Андрій Поліщук у прямому ефірі на донецькому телеканалі

Коли інфекційний агент, вірус чи мікроб, потрапляє в наш організм, то він уражує в першу чергу пошкоджені клітини. І від кількості пошкоджених клітин залежить як розгориться хвороба: буде легкий перебіг і людина залишиться практично здоровою, чи хвороба завдасть значної шкоди для організму.

Що таке пошкоджені клітини? Пошкоджені клітини – це, насамперед, старіючі і помираючі клітини. Пошкоджені клітини викликають алергізацію організму, незначне запалення і інтоксикацію організму навіть без вірусів і мікробів. А коли віруси чи мікроби потрапляють в організм, то пошкоджені клітини стають джерелом руйнівних чинників в організмі.

 

Наш організм постійно оновлюється: одні клітини відмирають, а інші народжуються. Але відмирання клітин може відбуватися за декількома сценаріями відомими науці, зокрема шляхом апоптозу і шляхом некрозу.

Що таке апоптоз і що таке некроз? Апоптоз – це безпечне відмирання клітини, при якому клітина розпадається на фрагменти, ізольовані мембраною. Усі токсини, віруси і мікроби, які є в клітині не забруднюють організм і не руйнують здорових клітин. Це неначе сміття, запаковане в сміттєві пакети.

Некроз – це небезпечне помирання клітин, при якому продукти трупного розпаду клітини отруюють і пошкоджують організм, а віруси і мікроби, які були в клітині поширюються і пошкоджують здорові клітини. При некрозі клітини розвалюється і вся отрута трупного розкладу потрапляє в тканини. Це неначе сміттєвий пакет, який розірвався.

І ті особи менш схильні до застудних захворювань та алергічних реакцій, у яких помирання старіючих клітин відбувається переважно шляхом апоптозу. А у кого старіючі клітини гинуть переважно шляхом некрозу є мішенню для хвороботворних вірусів та мікробів. Є апетитною їжею, якою смакують хвороботворні мікроорганізми.

 

Як очистити організм від токсинів трупного розкладу і не стати поживою для хвороботворних мікробів, як урятуватися від хвороб, як зменшити кількість пошкоджених хвороботворних клітин у вашому організмі читайте на нашій сторінці в наших наступних публікаціях.

Підписка на новини та консультації

Якщо Ви бажаєте отримувати новини, консультації, анонси семінарів з нашого сайту, будь ласка, залиште своє ім'я та адресу електронної пошти.
Ваші дані не будуть використовуватися для спаму і не будуть передані третім особам