"Сил-Чистил" – це лікувально-профілактичний продукт, який виготовлено за рецептами Тибетської медицини з метою зміцнення організму і запобіганню розвитку різноманітних захворювань.

Ви вже замовили «Сил-Чистил»?
Замовляйте "Сил-Чистил" за номером:
(067) 509-55-77 або пишіть замовлення
на скриньку: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Сил-Чистил – це лікувально-профілактичний продукт, який виготовлено за рецептами Тибетської медицини з метою зміцнення організму і запобіганню розвитку різноманітних захворювань.

Склад: айован, гвоздика, імбир,  ембліка, кардамон, куркума, коріандр,  кориця, міробалан беллеріка, міробалан хебула, мускатний горіх, прутняк, піппалі, ферула, чорнушка, натуральний бджолиний мед.

Рослинні інгредієнти Сил-Чистилу застосовуються в тибетській медицині як потужні анти паразитарні та проти онкологічні  засоби,  та засоби, що зміцнюють  імунітет, зокрема при вірусних інфекціях.

Властивості:  Сил-Чистил покращує травлення  та обмін речовин, сприяє нормалізації мікрофлори кишки, володіє проти склеротичними властивостями, покращує мікроциркуляцію та усуває лімфатичні застійні явища, посилює опірність організму до стресів, збільшує працездатність, покращує настрій.

У людей з надмірною вагою Сил-Чистил сприяє нормалізації маси тіла.

Слід відмітити, що у людей, інфікованих кишковими чи кров`яними паразитами, на початку застосування Сил-Чистилу іноді буває незначне загострення наявного захворювання у зв`язку з тим, що спричинена Сил-Ч истилом погибель паразитів викликає інтоксикацію організму токсинами загиблих паразитів. Але даний стан минає на протязі, як правило, двох тижнів.  

Поєднання застосування Сил-Чистилу з Сандалом зменшує  інтоксикацію організму токсинами загиблих паразитів.

Рекомендовано для зміцнення організму при вірусних інфекціях, при гепатитах, при онкологічних захворюваннях, для знищення паразитів, для покращення травлення та обміну речовин, для профілактики старіння та серцево-судинних захворювань, для зміцнення кісток і суглобів, та як засіб для нормалізації ваги тіла.

Механізм дії Сил-Чистилу на організм відповідає тим самим критеріям, які описані у властивостях механізму дії Енергетину, тільки Сил-Чистил володіє значно ширшим спектром.

Спосіб застосування: вживати по 1 чайній ложці 2 рази на день: вранці і ввечері, через 10 хвилин після їди.

"Сил-Чистил" 580г - 820 грн.

Замовляйте "Сил-Чистил" за номером:
(067) 509-55-77 або пишіть замовлення
на скриньку: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Підписка на новини та консультації

Якщо Ви бажаєте отримувати новини, консультації, анонси семінарів з нашого сайту, будь ласка, залиште своє ім'я та адресу електронної пошти.
Ваші дані не будуть використовуватися для спаму і не будуть передані третім особам