Ви вже замовили «Амрита»?
Замовляйте "Амрита" за номером:
(067) 509-55-77 або пишіть замовлення
на скриньку: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Амрита –це суміш цілющих рослинних компонентів з натуральним бджолиним медом живицею та прополісом, підібраних за рецептами тибетської медицини.

Амрита зміцнює організм та імунну систему, володіє анти паразитарними та проти онкологічними властивостями, продовжує довголіття та репродуктивний період. 

Амрита покращує діяльність травної системи та очищує травну систему від паразитів та патогенних мікроорганізмів

Амрита покращує обмін речовин та сповільнює старіння організму. Сприяє зміцненню нервової системи та відновленню діяльності нервової системи, зокрема у хворих, які перенесли інсульт.

Амрита зміцнює сечостатеву систему, покращує репродуктивну функцію та потенцію у чоловіків. Сприяє покращенню функції нирок та розчиненню ниркового каміння.

Зменшує кістозні утворення в організмі.

Зміцнює ослаблених хворих та людей похилого віку.

Амрита – омолоджує і зміцнює організм та імунітет, продовжує довголіття,  володіє проти онкологічними та анти паразитарними властивостями та сприяє нормалізації мікрофлори кишки.  

Тибетський рецепт рослин, що входять до складу Амрити захищає та відновлює нервову систему при стресах та недугах, покращує сон, сприяє розсмоктуванню кістозних утворень, запобігає передчасному випадінню волосся та сивині, покращує репродуктивну функцію, потенцію та зміцнює сечостатеву систему. Також Амрита застосовується при цирозі печінки, при пухлинах та захворюваннях крові, для профілактики інсультів, та відновлення постінсультних хворих, при трофічних виразках.

 

 

"Амрита" 580 г - 860 грн.

 

 

Замовляйте "Амрита" за номером:
(067) 509-55-77 або пишіть замовлення
на скриньку: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Підписка на новини та консультації

Якщо Ви бажаєте отримувати новини, консультації, анонси семінарів з нашого сайту, будь ласка, залиште своє ім'я та адресу електронної пошти.
Ваші дані не будуть використовуватися для спаму і не будуть передані третім особам