі чи в яйцях, якщо корова та курка не вживають продуктів, що містять холестерин????

Все вірно, організм корови та курки синтезує холестерин із речовин, які не є жирами. Тобто корова і курка ніколи не їдять холестерину, але в їх організмах його повно!

Отже холестерин захищає організм від токсичного впливу сечової кислоти при атеросклерозі, холестерин захищає артеріальну стінку від розриву при атеросклерозі.

І зараз ви будете шоковані, приготуйте валідол: збільшення холестерину при атеросклерозі є захисна реакція організму проти його пошкодження.

А тепер чому склероз не чіпляється вен і уражує тільки артерії? 

Вени, відрізняються від артерій значно кращим живленням та забезпеченням енергією АТФ своїх оболонок . Саме тому, що з віком енергії АТФ в клітинах стає менше, сполучна тканина артерій набрякає і запускається процес розвитку атеросклерозу.

Вперше атеросклероз вен експериментально викликав український патофізіолог Атаман О. В.. Ін`єкція інгібітора енергетичного метаболізму у венозну стінку миттєво викликала розвиток атеросклерозу у венах.

І на відміну від експериментальних умов в природніх умовах венозна стінка не уражається склерозом тому, що містить значно більше енергії АТФ, аніж артеріальна. Це відбувається завдяки завдяки тому, що у венозній стінці є мікроскопічні судинки vasa vasorum, які її значно краще живлять киснем і поживними речовинами аніж живиться артеріальна стінка і саме завдяки високопродуктивному кисневому енергетичному метаболізму, енергії АТФ набагато більше у венозній стінці аніж в артеріальній. 

А артеріальна стінка, перебуваючи в умовах хронічної ішемії забезпечує свої енергетичні потреби шляхом малопродуктивного безкисневого енергетичного метаболізму гліколізу. З віком, коли обмін речовин погіршується і енергії АТФ стає менше в артеріальній стінці тут посилюється гліколіз. А саме гліколіз активує набряк і проліферацію сполучнотканинних елементів.

Таким чином саме дефіцит енергії АТФ запускає першу стадію розвитку атеросклерозу: набряк судинної стінки та її сполучнотканинні зміни. І це довів експериментально вітчизняний професор Атаман Олександр Васильович, що і виклав у своїй докторській дисертації.

Наступні, друга і третя стадії атеросклеротичних змін судинної стінки є компенсаторними реакціями на патофізіологічні та патоморфологічні зміни внаслідок першої стадії розвитку атеросклерозу.

І ви всі знаєте що треба робити, щоб не допустити різкого зниження енергії АТФ в артеріальній стінці. Але ін`єкція препаратів АТФ не збільшує вміст енергії АТФ в артеріальній стінці, адже АТФ через мембрани клітин не проникає.

А що ж тоді робити? І як і у всіх клітинах організму «Енергетин» покращує енергетичний метаболізм та збільшує вміст АТФ в клітинах читайте далі. 

Окрім цього «Енергетин» нормалізує ліпідний профіль крові: завдяки покращенню утворення енергії АТФ в клітинах «Енергетин» зменшує утворення токсичної сечової кислоти, використовуючи для синтезу енергії АТФ продукти, що породжують сечову кислоту - аденозин фосфат, та гуанін фосфат і тим самим зменшує потребу організму в ЛПНЩ та холестерині, призначених для захисту від токсичного впливу сечової кислоти.

І якщо ви не погоджуєтесь, що причиною розвитку атеросклерозу є порушення енергетичного метаболізму і все таки вважаєте, що для профілактики атеросклерозу слід боротися з холестерином, то ви ж напевно знаєте, що 75% холестерину видаляється з організму печінкою шляхом жовчовиділення. 

А коли виділяється жовч нам теж усім відомо: жовч виділяється лише тоді, коли ми їмо жири. І якщо ми не споживаємо жирів, то жовч застоюється в жовчному міхурі та жовчних протоках печінки і холестерин не видаляється з організму.

Саме тому то в тибетській медицині здоров`я утримується на трьох китах довголіття: це перетоплене вершкове масло, мед та часник. А що спільного між маслом, медом та часником? Усі вони є потужними жовчогінними засобами. І ви не повірите, але це підтверджено експериментально, наш «Енергетин» по здатності видаляти холестерин з жовчю та нормалізувати жовчоутворювальну функцію печінки навіть перевершує ці засоби.

 

Тому споживаючи регулярно «Енергетин» ви наповнюєте ваші клітини енергією, захищаєте організм від токсичної сечової кислоти, видаляєте з організму усі надлишки холестерину і запобігаєте розвитку атеросклерозу та передчасного старіння організму. 

Підписка на новини та консультації

Якщо Ви бажаєте отримувати новини, консультації, анонси семінарів з нашого сайту, будь ласка, залиште своє ім'я та адресу електронної пошти.
Ваші дані не будуть використовуватися для спаму і не будуть передані третім особам