Андрій Поліщук у прямому ефірі на донецькому телеканалі

І хоча вам усе відомо про здоров`я і ви знаєте як його зберегти і повернути давайте поміркуємо про здоров`я.

Окрім того, що здоров`я – це відсутність хвороб, воно ще й має механізми його забезпечення та природу. І якщо природа здоров`я – це цілісність, то постійне оновлення органів та тканин, функціональних елементів організму забезпечують цю цілісність.

Адже жива матерія відрізняється від неживої тим що вона оновлюється і оновлюється не хаотично а згідно матриці, закладеній в генах. Окрім того жива матерія здатна вловлювати та трансформувати енергію Сонця. А енергія та створювана нею робота забезпечують процеси обміну речовин і це є головні механізми підтримання здоров`я. Тому існування живої матерії так само як і підтримання здоров`я забезпечують три потоки: потік структури, потік інформації та потік енергії.

 

Кожні що декілька секунд ми вдихаємо і видихаємо повітря, кожний день споживаємо їжу, в результаті чого організм отримує енергію і матеріальну субстанцію, необхідні для підтримання нормальної життєдіяльності. 

І для того, щоб гени реалізували свою інформацію, для організму, окрім енергії, необхідні також вітаміни та амінокислоти. Наприклад, щоб синтезувати гормони головного мозку допамін та серотонін, які забезпечують гарний настрій, працездатність, пам`ять і опірність до стресів, потрібні амінокислоти: без тирозину неможливо синтезувати допамін, а для синтезу серотоніну, необхідна амінокислота триптофан. І без цих та інших амінокислот неможливо створити ферменти та білки організму, без яких він не може бути цілісним та здоровим, так само як слово здоров`я без букв з, д, р, о, в, я [9].

Ось ще один приклад: наші імунні клітини синтезують антитіла (спеціальні білки) які знищують віруси та бактерії. Ці антитіла синтезуються теж з амінокислот і якщо немає необхідних амінокислот, то немає з чого скласти білкову структуру антитіла, так само як без літер а, н. т, и, т, і, л, о написати слово антитіло. Тому, хоча імунні клітини знають як нас захистити, але, якщо немає енергії та амінокислот, організм стає вразливий до інфекції.

Отже нормальний плин інформаційного, енергетичного та структурного потоків забезпечує цілісність і здоров`я організму! А що забезпечує нормальний перебіг цієї трійці потоків здоров`я: потоку оновлення структури, потоку реалізації генетичної інформації та енергетичного потоку?

Останнім часом з`явилося багато літератури, де висвітлюється, що без того, чи іншого вітаміну, макро та мікроелемента організм не може бути здоровим. Одні автори запевняють, що чи не найважливіший кремній, інші пишуть про хром, магній, кальцій та калій, а ще хтось бачить зцілення у селені. 

Але якщо ми поїли їжу, багату поживними речовинами, чи забезпечать вони потребу організму?

Виявляється, що коли ми поїли, це ще не значить, що наші клітини теж поїдять і отримають поживні речовини, які є в цій їжі! Адже, якщо їжа не перетравлюється ферментами підшлункової залози, то вона не засвоюється організмом і стає поживою для хвороботворних мікроорганізмів й середовищем їх існування [4]. А патогенні мікроорганізми перетворюють неперетравлену їжу в отруту і самі теж виділяють токсини. Тоді їжа бродить і згниває всередині вас. І хоча ви спожили її свіжою, ефект той самий, що ви з`їли зіпсуту їжу, - замість живлення ваш організм отруюється: продуктами гниття білків є такі токсичні речовини як аміак, індол, скатол, тірамін, фенол, сірководень, а продуктами неперетравлених жирів є біохімічно активні та токсичні ейкозаноїди .

Окрім всього неперетравлена їжа стає середовищем розмноження лямблій, грибків, глистів і патогенних мікроорганізмів.

Тому процес перетравлення та засвоєння їжі є ключовим та фундаментальним у підтриманні цілісності організму і забезпеченні здоров`я [21]! І якщо у вас порушене перетравлення їжі, то порушені всі три потоки відповідальні за підтримання здоров`я і життя.

І ми не можемо зрозуміти як відновлюється травлення за допомогою застосування «Енергетину» і також ми не зрозуміємо як «Енергетин» відновлює нормальний плин енергетичного потоку, потоку оновлення структури, та потоку реалізації генетичної інформаці, до тих пір, доки не зрозуміємо механізми забезпечення здоров`я, тобто меанізми нормального плину структурного, інформаційного та енергетичного потоків.

Підписка на новини та консультації

Якщо Ви бажаєте отримувати новини, консультації, анонси семінарів з нашого сайту, будь ласка, залиште своє ім'я та адресу електронної пошти.
Ваші дані не будуть використовуватися для спаму і не будуть передані третім особам