Наше здоров`я ми розуміємо як відсутність хвороб та страждань. А також ми розуміємо,  що здоров`я – це гармонія і цілісність нашого організму.

І для того, щоб зберегти свою цілісність, наш організм оновлюється. 

І, якщо виходять з ладу механізми, які забезпечують оновлення організму, то він втрачає спочатку  баланс, а далі  і свою цілісність і у ньому зароджуються хвороби.

А для того, щоб жити не хворіючи, потрібно знати, як підтримувати механізми здоров`я в належному стані.

Тому  у нас є декілька варіантів: варіант перший - пустити все на само плин і сподіватися, що наш організм є досконала машина не здатна ламатися; і варіант другий - слідкувати за своїм здоров`ям і підтримувати в належному стані механізми його забезпечення.

Але  без розуміння головних механізмів здоров`я ми не завжди зможемо підтримати  їх належну роботу.

Дослідження тибетської медицини дали змогу зрозуміти фундаментальні механізми, які забезпечують цілісність і оновлення організму. 

І перш ніж ви дізнаєтеся про головні механізми, робота яких забезпечує ваше здоров`я, варто розповісти про те, як за допомогою тибетської медицини було відкрито ці механізми здоров`я.

 Спочатку український лікар Поліщук Андрій Павлович вивчав тибетську медицину і виготовляв  за тибетськими рецептами лікувально-профілактичні засоби:  «Енергетин», а пізніше і «Сандал»,  які  застосовував  відповідно до рекомендацій тибетської медицини від тих чи інших захворювань,   зокрема  «Енергетин» для лікування гіпертонічної  хвороби, а «Сандал» для лікування вірусних гепатитів, запальних процесів та алергії.

І більшість пацієнтів, які споживали дані засоби, почувалися набагато краще і  переставали хворіти застудними захворюваннями, у них налагоджувалося травлення, нормалізувався артеріальний тиск, підвищувалася працездатність, а у багатьох розчинялося жовчне та ниркове каміння. І на диво, у пацієнтів з вірусними гепатитами повністю нормалізувалися аналізи крові.

Такі приголомшливі позитивні результати вимагали пояснення:  що забезпечує такий високий ефект? На які механізми в  організмі  можуть впливати тибетські цілющі засоби?

Тому в 2002 році Поліщук Андрій Павлович - лікар, який створив «Енергетин» та «Сандал», вступає в аспірантуру в Тернопільський Державний Медичний Університет ім. І. Я. Горбачевського, де на протязі 5 років проводить наукові дослідження і на основі унікальних наукових даних захищає кандидатську дисертацію.

В ході наукових досліджень вдалося зрозуміти головні механізми здоров`я в нашому організмі.

Нашим дослідником було встановлено, що у експериментальних щурів з гіпертонією  печінка, підшлункова залоза та тонка кишка перебувають у 2,5 рази гіршому морфологічному стані ніж у здорових тварин. Також  у тварин з гіпертонією відмічалося зниження функціональної активності цих органів травної системи.

Проте у експериментальних щурів з гіпертонією, які споживали  «Енергетин»   показники морфо функціонального стану печінки, підшлункової залози та тонкої кишки майже відповідали показникам здорових тварин. Але найголовніше, у них спостерігалася тенденція до нормалізації артеріального тиску.

Таким чином завдяки застосуванню рецептів тибетської медицини став зрозумілим  механізм здоров`я № 1: було встановлено, що покращення діяльності печінки, підшлункової залози та тонкої кишки при застосуванні «Енергетину» нормалізує артеріальний тиск, покращує обмін речовин та усуває явище хвороби в організмі. 

І це доводить версію тибетської медицини,  що хороше травлення та засвоєння  їжі є ключовим механізмом № 1  у підтриманні здоров`я. І що органи травлення є не лише коренем живлення нашого організму, а й коренем нашого здоров`я. 

Механізм здоров`я  № 1  забезпечує організм енергією та поживними речовинами, необхідними для життєдіяльності.

За уявленнями тибетської медицини основою здоров`я людини є підтримання «життєвої теплоти», тобто енергії.

Будь-який стрес стає хвороботворним для організму, якщо в клітинах мало енергії АТФ, необхідної для протидії стресовому чиннику. 

Наприклад, стійкість до хвороб значно знижується при старінні організму, тому що в клітинах значно знижується кількість енергії АТФ.

І так само як для холодильника, електроплити, пилососа, праски, телевізора, обігрівача  та інших побутових приладів потрібна електрична енергія, так само для клітин організму потрібна енергія «АТФ». 

Без енергії  АТФ імунні клітини не можуть захищати нас, печінкові клітини не можуть нейтралізувати токсини і виробляти якісну жовч, нервові клітини не можуть регулювати фізіологічні процеси в організмі і так далі.

І обмін речовин є процесом утворення  енергії . 

І в образі алегорії обмін речовин можна порівняти з вогнищем у печі.

Щодня ми підкидаємо їжу у шлунок, неначе дрова у піч. І, якщо у вогнище покласти великі поліна, то вогнище гасне, і, навпаки, вогнище розгоряється, коли туди вкидають добре порубані полінця.

А в організмі «сокирою» , яка рубає «дрова», тобто розщепляє їжу, є ферменти травної системи.

А   ключовими  процесами обміну речовин є перетравлення та засвоєння їжі.

Адже коли ви поїли – це ще не означає, що поїдять ваші клітини. Увага! Коли їжа потрапила у ваш шлунок і ви відчули  ситість, ваші клітини можуть залишитися голодними! Все залежить від перетравлення та засвоєння їжі. 

Якщо їжа перетравлюється і засвоюється добре, то ваші клітини харчуються добре і організм отримує енергію та поживні речовини. А якщо їжа не перетравлюється добре, то вона перетворюється в отруту, а в організмі виникає дефіцит енергії та поживних  речовин. 

Неперетравлена їжа стає середовищем для розмноження патогенних мікроорганізмів та джерелом токсинів, які отруюють ваш організм. 

І саме тому, що завдяки «Енергетину» покращувалося травлення та засвоєння їжі у хворих експериментальних тварин до них поверталося  здоров`я.

Отже цілком зрозуміло, що головним механізмом здоров`я №1 є хороше перетравлення та засвоєння їжі! 

І, якщо вам цікаво дізнатися у якому стані перебувають ваші  механізми здоров`я №1,№2,№3,№4,і №5  та як їх покращити, або «відремонтувати», чи якщо ви бажаєте потрапити на семінари по тибетській медицині і замовити цілющі засоби, створені за тибетськими рецептами, лайкайте і підписуйтесь на нашу сторінку.

 

Підписка на новини та консультації

Якщо Ви бажаєте отримувати новини, консультації, анонси семінарів з нашого сайту, будь ласка, залиште своє ім'я та адресу електронної пошти.
Ваші дані не будуть використовуватися для спаму і не будуть передані третім особам