Андрій Поліщук у прямому ефірі на донецькому телеканалі

За древньою індійською легендою колись на Землі панував золотий вік: люди не хворіли і жили довго-довго, а харчувалися вони енергією сонця, з її допомогою перетворюючи на поживні речовини вуглекислий газ, воду та азот, які є в атмосфері, як це роблять наразі рослини. Тільки іноді люди ласували нектаром із квіток, який виділявся у вигляді липкої, солодкої рідини, схожої на мед.

І от одного разу хтось із людей переплутав квітковий нектар із зміїною отрутою і отруївся, внаслідок чого виникло нетравлення. Страждаючи людина почала просити милосердя у Бога і той навіяв їй пораду для порятунку - випити склянку кип`яченої води.

 

Після цього людина одужала і Творець передав Богам знання медицини, які навчили монахів, а монахи записали це у санскритські манускрипти. 

Тибетська медицина і Аюрведа походять із одного і того ж санскритського джерела, Аштанга хрідаї самхіти: за древніми переданнями медичні знання походять від особи будди Шак`ямуні, вірніше від його медичної іпостасі Бхайшадж`я –гуру. Божество втілюється у вчителя і викладає усі знання медичної науки, яке записали монахи у вигляді тантр. 

За уявленнями тибетської медицини [26] та Аюрведи основою здоров`я людини є підтримання «життєвої теплоти» тіла, яка залежить від «вогню травлення» та рівноваги трьох доша: вітру (вата), жовчі (піта) та слизу (капха). А варіації комбінацій цих доша і визначають конституцію людини. 

«Життєва теплота» є енергією, завдяки якій відбуваються усі процеси життєдіяльності. Саме завдяки «життєвій теплоті» організм здатний протистояти усім стресовим та хвороботворним чинникам та підтримувати свою цілісність.

«Життєва теплота» утворюється в клітинах внаслідок згорання органічних речовин і залежить від обміну речовин.

З віком «життєва теплота» слабне і тіло втрачає огрядність, силу та здатність протистояти хворобам.

«Життєва теплота» підтримується «вогнем травлення», а «вогонь травлення» залежить від процесів «життєвої теплоти». 

«Вогонь травлення» представляє собою здатність травної системи перетворювати їжу в «сили тіла».

«Сил тіла» є сім: символічно їх поділяють на прозорий сік їжі, кров, м`ясо, жир, кістки, кістковий мозок та сім`я.

Якщо «вогонь травлення» сильний, то їжа перетворюється в «сили тіла», наповнені достатньою кількістю «життєвої теплоти». А якщо «вогонь травлення» слабкий, то замість поживи їжа стає отрутою. Із-за цього пожива перетворюється в «погану кров», яка живить не «сили тіла», а «сили хвороби», тобто зрощує хворе тіло і плодоносить хворобою. 

Уявіть собі, що вам треба приготувати їжу, а вогонь слабкий і їжа залишається сирою.

Головною причиною ослаблення «вогню травлення» є невідповідність між умовами життєдіяльності адекватному способу та умовам життя і харчування, які необхідні для здоров`я, а також забруднення отрутою їжі, повітря, води, одягу, речей, розуму та душі. 

Коли «вогонь травлення» слабне, зменшується «життєва теплота», а їжа перетворюється в отруту і для того, щоб утримати цілісність організму, доша «вітру», «слизу» та «жовчі» активізують свою діяльність. 

Тому разом з отрутою накопичуються ті елементи конституції організму (доша), які її нейтралізують: «вітер» або вата=(ефір+повітря) представляє нейтральну силу, відповідальну за переміщення і рух, а також за процеси газообміну; «жовч», або піта=(вогонь+вода) представляє активну силу трасформації , яка регулює процеси перетравлення їжі та обміну речовин; «слиз», або (капха=вода+земля) представляє пасивну силу гравітації, яка є опорою, що з`єднує все в організмі і відповідає за циркуляцію рідин і взаємозв`зок усіх функцій та структур.

Проте із-за надмірного накопичення тієї чи іншої доша втрачається рівновага процесів у тілі та цілісність організму вцілому. І коли із-за відповідних умов надмірна доша проявляє себе, повстає хвороба. Це аналогічно тому як при наявності іскри спалахує солома. 

Іскра - це умова підпалу і іскра приводить в дію горіння, аналогічно тому як хвороботворний чинник запускає прояв хвороби. А солома, яка спалахує від іскри – аналогічна надмірно накопиченій отруті хвороби, яка разом з доша проявляють себе «пожежою» хвороби при наявності іскри хвороботворного чинника.

І коли присутній хвороботворний чинник, то він запалює пожежу хвороби тільки у тому випадку, коли в організмі є «отрута хвороби» і аналогічно тому як без соломи іскра не створює пожежу, так і без «отрути хвороби» хвороботворний чинник не може викликати хворобу. А недуга повстає тільки у тому випадку, коли є сприятливий грунт для її прояву.

Тому сама хвороба є плодом. І здоровий організм плодоносить здоров`ям, а хворий організм плодоносить хворобою. І хіба можна позбутися отруйних плодів хвороби борячись з отрутою в плоді безпосередньо, не усуваючи хвороботворний грунт, чим сьогодні займається сучасна медицина?

 

Перш ніж вирішувати проблему слід зрозуміти її природу

Ідріс Шах

 

Тибетська медицина лікує хворобу, позбавляючи її живильного для неї грунту, яким є отрута, що утворюється і накопичується в тканинах організму із-за слабкості «життєвого вогню». Адже хіба можна позбутися хвороби не усунувши сприятливий грунт для її зрощування, якщо грунтом і зрощувачем хвороби стає сам організм?

Саме тому тибетська медицина застосовує проти хвороби ліки, які протилежні природі самої хвороби, і які нейтралізуючи хвороботворну отруту усувають хвороботворний грунт: при хворобах жару застосовуються ліки, які володіють силою місяця і є прохолодними по своїй природі - холод нейтралізує жар; і навпаки, при хворобах холоду застосовуються ліки, які володіють силою сонця і є теплими по своїй природі - тепло нейтралізує холод.

Проте сам хвороботворний грунт (утворення отрути і накопичення доші) утворився внаслідок порушення «вогню травлення» і тому нормалізація «вогню травлення» є ключовим процесом у поверненні здоров`я! 

За древніми рецептами тибетської медицини виготовляються цілющі засоби: для нормалізації ослабленного вогню травлення застосовується «Енергетин», який лікує усі хвороби холоду, а для нормалізації надмірного вогню травлення - «Сандал», який лікує усі хвороби жару (аутоімунні хвороби).

 

Коли настане епоха останніх п`яти тисяч єретики вирубають ліси, забруднять воду, отруять землю, їжа та речі міститимуть отруту………. Тоді повстануть смертельні хвороби, яких ще не було на Землі….»

трактат Чжуд-Ши

 

І для того, щоб ви оберігали себе і близьких від небезпеки в древньому трактаті Чжуд-Ши записані рецепти порятунку і зцілення. За одними із цих рецептів було створено «Енергетин», «Сандал», «Сил-чистил» та «Расаяну»..

Взагалі, формування складу ліків у тибетській медицині основане на внесенні до рецепту рослинних, тваринних чи мінеральних компонентів, які відділяють «отруту хвороби» від тканинних структур організму та видаляють її геть. Це так звані очищувачі, а також такі компоненти, які нейтралізують природу хвороби і заспокоюють її, як луг нейтралізує кислоту, а ще компоненти, які є провідниками ліків до уражених органів та в організм в цілому. Але найголовнішими складниками рецептів є ті, які нормалізують та підтримують «життєвий вогонь».

Саме за такими правилами тибетської медицини виготовляється "Енергетин". 

Цей цілющий засіб є сумішшю натурального бджолиного меду з пряно- ароматичними рослинними компонентами, які володіють «силою сонця» і тому посилюють «вогонь травлення», збільшують «життєву теплоту», припиняють утворення отрути в організмі та підтримують його цілісність. 

Наприклад імбир містить протеолітичні ферменти, які значно покращують травлення і обмін речовин, імбир очищує печінку від жирових та кров`яних тромбів, від вірусів та бактерій, сприяє видаленню холестерину та утворенню якісної жовчі; а зелений кардамон зміцнює нирки та нервові клітини, сечостатеву та репродуктивну сферу; в свою міру чорний та білий кардамон покращують діяльність підшлункової залози та шлунку, мускатний горіх цілющий для серця і вегетативної нервової системи і т.д…

Тому «Енергетин», окрім того, що нормалізує «вогонь травлення», тобто нормалізує діяльність усієї травної системи, окрім того, що посилює «життєву теплоту», тобто збільшує силу та резистентність організму до хвороботворних чинників, володіє властивостями зміцнювати усі життєво важливі органи організму: серце, судини, печінку, підшлункову залозу, нервову та імунну системи, легені, нирки та репродуктивну сферу. 

Підписка на новини та консультації

Якщо Ви бажаєте отримувати новини, консультації, анонси семінарів з нашого сайту, будь ласка, залиште своє ім'я та адресу електронної пошти.
Ваші дані не будуть використовуватися для спаму і не будуть передані третім особам