Андрій Поліщук у прямому ефірі на донецькому телеканалі

Опірність  організму до  хвороб залежить від кількості пошкоджених клітин в цьому організмі.

Адже пошкоджені клітини є найбільш вразливими, і незначний хвороботворний чи стресовий чинник запускає ефект доміно: коли пошкоджені клітини  гинуть, то  отруюють і руйнують організм ще більше, ніж сам хвороботворний чинник.

Кількість пошкоджених клітин залежить від кількості агресивних чинників в організмі, так само як кількість жертв залежить від кількості пострілів.

Що пошкоджує клітини організму?

 

Наприклад, тибетська медицина вважає, що розлади процесів жовчі призводять до утворення отруйної жовчі, яка пошкоджує наш організм! Саме отруйна жовч є причиною запальних та алергічних захворювань.

Алергени, мікроби чи віруси лише запускають каскад руйнувань за ефектом доміно, а причиною ефекту доміно є отруйна жовч , так само як причиною ефекту доміно є ті, хто приготував усі умови, щоб ефект доміно відбувся. 

Чи є наукові підтвердження, що жовч може бути отруйною і викликати алергічні та запальні захворювання?

У підручнику по біохімії для медичних університетів зазначено, що після перетравлення їжі жовчні кислоти перетворюються на агресивні детергенти, які здатні руйнувати мембрану клітин. 95% агресивних  жовчних кислот всмоктується в кишці з поверненням в кров і потрапляє в печінку. І, якщо печінка ослаблена і не може перетворити агресивні жовчні кислоти на нормальну жовч, то отруйна жовч пошкоджує клітини, і організм стає вразливим до запальних та алергічних захворювань.

Як бачимо, наукові дані підтверджують погляди тибетської медицини на механізми розвитку хвороб.

Ми використали рецепти тибетської медицини і створили Сандал – засіб  для лікування хвороб, викликаних отруйною жовчю.

На диво пацієнти з алергією, бронхіальною астмою, важкими запальними хворобами, які вживали Сандал, одужували.

Зазвичай такі пацієнти приречені на по життєве застосування медикаментів.

І просто неможливо повірити, що деякі невиліковні хвороби відступили назавжди.

Отже версія тибетської медицини підтверджується не лише науковими фактами, а й практичним застосуванням унікальних древніх знань, їх ефективністю і дієвістю.

 

Якими засобами можна урятуватися від хвороб, як позбутися хронічних захворювань, читайте на нашій сторінці в наших наступних публікаціях.

Підписка на новини та консультації

Якщо Ви бажаєте отримувати новини, консультації, анонси семінарів з нашого сайту, будь ласка, залиште своє ім'я та адресу електронної пошти.
Ваші дані не будуть використовуватися для спаму і не будуть передані третім особам