Андрій Поліщук у прямому ефірі на донецькому телеканалі

Якби ми могли поспілкуватися з Вами і я міг запитати Вас: а чи допомагають Вам засоби сучасної традиційної медицини повністю повернути втрачене здоров`я і позбутися від хвороб назавжди, лікуватися так, щоб прийняті ліки не отруювали Ваш організм, а в процесі лікування усували усі недоліки Вашого організму і робили його стійким і міцним, а Вас щасливими?

А у лікарів хотілося би запитати: чи відчувають вони себе щасливими і задоволеними від результатів своєї роботи, яку вдячні пацієнти щедро обдарували благословіннями та щиросердечною матеріальною винагородою? 

Хоча Ви і не повірите у те, що тут написано, і, можливо, Ви не почерпнете нічого важливого і не зауважите ніяких глибоких знань, але якщо Ви це прочитаєте, хоча би як казку чи фантастичну повість про медицину, Ваше уявлення збагатится альтернативними поглядами на здоров`я і хворобу. І тоді Ви володітимете значно більшими можливостями щоб урятувати себе і ваших близьких від загроз найціннішому, що у вас є, вашому здоров`ю.

Згадайте, яка мудрість захована у казках і як фантастичні повісті стають реальністю

(Поліщук Андрій) 

 

Нездорові думки, такі як егоцентризм та прив`язаність, - джерело всіх наших проблем, і перед нами стоїть завдання трансформувати їх в думки здорові, такі як устремління дарувати щастя іншим. Подібна трансформація, або зцілення розуму, являється комплексним і універсальним вирішенням проблем нашого життя.

Лама Сопа Ринчопе

 

Передмова

 

Усі сучасні наукові погляди основані на фундаменті надбання попередніх поколінь і являють собою систему взаємопов`язаних аспектів. Але дуже багато аспектів та уявлень людства про світ не включаються в систему сучасного світогляду із-за глибокої часової прірви, яка розділяє теперішнє і минуле.

Проте перед людством, як і конкретно перед кожною людиною, повстають такі життєві виклики, які кожен долає, опираючись на новітні надбання цивілізації, але подолати які не завжди вдається засобами сучасних наукових досягнень.

І одним із таких викликів є хвороби, подолати які засобами сучасної медицини можливо, але дуже часто не вдається. А іноді, засоби сучасної медицини і самі стають загрозою для здоров`я людини. Тому все більше і більше людей шукають альтернативні методи лікування натуральними давно забутими методами. Проте відсутність системного розуміння природи свого здоров`я та засобів, необхідних для зцілення, іноді, не приводить до успіху. Адже саме слово зцілення означає набуття цілісності. І такий цілісний результат дає поєднання розуміння про природу ліків та одночасно розуміння про природу здоров`я організму. 

Таким цілісним підходом, що веде до зцілення, володіє тибетська медицина. Цей цілісний підхід тибетська медицина демонструє і в науковому світлі. Адже людина є невід`ємною частиною природи, а відтак все, що відбувається в природі, впливає на людину. 

І як міст між прірвою таємничого минулого та сучасної епохи для вас представлено синтез науки та тибетської медицини, який як стрілка компаса вказує на рятівний шлях.

Підписка на новини та консультації

Якщо Ви бажаєте отримувати новини, консультації, анонси семінарів з нашого сайту, будь ласка, залиште своє ім'я та адресу електронної пошти.
Ваші дані не будуть використовуватися для спаму і не будуть передані третім особам