6 осінній карпатський Фестиваль природніх практик оздоровлення: «ЦІЛЮЩІ ДЖЕРЕЛА»

Семинары
Предыдущая дата: 2017-10-03 07:00

Место проведения: смт Східниця

ПРОГРАМА ОСІННЬОГО ФЕСТИВАЛЮ ПРИРОДНІХ ПРАКТИК ОЗДОРОВЛЕННЯ:

 

28 ВЕРЕСНЯ 2017 РОКУ

8:00 - Триначальна гімнастика «Тай-Цзи», проводить учень майстра Пак Дже Ву Поліщук Андрій (Стадіон смт. Східниця).

15:30 - Презентація природніх практик оздоровлення, знайомство і зустріч з майстрами: Тибетська медицина, Психодинаміка, Мануальна терапії внутрішніх органів, Остеопатія, Хіджама. Лекція по Аюрведі та Тибетській медицині? Що таке погана кров? (клуб смт. Східниця, біля центральної автостанції).

 

29 ВЕРЕСНЯ 2017 РОКУ

8:00 Вібромаятникова руханка, гімнастика Тай-цзи, скандинавська ходьба. Проводить майстер карате, який навчався на острові Окінава(Японія) Коляса Андрій. (Стадіон смт. Східниця).

11:00 Майстер-клас: Основи психодинаміки – як працюючи з тілом людини можна змінити не тільки стан самого тіла і позбутися хвороб і патологічних станів, а й змінити свідомість людини, позбутися нав’язливих негативних  емоцій, ліні та шкідливих звичок, покращити свій психологічний статус та змінити своє життя на краще. Проводить відомий цілитель Ісаченко Юрій,  спеціаліст по психодинаміці, остеопат, фізреабілітолог, тілесно-орієнтований терапевт, (м. Київ). (майстер клас буде в клубі смт. Східниця, біля центральної автостанції).

 

15:30 Майстер – клас по мануальній терапії внутрішніх органів живота. Проводить майстер Коляса Андрій! Дуже часто у внутрішніх органах накопичується «пагана кров», яка перешкоджає оновленню цих органів і є причиною їхніх захворювань чи дисфункцій. На  майстер класі  ви побачите і навчитеся як видавлювати «погану кров» із внутрішніх органів в оточуючі  їх тканини і піднімати їх. (майстер клас буде в клубі смт. Східниця, біля центральної автостанції).

 

30  ВЕРЕСНЯ 2017 РОКУ

 

8:00 - Триначальна спіральна гімнастика провесора Пак Дже Ву, Триначальна гімнастика Тай –Цзи. Проводить учень майстра Пак Дже Ву, Поліщук Андрій (Стадіон смт. Східниця).

 

11:00 - Майстер-клас по тибетській медицині: «Які механізми підтримують здоров`я. Як виникають хвороби, коли не працюють механізми здоров`я? Що таке хвороба? Як запобігти утворенню хвороботворного грунту і налагодити механізми здоров`я. Звідки беруться токсини в організмі та як від них позбутись?

Проводить:

Дослідник тибетської медицини та Аюрведи, майстер акупунктури, учень професора Пак Дже Ву, кандидат медичних наук, лікар, цілитель Поліщук Андрій Павлович (місто Тернопіль). (майстер клас буде в клубі смт. Східниця, біля центральної автостанції).

 

15:30 - Майстер-клас Су-Джок для всіх, майстер-клас проводить майстер Су-джок акупунктури, учень професора Пак Дже Ву Бухнер Едуард м. Зінген (Німеччина). Чи існує в організмі система для лікування хвороб? Як її увімкнути? Ви зможете дізнатися як за допомогою акупресури та акупунктури можна допомогти собі і своїм близьким в екстремальних ситуаціях,  та як дізнатися, які органи найбільш вразливі до хвороб у Вашому організмі. (майстер клас буде в клубі смт. Східниця, біля центральної автостанції).

 

1 ЖОВТНЯ 2017 РОКУ

 

8:00 гімнастика Тай-цзи, скандинавська ходьба. Проводить майстер карате, який навчався на острові Окінава(Японія) Коляса Андрій. (Стадіон смт. Східниця).

11:00 - майстер-клас по Хіджамі. Хіджама – очистка крові від токсинів та хвороботворного слизу, очистка від «поганої крові». В Тибеті та Індії, а також в країнах Африканського та азійського континентів вважають, що «погана кров» є коренем усіх внутрішніх хвороб. Як очистити свою кров від поганої крові, як провести підготовку та як запобігти утворенню «поганої крові» розкажуть і покажуть Поліщук Андрій, та Коляса Андрій. (майстер клас буде в клубі смт. Східниця, біля центральної автостанції).

 

 15:30 Майстер-клас: «Вісцеральні маніпуляції. Робота з діафрагмами», проводить  остеопат, фізреабілітолог, тілесно-орієнтований терапевт Ісаченко Юрій (м. Київ). 
Головна ідея методики виходить з положення, що порушення роботи діафрагми являє собою її блокування, спазм, зупинку внутрішнього ритму. В результаті сповільнюється або зупиняється рух рідин в судинах і тканинах, що проходять через діафрагму або знаходяться поруч. Образно,  таку ситуацію можна порівняти з виникненням загати в чистій гірській річці, а при повній відсутності руху - формування болота зі зміною біоценозу, внутрішнього середовища організму. Як це діагностувати і усунути?
(майстер клас буде в клубі смт. Східниця, біля центральної автостанції).

Телефони для довідок: +380983099593, +380676711355.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Все Даты:


  • с 2017-09-28 07:00 до 2017-10-03 20:00

Підписка на новини та консультації

Якщо Ви бажаєте отримувати новини, консультації, анонси семінарів з нашого сайту, будь ласка, залиште своє ім'я та адресу електронної пошти.
Ваші дані не будуть використовуватися для спаму і не будуть передані третім особам