Андрій Поліщук у прямому ефірі на донецькому телеканалі

Наукова світова громадськість фізиків приймає як беззаперечний факт те, що усі хімічні елементи у Всесвіті відомі нам з періодичної системи Мендєлєєва створені всередині зірок і є продуктом термоядерних реакцій, які протікають в Світилах. Тому уся матерія нашої планети, як і самі наші тіла, складається з продукту, який продукує зіркова фабрика Всесвіту. 

Проте, продуктом термоядерних реакцій, які протікають в Світилах, є не лише хімічні елементи, а і енергія, яка випромінюється у вигляді теплової, світлової, ультрафіолетової, та рентгенівської енергій. І на відміну від неживої матерії, жива матерія, здатна вловлювати, засвоювати і трансформувати цю енергію, використовуючи її в реакціях хімічного синтезу та біохімічного коловороту органічної речовини. 

 

Наприклад, уловлюючи ультрафіолетову енергію рослини використовують її на розщеплення вуглекислого газу CO2 до вуглецю, С, та кисню, О2. І на фундаменті вуглецю будується уся органічна речовина живого світу: білки, жири, вуглеводи, а кисень виділяється в атмосферу.

І ми також отримуємо сонячну енергію, завдяки окисленню киснем, який ми вдихаємо, спожитого з їжею вуглецю, що є не чим іншим, як процесом горіння в нашому організмі. Таким чином, рослини вловлюють сонячну енергію і нею розщеплюють СО2 до С і О2, а люди і тварини, споживаючи С і О2 отримують цю сонячну енергію для підтримання своєї життєдіяльності, а потім виділяють СО2 з поверненням в атмосферу. Життєдайна енергія зберігається в організмі у формі макроергічних фосфорних зв`язків, зокрема аденозинтрифосфату – АТФ. 

І саме завдяки цій енергії підтримуються усі процеси життєдіяльності в нашому організмі. Від її запасів залежить здатність організму протистояти хвороботворним та стресовим чинникам. І коли з віком енергії виробляється менше організм стає вразливішим до хвороб і в старості помирає.

Слово зцілення походить від слова цілісність і ви стаєте здоровим тоді, коли підтримується цілісність вашого організму. А для цього в органах і клітинах постійно виконується робота. І ваші органи та клітини знають як робити роботу по підтриманню цілісності, адже їх навчила цьому Природа. 

А коли клітини не можуть виконувати роботу життєдіяльності? А саме тоді, коли не вистачає ресурсів для її виконання: енергії АТФ та поживних речовин. Найбільш цікаво те, що ця енергія і є трансформована сонячна енергія, адже її первинне джерело Сонце.

Без енергії макроергічних фосфатів наші клітини та органи не здатні бути здоровими і працювати, так само, як і побутові прилади без електричного струму.

Що буде з побутовими приладами, якщо в електромережі зникне електричний струм? Аналогічно при недостатності енергії АТФ нервові клітини стають надмірно збудливими (вегетосудинна дистонія, гіпертонія, патологічний клімакс, токсикози вагітних, безсоння та ін.), імунні клітини не мають сили своєчасно знешкоджувати атипові ракові клітини, бактерії, віруси (що є причиної виникнення нових смертельних штамів вірусів), печінкові клітини не здатні нейтралізувати токсини, виробляти нормальну жовч, етерифікувати та видаляти холестерин з організму, синтезувати необхідні білки і т.д. 

І коли людина захворіла, то сучасна медицина намагається зрозуміти природу хвороби і механізми її розвитку, щоб протидіяти їм і це аналогічно тому, як рятуватися від потопу викачуючи воду, яка ллє і ллє із пробоїни в кораблі, замість того, щоб залатати цю пробоїну. 

Але людина влаштована так, що, коли вона спрямовує увагу на захоплюючий її об`єкт, вона втрачає гнучкість мислення. І якщо вас захопила і полонила хвороба і ви загіпнотизовані її навіюванням, і якщо вам подобається оціпенніння у в`язниці загальноприйнятих стереотипів і уявлень про хвороби та здоров`я, і якщо вам не цікаво знати альтернативні підходи, тому що у сучасному світі актуальні закостенілі наукові догми, то не повертайте свій взір в сторону здоров`я і ви не прокинетесь від вашого солодкого сну на острові сирен. Адже це не так важливо прокидатись, тому що, можливо, спати краще!

Підписка на новини та консультації

Якщо Ви бажаєте отримувати новини, консультації, анонси семінарів з нашого сайту, будь ласка, залиште своє ім'я та адресу електронної пошти.
Ваші дані не будуть використовуватися для спаму і не будуть передані третім особам