Прежде, чем вы узнаете о средствах, которые могли бы помочь больным гипертонической болезнью и прежде, чем вы бы заказали у нас эти средства для себя уже сейчас, стоит также осознать и понять природу повышенного  артериального давления.

Ведь, если у вас нет сопутствующего заболевания, которое является причиной симптоматической гипертонии, то, согласно концепции тибетской медицины, повышение артериального давления является плодом определенных растройств  или реакцией организма на невидимую проблему, которой является нарушение обмена веществ и дефицит энергии АТФ в клетках вашего организма. Это так же, как организм повышает температуру при инфекционных заболеваниях, чтобы защитить себя от вирусов и бактерий.

Подробнее...

У кожної людини є артеріальний тиск. І його можна побачити на шкалі манометра почувши перший і останній пульсовий удар при накачуванні повітрям манжети, одягнгутої на одну із кінцівок нашого тіла.

Перший пульсовий удар відповідає систолічному артеріальному тиску, який створюється серцевим викидом крові, а межа припинення пульсових ударів відповідає діастолічному артеріальному тиску, який створюється опором судин і об`ємом циркулюючої крові.

Подробнее...

Як нормалізувати обмін речовин? Перш ніж відповісти на це запитання слід зрозуміти що таке обмін речовин і які механізми його забезпечуюють.

Уся спожита нами їжа трансформується в процесі обміну речовин і сам процесс її трансформації і представляє собою обмін речовин.

Усі білки, жири та вуглеводи представляють собою багатоланцюгові молекули, які схожі на намисто з молекул. І перш ніж ці молекули використовуватимуться організмом, намисто треба порізати до дрібних бусинок.

Подробнее...

Підписка на новини та консультації

Якщо Ви бажаєте отримувати новини, консультації, анонси семінарів з нашого сайту, будь ласка, залиште своє ім'я та адресу електронної пошти.
Ваші дані не будуть використовуватися для спаму і не будуть передані третім особам