Андрій Поліщук у прямому ефірі на донецькому телеканалі

До тих пір, доки ми не зрозуміємо, як влаштована природа людини, по яких законах вона функціонує, що є джерелом життя і куди направлені усі процеси життєдіяльності, ми не зможемо зцілитися від хвороб і підтримувати здоров`я. Адже для збереження здоров`я потрібно слідувати за фундаментальними механізмами його забезпечення.

 І чи можемо ми подолати механізми розвитку хвороби, якщо не відремонтуємо механізми, що забезпечують здоров`я?

Згідно законам термодинаміки усі процеси в природі намагаються досягнути термодинамічної рівноваги: лід у склянці з соком розтоплюється і з часом сік нагрівається до температури навколишнього середовища, а гарячий чай охолоджується і теж досягає температури довкілля.

Тому уся матерія Всесвіту перебуває у русі до своєї термодинамічної рівноваги: чай охолоджується, а лід розтоплюється, намагаючись досягнути одного і того ж температурного значення, незважаючи на протилежний напрямок термодинамічних процесів.

Тому матерія Всесвіту намагається поглинути і привести до термодинамічної рівноваги усі об`єкти у Всесвіті, в тому числі і живі об`єкти. Які відрізняються від неживої матерії тим, що постійно підтримують термодинамічну нерівновагу в собі . Наприклад постійну температуру тіла в межах 36-37 градусів Цельсія, або, наприклад, різницю у концентрації іонів чи біохімічних речовин у клітинних і позаклітинних просторах і т. д.

Але матерія Всесвіту намагається зруйнувати усе це, що і відбувається після смерті живої матерії, наприклад тіло охолоджується і зрівнюється з термодинамічними параметрами неживої матерії.

Тому важливо зрозуміти, що діалектична матерія бореться з живою матерією і намагається її поглинути у горнило діалектичного закону термодинаміки. Необхідно зрозуміти, що діалектична матерія бореться з життям і намагається його зруйнувати, наносить постійні стусани і пошкоджує живу матерію, доти, доки не зруйнує матеріальну структуру живої матерії: її діалектичне тіло. 

Також важливо зрозуміти, що наше тіло побудоване з діалектичної матерії, яка ворожа нашому життю. Тому тіло хворіє, старіє і помирає.

І завдяки тому, що життя (Святий Дух) проникає у матеріальний Всесвіт воно перетворює ворожу діалектичну матерію в живе тіло і організовує життя на Землі. 

 

Читайте далі: «Людина складається з тлінної і нетлінної складових, про їх призначення і як вони поміж собою взаємодіють.»

 

Підписка на новини та консультації

Якщо Ви бажаєте отримувати новини, консультації, анонси семінарів з нашого сайту, будь ласка, залиште своє ім'я та адресу електронної пошти.
Ваші дані не будуть використовуватися для спаму і не будуть передані третім особам