ІІІ зимовий карпатський фестиваль природних практик оздоровлення «Вітамін You»

Семинары
Предыдущая дата: 2017-02-08 18:00

Место проведения: смт Славське, Сколівського р-ну, Львівської обл  |  Город:: Славське, Україна

ПРОГРАМА ІІІ-го зимового карпатського фестивалю природних практик оздоровлення

«Вітамін You» 

 

 

Майстри ІІІ-го зимового карпатського фестивалю природних практик оздоровлення «Вітамін You»

2 – 8 лютого 2017р.

 

ПІБ
Інформація про майстра

Контактна інформація

1

Біла І.Є.

Практикуючий цілитель, біоенергоінформтерапевт, стаж двадцять років, психолог, парапсихолог, майстер-учитель РЕЙКІ, директор ценру «Оазис» - інформаційного і творчого розвитку людини, провідний фахівець Київського центру інформаційного розвитку людини за методом Броннікова «Древо Життя», інструктор хатка йоги за методом Володимира Калабина.

067-67-32-119

2.

Біла О.

Член Асоціації народної медицини України, Міжнародної Асоціації спеціалістів комплементарної та народної медицини, психологів та цілителів, магістр народної медицини, член Академії SAMADHI (Барі, Італія), доповідач міжнародних конгресів у Європі та Україні, автор синтезу східних, західних та древніх слов’янських методик.

Закінчила:

-                    Тайську традиційну медичну школу при монастирі WATPO (Таїланд, Бангкок);

-                    школу традиційного філіппінського масажу PINOY HILOT (Філіппіни, Маніла).

Спеціаліст ZEN-терапії, спеціаліст китайського точкового масажу (рефлексотерапії, моксотерапія). Косметолог.

 

3.

Білий В.

Фізичний реабілітолог, спеціаліст зі здорового способу життя, аспірант Національного університету фізичного виховання та спорту України, член Української Академії Наук.

Напрями роботи: кінезіотерапія.

Володіє методиками: тайський масаж, японський масаж, моксотерапія.

Хобі: гірський велосипед, сноубординг, мотокрос, рафтинг.

095-05-50-036

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. 

 

 

4.

Берегова І.В.

Біоенергоінформотерапевт

0961982361

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

5.

Ватага В.

Практикуючий психолог, психотерапевт-проводник, біоенергетик

067-769-33-84;

066-087-63-70;

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

6.

Грашин О.О.

Майстер м’яких технік мануальної терапії, остеопат, провідний викладач Асоціації Народної Мануальної терапії.

067-76-24-705

7.

Іваненко І.М.

Реабілітолог, остеопат, вісцеральний терапевт, сертифікований інструктор по оздоровчо-реабілітаційній методиці Голтіса «Зцілюючий імпульс», керівник центру природнього оздоровлення «Здравниця», засновник Школи «ЖИВИ ЗДОРОВО»

050-58-48-362

8.

Киселевський М.

Звукотерапевт із 11-річним стажем гри на цілющих дзвонарних інструментах. Сертифікований майстер тибетського звукового масажу. Ініційований викладач гімалайської йоги. Засновник школи духовного паломництва «Дух Гімалаїв» та проекту дзвонарної музики «Міразвон».

050-01-20-186;

mirazvon.com

 

 

 

9.

Костюченко М. С.

Майстер народної медицини, травник, мануальний терапевт.

096-45-07-937

10.

Литвак О. Ю.

Президент Асоціації Народної Мануальної терапії в Житомирській області, член Асоціації вісцеральної хіропрактики Росії.

097-62-33-960

11.

Марулич В.

 

Масовик-ініціатор на фестивалях. Автор методик "гра-масаж" і "Фітбол-масаж в чотири руки"

097-811-19-48

12.

Муслим Байназ

Муслим Байназ зі Стамбула проведе майстер-клас з хіджами. Муслім давно практикує і навчає цьому народному методу у себе в Туреччині і готовий ділитися своїм досвідом в Україні. Родові знання арабської народної медицини Муслім ввібрав від своєї бабусі, потім вивчав медицину і масажні практики в Інституті масажу в Анкарі. Зараз Муслім має велику приватну практику в Стамбулі і хіджама є основним методом в його арсеналі методик лікування.

 

13.

Пержинський О.А.

Магістр космоенергетики, цілитель, випускник філософського факультету ім. І. Мечникова.

093-70-73-790

14.

Пир А.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Родинний системний розстановник. Ведучий Спонтанного Танцю або FREE DANCE в Центрі Розвитку Людини Mir-ra. Інструктор йоги для початківців та терапевтичної йоги. Майстер спорту СССР Міжнародного Класу зі спортивної акробатики. Артист цирку Нікуліна на Кольоровому бульварі. Викладач пластики руху сучасної хореографії, майстерства актора в Київській Академії Естрадно-циркового мистецтва. Режисер, Лауреат Міжнародного Балетного конкурсу ім.. Сержа Лифаря. Кастинг менеджер для цирку DRAGONE (Канада) та цирку Du SOLEIL.

096-771-39-29

15.

Поліщук А. П.

Майстер тибетської медицини, учень професора Пак Дже Ву, кандидат медичних наук, автор і виробник цілющих засобів.

067-35-20-405

16.

Ростовська Т. В.

За освітою юрист і соціолог; за покликанням масажист з понад 25-річним досвідом, езотерик, таролог, рунолог. Маю досвід розробки, організацій і проведення бізнес-тренінгів і семінарів різного напрямку. Спеціаліст з антиборгових діет.

093-69-33-531

17.

Сабадуха О. В.

Психолог, кандидат філософських наук, психосоматичний терапевт. Масажист, мануальний терапевт, віце-президент Асоціації Народної Мануальної терапії в Житомирській області.

095-69-68-934;

063-31-95-628

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

18.

Фенікс В.

Психолог, засновник Центру потенційної психології,  автор й ведуча психологічних тренінгів і майстер-класів в Україні та закордоном.

050-07-20-997

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.


 
 

Програма ІІІ-го зимового карпатського фестивалю «Вітамін You»

2 – 8 лютого 2017р., Славське, Карпати.

2 лютого день реєстрації учасників фестивалю. О 19:00 – виступ майстрів та представленнях власних методів роботи.

3 лютого, п’ятниця.

Програма дня:

7:30 – 8:00 – ранкова зарядка. Проводить Іваненко І.М.

8:00 – 9:00 – Сніданок

9:30 – 12:00 – майстер-клас від Мусалима Байназа: «Хіджама – ефективний метод народної медицини»

Інформація про майстер-клас: хіджама – це лікування кровопусканням, один з найдавніших методів лікування різного роду хвороб, який був відомий ще до нашої ери.

Хіджама добре зарекомендувала себе при вирішенні проблем серцево-судинної системи, лімфатичної та ендокринної систем. Активізується імунітет і включаються механізми самоочищення організму. Кровопускання добре поєднується і підсилює лікування п'явками.

Сьогодні цей метод отримав широке поширення в мусульманських країнах, як метод народної медицини. В Україні і країнах СНД хіджама поки мало відома.

12:00 – 13:00 – Катання на лижах. Прогулянки. Відпочинок.

13:00 – 14:00 – Обід

14:00 – 16:00 – Майстер-класи:

Блок 1.

Майстер клас по тибетській медицині. Проводить: Поліщук А. П.

Інформація про майстер-клас: тибетська медицина є цілісним вченням. Його цілісність полягає у тому, що воно отримане від Буди, а значить є істинним і всеохоплюючим. На майстер-класі Ви дізнаєтеся, як відбувається оновлення нашого тіла і підтримується здоров’я і що є причиною зародження та прояву хвороб. Як взаємодіють тонкі духовні та енергетичні енергії з нашим тілом. Про те, що усе є музика і про те, як октава сил тіла переходить в нижчу октаву хвороби. Як розпізнати природу хвороби і як її нейтралізувати. Про життєвий вогонь і життєву теплоту, про вогонь травлення і доша. Про хвороби жару та хвороби холоду, при силу сонця і про силу місяця, закладену у ліки. Виявляється, що «погана кров», «погана жовч», «погана лімфа» та отрута «Чху-сер» перешкоджають циркуляції  енергії і крові, що перешкоджає оновленню нашого тіла та роблять нас вразливими до хвороб. Також Ви дізнаєтеся чому утворюється «погана кров», «погана жовч», «погана лімфа» та отрута «Чху-сер», які є коренями усіх наших хвороб. Що робить нас вразливими для паразитів і звідки беруться небезпечні віруси та бактерії. Про те, як долати злоякісні захворювання. Як лікувати поранених і уникнути ускладнень при пораненнях. Також Ви дізнаєтеся, які умови сприяють жити не хворіючи.

Окрім цього, Ви зможете спробувати на смак та насолодитися цілющими засобами, виготовленими для Вас з любов’ю за тибетськими рецептами: «Енергетин», «Расаяна», «Сандал», «Амрита», «Сил чистил» «Кардамоновий еліксир».

 

 

«Метод Броннікова-Феклерона», 1 ступінь – «Розвиток життєвих сил». Проводить: Біла І.Є.

Метод «Голографічний інформаційний розвиток людини» розроблений Бронніковим В.М. на основі древніх знань, технологій розвитку функції надсвідомості і теорії функціональних систем. Практичні вправи 1 ступені дають можливість: посилити біоененргію людини, розвинути навички природного оздоровлення, оволодіти новим інструментом – фантомними почуттями, сформувати і посилити захисні властивості, управляти своїми життєвими силами.

 

16:00 – 16:30 – перерва на чай, каву.

 

16:30 – 18:30 – Майстер-класи:

Блок 2.

Мануальна терапія внутрішніх органів або лікування внутрішніх органів руками. Проводить: Литвак О. Ю.

Інформація про майстер-клас: в Древній Русі слово «живіт» означало життя. Цілителі Русі, Тибету і Китаю вміли лікувати різні хвороби шляхом обтиснення живота. Таким методом у своїй лікувальній практиці користувався професор В.В. Башняк. Прийоми і методи такого обтиснення систематизував професор О.Т. Огулов, учнем якого і є Олександр Литвак. Дана методика проста і доступна. Дозволяє визначити стан свого здоров’я і вчасно діагностувати недуг, а в багатьох випадках допомогти собі і своїм близьким в будь-яких умовах, маючи можливість працювати руками і використовуючи знання даної методики. Ми впевнені, що для тих, хто оволодів даною методикою, життя набуло нового сенсу. Як доповнення до даної методики ми успішно використовуємо і навчаємо методикам: гірудотерапії, апітерапії, фітотерапії і т.ін..

 

Практичне застосування Біоенергетики в цілительстві. Проводить: Берегова І.В.

Інформація про майстер-клас: на майстер класі Ви дізнаєтесь про особливості практичного застосування Біоенергетики в цілительстві. Провожу діагностику організму людини без втручання медичних апаратів, тому що можу бачити людину наскрізь.

 

18:30 – 19:30 – Вечеря

 

20:00 – Концерт живої музики від проекту «Міразвон» (тибетські чаши, дзвони). Єдиний в Європі ансамбль живої музики. Зцілення звуком тибетських співочих чаш та слов’янських плоских дзвонів.  Проводить: Киселевський М.

Популярний у всьому світі давньо-тибетський масаж звуком співочих чаш та дзвонів. Стародавня методика зцілення звуком відома своєю простотою і ефективністю впливу:

- зняття стресу і нервового напруження – причини багатьох захворювань;

- зцілення глухоти та інших проблем зі слухом;

- допомога у зціленні проблем із зором;

- зняття болю в спині і суглобах;

- розслаблюючий масаж для зняття безсоння і м’язового напруження;

- енергетичне балансування;

- захист від негативної енергії і станів;

- покращення кровообігу і фільтрації крові, нормалізація тиску.

У всіх відвідувачів концерту буде можливість почути та відчути на собі чаруючі звуки обертонних інструментів – співочі чаши, установка плоских дзвонів, дудук та ін.

 

4 лютого, субота.

Програма дня:

7:30 – 8:00 – Триначальна гімнастика Тай-Цзи, проводить Поліщук А. П.

8:00 – 9:00 – Сніданок

9:00 – 13:00 – Квест «Дивородина». Проводить: Білий В.

Пропонуємо Вам взяти участь у квесті «Дивородина» , в якому необхідно здолати невідомий маршрут через контрольні пункти розташовані на місцевості, використовуючи власні інтелектуальні та фізичні здібності.

Маршрут Ви дізнаєтесь, якщо правильно відгадаєте завдання, які будуть знаходитись на кожному контрольному пункті. Завдання будуть містити естафети, логічні задачі, а також загадки, відповідь на котрі знатимуть учасники майстер-класів фестивалю «Вітамін You».

Взявши участь у квесті «Дивородина», учасники матимуть змогу застосувати свої знання та вміння, отримані на майстер-класах фестивалю «Вітамін You», навчяться орієнтуватись на місцевості, та активно проведуть дозвілля на схилах мальовничих Карпат.

Квест організований для популяризації здорового способу життя та дбайливого ставлення до оточуючого середовища.

13:00 – 14:00 – Обід

14:00 – 16:00 – Майстер-класи:

Блок 1.

Майстер клас по триначальній акупунктурі та по сакральним рухам Тай-цзи. Проводить: Поліщук А.П.

Інформація про майстер-клас: все, що трапляється з нами, знаходиться під владою випадку. Наше тіло, наш розум, наше життя і наша душа керовані не нами, а владою випадку, і тому ми вразливі. Нами командують наші проблеми і випадок, зовнішні причини, а не ми самі: заболів зуб – ми біжимо до стоматолога, немає грошей – ми шукаємо роботу, на нас криво подивилися – ми сердимося, нам посміхаються і роблять компліменти – і автоматично ми приймаємо це як хороший жест. Ми живемо автоматично у вихорі нашого життя і не можемо ним керувати, щось у ньому змінити і наші наміри чогось досягнути перетворюються у недосяжну мрію, ми спимо.

Ми не знаємо чому ми мислимо саме так і звідки приходять наші думки, чому у нас такий характер і як виправити ті чи інші свої вади. Ми не знаємо з яких клітин і молекул складаються наші органи, як вони функціонують, тим паче не можемо контролювати ці процеси. І якщо ми захворіли ми страждаємо, тому що не знаємо, як позбутися хвороби, не знаємо її природу і походження, адже не знаємо навіть себе.

Командуючим елементом нашого життя є не наші мрії, не наші наміри і не наша заповітна мета, а командуючим елементом наших устремлінь є проблеми, які повстали перед нами. Ми діємо за їх повелінням, намагаючись розмотати їх клубок, а коли проблеми нема, то нам скучно і тоді смуток є командуючим елементом наших устремлінь і діянь.

Су-Джок акупунктура трьох начал – це метод свідомо впливати на наше тіло, на наш розум, на наше життя і на нашу душу. Це можливість вирватися з вихору, у який нас засмоктало. Ви дізнаєтеся, що в тілі людини є пульт керування не лише фізіологічними процесами тіла, а й процесами, які відбуваються в Душі, в Розумі та в Житті Людини, в сім’ї, в суспільстві та у Всесвіті.

За допомогою триначальної акупунктури Ви оволодієте пультом керування нашого життя, нашого тіла і розуму, ми можемо подолати наші проблеми і наблизитися до нашої заповітної мрії на тонкому рівні сущих енергій Всесвіту, не пірнаючи у коловорот, з якого вибратися навряд чи під силу.

Дізнайтеся таємницю таємниць: як навчитися керувати енергіями свого тіла та Всесвіту, як оновлювати своє тіло, свій розум та своє життя. Як впливати на все та зцілитися від хвороб, як змінити Ваш настрій і прояснити розум, як знати, як впливати на вихор нашого життя і зробити його більш керованим.

Триначальна акупунктура познайомить Вас з реальною ідеєю, за якою Творець створив Світ і Людину, а також з причиною гріхопадіння та енергетичної інверсії. Виявляється, що внаслідок енергетичної інверсії, ми стали смертними та вразливими до хвороб та життєвих потрясінь. І що хвороби і життєві потрясіння є інструментом, який виправляє енергетичну інверсію. А ще дізнайтесь, що виправивши енергетичну інверсію і ще раз народившись оновленим, можна уникнути хвороб і життєвих потрясінь та покращити своє здоров’я, матеріальне, сімейне, суспільне та духовне положення, виправивши енергетичну інверсію методом триначальної акупунктури.

 

Майстер-клас: Психосоматика функціонального стану організму. Метод трансособистісної терапії. Логотерапія. Проводить: Сабадуха О.В.

Інформація про майстер-клас: людська психіка і фізичне тіло є єдиною функціональною системою. Елементарним прикладом цього може служити той факт, що при сильному хвилюванні (психічний стан) часто потіють руки, тремтить голос або починає боліти живіт (фізичний прояв психічного стану). Психосоматика практичним чином доводить, що причиною більшості функціональних порушень є деструктивні психоемоційні переживання. Тому будь-яка тілесна терапія повинна поєднуватися з психотерапією. Таким чином, терапевт, встановлюючи причинно-наслідкові зв'язки і застосовуючи метод трансособистісної терапії, буде усувати не тільки функціональне порушення, але і його психологічну причину, що значно підвищить ефективність терапії. Психолог, застосовуючи метод трансособистісної терапії, не тільки поліпшить психологічний стан клієнта, але також усуне певні тілесні блоки, які виникли в результаті психоемоційних переживань клієнта. Отже, метод трансособистісної терапії дозволяє коригувати одночасно як психологічний, так і фізичний стан пацієнта. Метод трансособистісної терапії – це синтез тілесної, психологічної та духовних практик, результатом яких є очищення психіки людини від деструктивних емоцій і установок, формування конструктивного ставлення до себе і життя, а також корекція функціонального стану організму. Ефективність даного методу  підтверджена практикою, тестуванням пацієнта до і після його застосування, а також позитивними відгуками самих пацієнтів.

На майстер-класі Ви ознайомитесь:

-         - з основними психологічними проблемами, що викликають функціональні порушення та особливостями їхнього впливу на фізичний організм людини;

-         - з ефективним методом діагностики (тестування) психологічного стану пацієнта;

-         - з практичним застосуванням методу трансособистісної терапії, що дозволяє працювати з такими психологічними проблемами як неприйняття себе, образи, деструктивна заглибленість думками в минуле, тривожність, страхи, конфліктність, егоцентризм, апатія, почуття провини;

-         - з методом логотерапії, який застосовується для лікування стану екзистенційного вакууму (втрата мети та смислу життя), а також для усунення тривог, неврозів нав’язливих станів та фобій;

-         - з техніками класичного лікувального масажу.

-         На майстер-клас запрошуються усі, хто працює з психікою та тілом людини!

-          

16:00 – 16:30 – перерва на чай, каву.

 

16:30 – 18:30 – Майстер-класи:

Блок 2.

Корекція кісток тазу, хребта за допомогою мяких остеопатичних технік.

Проводить: Іваненко І.М.

На майстер-класі Ви дізнаєтесь як:

-         скоригувати та усунути дисфункцію куприку, крижі та кісток тазу;

-         відновити рухливість хребців та ребер;

-         розслабити напружені глибокі звязки в недоступних для масажу місцях;

-         ефективно та глибоко розслабити мязи прийомами МФР.

Зможете ознайомитися:

-         з остеопатичною технікою Рекойл (відскок);

-         з вдосконаленою авторською технікою на основі м'язово-енергетичної техніки (МЕТ) або постізометричної релаксації (ПІР);

-         з технікою міофасціального релізу (МФР)

-         методиками самостійного розвантаження напружених м'язів спини, опрацювання живота, за допомогою пристроїв «Костоправ» і «Місток здоров'я».

 

Зняття блоків, що пов’язані з родовими та особистими кармічними програмами. Проводить: Фенікс В.

Інформація про майстер-клас: участь у майстер-класі дає можливість послабити або повністю трансформувати руйнівні родові програми; навчитися прогнозувати негативні впливи родових програм і викликані ними стани. Регулярне використання цих технік дозволяє у повній мірі використовувати свою силу і родові ресурси на благі справи, а також провести трансформацію свого простору: кар'єру, відносини в родині, якість ставлення до себе і навколишнього світу.

Також участь в цих майстер класах дає можливість навчитися: а) складати генограмму Сім'ї-Роду; б) очищати і використовувати 3 канали Любові; в) практикам спілкування з Божественними Сутностями; г) знизити (позбутися) програм страхів, що руйнують наші Душі; д) використовувати ці практики в Сімейному та Суспільному житті.

18:30 – 19:30 – Вечеря

 

20:00 – Майстер-клас живої музики від проекту «Міразвон» (тибетські чаши, дзвони). Єдиний в Європі ансамбль живої музики. Зцілення звуком тибетських співочих чаш та слов’янських плоских дзвонів.  Проводить: Киселевський М.

Інформація про майстер-клас: Популярний у всьому світі давньо-тибетський масаж звуком співочих чаш та дзвонів. Стародавня методика зцілення звуком відома своєю простотою і ефективністю впливу:

- зняття стресу і нервового напруження – причини багатьох захворювань;

- зцілення глухоти та інших проблем зі слухом;

- допомога у зціленні проблем із зором;

- зняття болю в спині і суглобах;

- розслаблюючий масаж для зняття безсоння і м’язового напруження;

- енергетичне балансування;

- захист від негативної енергії і станів;

- покращення кровообігу і фільтрації крові, нормалізація тиску.

У всіх учасників майстер-класу буде можливість почути та відчути на собі чаруючі звуки обертонних інструментів – співочі чаши, установка плоских дзвонів, дудук та ін.. Також буде можливість пройти звуковий масаж.

 

5 лютого, неділя.

Програма дня:

7:30 – 8:00 – Триначальна гімнастика Тай-Цзи, проводить Поліщук А. П.

8:00 – 9:00 – Сніданок

9:00 – 11:20 – Квест «Дивородина». Проводить: Білий В.

Пропонуємо Вам взяти участь у квесті «Дивородина», в якому необхідно здолати невідомий маршрут через контрольні пункти розташовані на місцевості, використовуючи власні інтелектуальні та фізичні здібності.

Маршрут Ви дізнаєтесь, якщо правильно відгадаєте завдання, які будуть знаходитись на кожному контрольному пункті. Завдання будуть містити естафети, логічні задачі, а також загадки, відповідь на котрі знатимуть учасники майстер-класів фестивалю «Вітамін You».

Взявши участь у квесті «Дивородина», учасники матимуть змогу застосувати свої знання та вміння, отримані на майстер-класах фестивалю «Вітамін You», навчаться орієнтуватись на місцевості та активно проведуть дозвілля на схилах мальовничих Карпат.

Квест організований для популяризації здорового способу життя та дбайливого ставлення до оточуючого середовища.

 

11:30 – 13:00  – майстер-клас від Фенікс Вікторії: «Відновлення Чоловічого потенціалу»

Інформація про майстер-клас: участь у майстер-класі дає можливість звільнитися від заборон і вийти на вищий рівень своєї реалізації – використовуючи силу Любові – єдину продуктивну силу нашої Землі. Буде змога послабити вплив негативних родових програм на жіночий і чоловічий потенціал кожної людини, оволодіти техніками, що корегують особисті статки. (Прийняти свою Щасливу Жіночу Долю і повністю Реалізовану Чоловічу).

13:00 – 14:00 – Обід

14:00 – 16:00 – Майстер-класи:

Блок 1.

Як позбутися від хронічного болю в спині. 5 секретів фізичних вправ. Проводить: Іваненко І.М.

Інформація про майстер-клас. На майстер-класі ви дізнаєтеся як:

- виконувати вправи щоб гарантовано зняти біль;

- уникнути перевантажень і посилення болю від фізкультури;

- як правильно дихати для посилення знеболюючого ефекту;

- як часто потрібно виконувати тренування;

- у якому порядку виконувати вправи і чому це важливо.
Також Ви зможете познайомитися:

- з вправами для зняття болю на основі техніки постізометричної релаксації;

- з комплексом фізкультури на гнучкість і рухливість;

- з методикою самокорекції хребта "САМ СОБІ остеопат" (21 тренування за цією методикою замінює 6 місяців занять йогою)

 

Практичне застосування Біоенергетики в цілительстві. Проводить: Береговая І.В.

Інформація про майстер-клас: на майстер класі Ви дізнаєтесь про особливості практичного застосування Біоенергетики в цілительстві. Провожу діагностику організму людини без втручання медичних апаратів, тому що можу бачити людину наскрізь.

 

16:00 – 16:30 – перерва на чай, каву.

 

16:30 – 18:30 – Майстер-класи:

Блок 2.

Майстер-клас: «Тіло майстра боїться». Проводить: Грашин О.

Інформація про майстер-клас. Існує безліч різних методик і практик оздоровлення та лікування. Про те, як майстру можна добиватися неймовірних результатів в стислі терміни, поєднуючи кілька технік, або окремі прийоми, які підходять саме Вам. На майстер-класі у Вас буде можливість ознайомитися з тим набором технік, який обрав для себе автор, як найбільш м’які та ефективні. Це не суха медична доповідь, а інтерактивний захід, де в легкій і вільній формі можна отримати не тільки знання, розуміння і навички, але і посміятися від душі.

 

Основні причини життєвих криз та оптимальні способи виходу з них. Сеанс космоенергетики. Проводять: Пержинський О.А., Ростовська Т.В.

Інформація про майстер-клас: хто відповідає за людські життєві негаразди? Чому один живе у щасті, достатку й злагоді із собою та оточуючим середовищем, а інший животіє так, наче на граблях танцює? Як свідомо проходити уроки життя й не отримувати їх надалі? На ці та інші питання відповідь на семінарі "Основні причини життєвих криз та оптимальні способи виходу з них." Детально розглянемо які саме чинники запускають процес формування основних категорій проблем у трьох площинах: самооцінка/здоров"я, стосунки/відносини, гроші/матеріальні блага, та як запобігти їх виникненню і що робити, коли неприємності вже сталися.

Також відбудеться груповий сеанс космоенергетики, спрямований на очищення від негативних енерго-інформаційних програм, вірусів свідомості, чужорідних підключень, якщо такі наявні, і загальну гармонізацію, оздоровлення, нормалізацію роботи енергоцентрів.

 

18:30 – 19:30 – Вечеря

 

20:00 – Майстер-клас живої музики від проекту «Міразвон» (тибетські чаши, дзвони). Єдиний в Європі ансамбль живої музики. Зцілення звуком тибетських співочих чаш та слов’янських плоских дзвонів.  Проводить: Киселевський М.

Інформація про майстер-клас: Популярний у всьому світі давньо-тибетський масаж звуком співочих чаш та дзвонів. Стародавня методика зцілення звуком відома своєю простотою і ефективністю впливу:

- зняття стресу і нервового напруження – причини багатьох захворювань;

- зцілення глухоти та інших проблем зі слухом;

- допомога у зціленні проблем із зором;

- зняття болю в спині і суглобах;

- розслаблюючий масаж для зняття безсоння і м’язового напруження;

- енергетичне балансування;

- захист від негативної енергії і станів;

- покращення кровообігу і фільтрації крові, нормалізація тиску.

У всіх учасників майстер-класу буде можливість почути та відчути на собі чаруючі звуки обертонних інструментів – співочі чаши, установка плоских дзвонів, дудук та ін.. Також буде можливість пройти звуковий масаж.

 

6 лютого, понеділок.

Програма дня:

7:30 – 8:00 – Триначальна гімнастика Тай-Цзи, проводить Поліщук А. П.

8:00 – 9:00 – Сніданок

9:00 – 13:00 – Катання на лижах. Прогулянки. Відпочинок.

Увага! З 9:00 до 11:00 для учасників фестивалю, які не бажають активного відпочинку на лижах, пропонується майстер-клас від Марулича Владислава: «Ендорфін-ігри і гра-масаж»

Інформація про майстер-клас: Майстер-клас складається з 2 частин. Метою першої частини є формування позитивного, піднесеного емоційного тонусу у учасників майстер-класу. Перша частина складається з веселих і рухливих ігор, завдяки яким у учасників утворюється багато гормону ендорфіну, тому перша частина так і називається «Ендорфін – гра». Друга частина - це власне «гра – масаж», яка проводитиметься в положенні стоячи. І коли всі хлопці і дівчата поділилися на масажні пари, то тоді ведучий показує дуже смішні масажні прийоми. Одночасно з цим учасники намагаються повторити ці «мудрі» прийоми, в результаті виконання яких всюди чується розкотистий сміх. Найкращим місцем проведення даного майстер-класу є природна галявина в будь-яку пору року.

13:00 – 14:00 – Обід

14:00 – 16:00 – Майстер-класи:

Блок 1.

Кардинальне оздоровлення людини силами природи з використанням авторської унікальної методики. Проводить: Костюченко М.С.

Інформація про майстер-клас: Кардинальне оздоровлення людини силами природи з використанням авторської унікальної методики, що не має аналогу у всій цілительській практиці. Автор рекомендує пройти сеанси оздоровлення організму усім практикуючим майстрам: масажистам, мануальним терапевтам, остеопатам, психологам та усім, хто займається питаннями здоров’я людини.

 

Йога голосу в розстановочному полі. Проводить: Ватага В.

Інформація про майстер-клас: Йога голосу в розстановочному полі – це ключі до розкриття свого природного голосу, до пізнання себе, трансформації "вузьких" місць свого фізико-енергетичного і психо-емоційного простору через голос. Голосові практики по розслабленню хронічних м'язових і психічних напружень. Голосові медитації (спів чакр і свого імені, звук в русі
та ін.), інтуїтивний спів, усвідомлене звучання, голосотворчість).
Голосові практики – це природний спосіб звільнення від стресів,
збалансування внутрішнього стан і заспокоєння розуму. А при досягненні
внутрішньої рівноваги все проявляється перед людиною в його істинній
природі. Голосові практики мають сильний цілющий ефект при
психосоматиці, конфліктах як всередині людини так і зовні.

 

16:00 – 16:30 – перерва на чай, каву.

 

16:30 – 18:30 – Майстер-класи:

Блок 2

Хребет – ключ до здоров’я! Проводить: Біла О.

Інформація про майстер-клас: на майстер-класі будуть розглядатися такі питання як: профілактика остеохондрозу, профілактика порушення осанки, відновлення симетрії опорно-рухового апарату, укріплення м’язового корсету. Також на майстер-класі Ви дізнаєтесь теоретичні та практичні особливості застосування масажу, вісцеральної хіропрактики, рефлексотерапії та фізичної реабілітації при різних функціональних порушеннях організму.

 

Основні причини життєвих криз та оптимальні способи виходу з них. Сеанс космоенергетики. Частина 2. Чоловік і жінка. Стосунки та відносини. Еволюційний та енергетичний зміст. Семінар та груповий сеанс космоенергетики. Проводять: Пержинський О.А., Ростовська Т.В.

 

18:30 – 19:30 – Вечеря

20:00 – Майстер-клас живої музики від проекту «Міразвон» (тибетські чаши, дзвони). Єдиний в Європі ансамбль живої музики. Зцілення звуком тибетських співочих чаш та слов’янських плоских дзвонів.  Проводить: Киселевський М.

Інформація про майстер-клас: Популярний у всьому світі давньо-тибетський масаж звуком співочих чаш та дзвонів. Стародавня методика зцілення звуком відома своєю простотою і ефективністю впливу:

- зняття стресу і нервового напруження – причини багатьох захворювань;

- зцілення глухоти та інших проблем зі слухом;

- допомога у зціленні проблем із зором;

- зняття болю в спині і суглобах;

- розслаблюючий масаж для зняття безсоння і м’язового напруження;

- енергетичне балансування;

- захист від негативної енергії і станів;

- покращення кровообігу і фільтрації крові, нормалізація тиску.

У всіх учасників майстер-класу буде можливість почути та відчути на собі чаруючі звуки обертонних інструментів – співочі чаши, установка плоских дзвонів, дудук та ін.. Також буде можливість пройти звуковий масаж.

 

7 лютого, вівторок.

Програма дня:

7:30 – 8:00 – Триначальна гімнастика Тай-Цзи, проводить Поліщук А. П.

8:00 – 9:00 – Сніданок

9:00 – 13:00 – Катання на лижах. Прогулянки. Відпочинок.

Увага! З 9:30 до 11:00 для учасників фестивалю, які не бажають активного відпочинку на лижах, пропонується майстер-клас від Фенікс В. «Відновлення Жіночого потенціалу».

Інформація про майстер-клас: участь у майстер-класі дає можливість звільнитися від заборон і вийти на вищий рівень своєї реалізації – використовуючи силу Любові – єдину продуктивну силу нашої Землі. Буде змога послабити вплив негативних родових програм на жіночий і чоловічий потенціал кожної людини, оволодіти техніками, що корегують особисті статки. (Прийняти свою Щасливу Жіночу Долю і повністю Реалізовану Чоловічу).

 

13:00 – 14:00 – Обід

14:00 – 16:00 – Майстер-класи:

Блок 1.

Спонтанний танець. Проводить: Пир А.

Інформація про майстер-клас. Для кого цей практикум: буде корисний тим, хто розуміє, що прийшов час змінити себе та своє життя; тим, хто перестав бути в контакті з самим собою, зі своєю творчістю, хто не може зрозуміти «а чого ж я хочу» і не може з легкістю приймати рішення. Тим, у кого старі думки та дії  вже не працюють, а нові ще не знайдені. Але є чітке відчуття, що далі так продовжуватись не може… Практикум не буде корисний тим, хто не хоче працювати над собою, не хоче змінювати себе та своє життя.

 

 

«Інтегральні медитації», 1ступень – «Занурення». Проводить: Біла І.Є.

Медитативні практичні вправи напрацьовують вміння усвідомлено входити в свій внутрішній простір, шляхом зміни вектора сприйняття (з традиційного направленого «НАЗОВНІ» на спрямоване «ВСЕРЕДИНУ СЕБЕ») і перебувати в ньому, знаходячи специфічні внутрішні стани та здійснюючи тонко-матеріальні трансформативні процеси. Шлях трансформації: освоїти цілісний світогляд, освоїти людську ідеологію в умовах Ери Водолія, освоїти закони моралі, що відповідають законам Всесвіту, освоїти трансформативні техніки, що дають реальну можливість змінити себе, головне – сформувати в собі інтегральний центр Пробудження, наповнивши себе енергіями, необхідними для усвідомленого прогресування.

 

16:00 – 16:30 – перерва на чай, каву.

 

Блок 2.

«Оракул вікінгів». Проводить: Ватага В.

Інформація про майстер-клас. Друзі, запрошую Вас познайомитися і дослідити світ в собі, і зовні з картами «Оракул вікінгів». Дана психотерапевтична методика використовує древньоскандинавську міфологію, яка несе в собі барвисті образи і глибоку символіку, що дозволяє ефективно використовувати проектні карти в декількох напрямках:

-         психодіагностика, діагностика проблеми;

-         робота з проблемою, пошук шляхів вирішення;

-         розширення знань про власну особистість;

-         робота з перешкодами на шляху прийняття рішень.

На зустрічі за допомогою психотерапевтичних карт буде:
1) Гра, як можливість висловити свої почуття. 2) Вправи для зняття
напруги і набору енергії. 3) Прогноз на майбутній рік.
А так же будемо розширювати знання про себе і про світ, усвідомлювати свою унікальність і таким чином гармонізувати своє життя.

 

Основні причини життєвих криз та оптимальні способи виходу з них. Сеанс космоенергетики. Частина 3. Як завести роман із грошима. Семінар та груповий сеанс космоенергетики. Проводять: Пержинський О.А., Ростовська Т.В.

 

18:30 – 19:30 – Вечеря

 

8 лютого, середа.

Закриття фестивалю, вручення сертифікатів, спільне фото. Відїзд учасників фестивалю.

 

 

 

Телефон
095-69-68-934 // 063-31-95-628
Email
Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Адрес
Славське

 

Все Даты:


  • с 2017-02-02 18:00 до 2017-02-08 11:00
    Понедельник, Вторник, Среда, Четверг, Пятница, Суббота & Воскресенье

Підписка на новини та консультації

Якщо Ви бажаєте отримувати новини, консультації, анонси семінарів з нашого сайту, будь ласка, залиште своє ім'я та адресу електронної пошти.
Ваші дані не будуть використовуватися для спаму і не будуть передані третім особам