Опірність  організму до  хвороб залежить від кількості пошкоджених клітин в цьому організмі.

Адже пошкоджені клітини є найбільш вразливими, і незначний хвороботворний чи стресовий чинник запускає ефект доміно: коли пошкоджені клітини  гинуть, то  отруюють і руйнують організм ще більше, ніж сам хвороботворний чинник.

Кількість пошкоджених клітин залежить від кількості агресивних чинників в організмі, так само як кількість жертв залежить від кількості пострілів.

Що пошкоджує клітини організму?

Детальніше...

Коли інфекційний агент, вірус чи мікроб, потрапляє в наш організм, то він уражує в першу чергу пошкоджені клітини. І від кількості пошкоджених клітин залежить як розгориться хвороба: буде легкий перебіг і людина залишиться практично здоровою, чи хвороба завдасть значної шкоди для організму.

Що таке пошкоджені клітини? Пошкоджені клітини – це, насамперед, старіючі і помираючі клітини. Пошкоджені клітини викликають алергізацію організму, незначне запалення і інтоксикацію організму навіть без вірусів і мікробів. А коли віруси чи мікроби потрапляють в організм, то пошкоджені клітини стають джерелом руйнівних чинників в організмі.

Детальніше...

Очевидним є той факт, що для одних організмів віруси і мікроби смертельно небезпечні, а для інших організмів ці ж віруси і мікроби мало патогенні або взагалі не є небезпечними! Візьмемо для прикладу грип або дифтерію: одні інфіковані переносять ці захворювання на ногах, а інші в реанімації борються за своє життя.

Детальніше...

У дитинстві я дуже часто хворів на різні застудні захворювання. Але, незважаючи на лікування антибіотиками та іншими протизапальними ліками, з хвороб не вилазив доти, доки батьки не замовили натуральні ліки у народного цілителя. Ці ліки мені допомогли і я вирішив стати лікарем.

Детальніше...

Усі застудні захворювання характеризуються запальним процесом. Слово запалення походить від слова палити і для більш наглядного образу давайте назвем його горінням. Адже в уражених запаленням тканинах підвищується температура тіла, а іноді температура тіла підвищується і у всьому організмі відразу і тоді пацієнт приймає жарознижуючі ліки.

Детальніше...

Давайте зрозуміємо: як «Енергетин», виготовлений із натуральних компонентів за древніми тибетськими рецептами, активує і зміцнює імунітет, створює  потужний противірусний та антимікробний захист? 

Детальніше...

«Сандал» пом`якшує  і, можливо, повністю може зупиняти запальний процес , а також «Сандал» може зменшувати поширення вірусів та мікробів, перешкоджати зараженню ними здорових клітин організму. Все це відбувається завдяки тому, що «Сандал»  запобігає пошкодженню клітин агресивними до них факторами. 

Детальніше...

«Амрита» виготовлена з натуральної сировини, яка володіє сильними противірусними, антимікробними, анти паразитарними та протизапальними властивостями. Окрім цього «Амрита» сприяє покращенню травлення, очищенню від токсинів, зміцненню імунної системи та організму вцілому. 

Детальніше...

Підписка на новини та консультації

Якщо Ви бажаєте отримувати новини, консультації, анонси семінарів з нашого сайту, будь ласка, залиште своє ім'я та адресу електронної пошти.
Ваші дані не будуть використовуватися для спаму і не будуть передані третім особам