Что произошло, если бы Вы заказали нашу продукцию уже сейчас: «Енергетин», «Расаяна», «Сандал» или «Амрита», изготовленную для вас с любовью по древним рецептам тибетской медицины. Возможно, Вы почуствовали бы себя красивее, привлекательнее, ярче, и возможно, Вы услышали бы, что ваш голос стал бы мелодичным, а звуки вокруг вас звонче и радостнее, как пение птиц весной, и, возможно, вы почувствовали бы себя намного моложе, счастливее, бодрее и увереннее.

Если бы Вы потребляли и радовались аромату и вкусу нашей продукции: «Енергетин», «Расаяна», «Сандала», «Амрита» или того, что вам подходит, а может и не совсем подходит, но существенно наполняет вас силой и улучшает ваше здоровье.

«Енергетин»  - це продукт, виготовлений з цілющих рослин та натурального бджолиного меду  за древніми тибетськими рецептами тибетської медицини.

"Енергетин" 580 г - 580 грн.

Подробнее...

«Амрита»  - це суміш цілющих рослинних компонентів з натуральним бджолиним медом живицею та прополісом, підібраних за рецептами тибетської медицини.

"Амрита" 580 г - 860 грн.

Подробнее...

Сандал – це цілющий продукт, який виготовлено із рослинних компонентів рецептури тибетської  медицини, які змішані у суміші мумійо та натурального бджолиного меду і які служать для зміцнення організму.

"Сандал" 580 г - 840 грн.

Подробнее...

"Сил-Чистил" – це лікувально-профілактичний продукт, який виготовлено за рецептами Тибетської медицини з метою зміцнення організму і запобіганню розвитку різноманітних захворювань.

"Сил-Чистил" 820 грн.

Подробнее...

Слово расаяна в Аюрведичній медицині означає омолоджувач, або такий засіб, що відновлює. Адже кожний орган нашого організму має свою расаяну природного походження, яка укріпляє цей орган і підтримує його життєдіяльність, а також покращує функцію цього органу.

"Расаяна" 580 г - 840 грн.

Подробнее...

Підписка на новини та консультації

Якщо Ви бажаєте отримувати новини, консультації, анонси семінарів з нашого сайту, будь ласка, залиште своє ім'я та адресу електронної пошти.
Ваші дані не будуть використовуватися для спаму і не будуть передані третім особам