Для того, щоб вилікуватися від гепатиту С потрібно зробити правильний вибір у лікуванні: підібрати ті ліки, які допомагають організму знищити вірус гепатиту С, припиняють поширення вірусу та інфікування ним здорових клітин, усувають запальний та автоімунний процес в печінці, та сприяють її відновленню та зміцненню.

 

Також дуже важливо підібрати безпечні для організму ліки, які не те, що не приносять шкоди, а навпаки, зміцнюють організм в цілому.

 

Як показує досвід, пацієнти з вірусним гепатитом С повністю одужали чи значно покращили свій стан, які вживали «Сил-Чистил», «Енергетин», «Сандал», «Расаяну», та «Амриту» за відповідними схемами, приведеними нижче.

 

У багатьох пацієнтів лабораторно підтверджено зникнення патогенного вірусу.

 

 

 

 

Енергетин – сприяє знищенню вірусу імунними клітинами, покращує печінковий кровоток, жовчовиділення та регенерацію печінкової тканини.

 

Сил-Чистил – зміцнює імунітет та посилює імунну противірусну активність, сприяє знищенню печінкових паразитів, покращує жовчовиділення та відновлення печінкової тканини.

 

Расаяна – сприяє зміцненню противірусного імунітету та зменшенню запального процесу в печінці, володіє анти паразитарними властивостями, покращує відновлення печінкової тканини.

 

Сандал – сприяє зменшенню запального процесу в печінці, перешкоджає поширенню вірусу та інфікуванню ним здорових печінкових клітин, зменшує алергізацію організму, перешкоджає утворенню токсинів в організмі та відновлює та зміцнює печінку.

 

 

 

СХЕМА ЗАСТОСУВАННЯ ЗАСОБІВ ТИБЕТСЬКОЇ МЕДИЦИНИ ПРИ ВІРУСНОМУ ГЕПАТИТІ С:

 

Перші три місяці потрібно вживати «Сандал», «Сил-чистил», та «Расаяну».

 

«Сандал» треба вживати 3 рази на день: по ½ чайної ложки після сніданку і після вечері разом з «Сил-Чистилом» через 10 хвилин після їди, а в обід по 1 чайній ложці разом з «Расаяною» через 10 хвилин після їди.

 

«Сил-Чистил» вживати по 1 чайній ложці 2 рази на день, через 10 хвилин після сніданку і після вечері(разом з Сандалом та Расаяною).

 

«Расаяну» вживати по 1 чайній ложці 2 рази на день через 10 хвилин після сніданку разом з «Сил-Чистилом» і через 10 хвилин після обіду разом з «Сандалом».

  

Через чотири місяці схему можна змінити і замість «Сил-Чистилу» вживати «Енергетин» у цьому ж дозуванні, що й «Сил-Чистил»,  а все решту вживати так само.

 

 

 

ЧИ МОЖНА ВИЛІКУВАТИСЯ ВІД ВІРУСНОГО ГЕПАТИТУ С, ЯКЩО НЕ УСУНУТИ ОПИСАНІ НИЖЧЕ ПОРУШЕННЯ? ЯК ЦЕ ЗРОБИТИ ЗА ДОПОМОГОЮ НАШИХ ЗАСОБІВ?

 

На нашому відео ви можете побачити пацієнтів, які хворіли на гепатит С, і які значно покращили свій стан і стали практично здоровими людьми завдяки натуральним засобам, які виготовлені за рецептами тибетської медицини.

 

ЧИ МАЄТЕ ВИ ШАНС ПОВТОРИТИ УСПІХ ПАЦІЄНТІВ, ЯКІ ВИЛІКУВАЛИСЯ ВІД ГЕПАТИТУ С? Для цього потрібно пройти курс лікування нашими засобами і побачити та відчути власні результати.

 

 Але перш ніж Ви замовите ліки і розпочнете лікування  важливо усвідомити: на що треба вплинути, щоб одужати, щоб знищити вірус і зняти запальний процес в печінці.

 

ЩО ЗНИЩУЄ ВІРУС ГЕПАТИТУ У НАЙБІЛЬШ ПРИРОДНІЙ ДЛЯ ОРГАНІЗМУ СПОСІБ І НЕ ЗАВДАЄ ЙОМУ ШКОДИ?

 

Наша імунна система виробляє противірусні засоби, антитіла та інтерферони, які здатні зупинити розмноження вірусу та знищити його. Проте для цього потрібний хороший доступ імунних клітин до інфікованих вірусом печінкових клітин.

 

Від чого залежить хороший доступ імунних клітин до інфекційних агентів, які потрібно знищити?

 

Насамперед від циркуляції імунних клітин. А від чого залежить циркуляція імунних клітин? Звісно, від хорошого кровотоку через органи і тканини.

 

На холоді ми застуджуємося саме тому , що холод викликає спазм судин в слизових оболонках і це погіршує циркуляцію в них імунних клітин та їх проти інфекційних продуктів.

 

І якщо ваша імунна система здатна знищити віруси і мікроби, але вона не може до них добратися, то віруси і мікроби без жодного спротиву окупують ваш організм!!!

 

Скажіть, чи допоможуть вам засоби, які підсилюють імунітет, або навіть противірусні чи протимікробні засоби, якщо вони не мають доступу до уражених інфекцією тканин?

 

ЩО СПОВІЛЬНЮЄ ПЕЧІНКОВИЙ ТІК КРОВІ І ПОГІРШУЄ ІМУННИЙ ЗАХИСТ ПЕЧІНКИ ВІД ВІРУСІВ?

 

Виявляється, що в печінці тік крові удвічі повільніший, аніж в інших внутрішніх органах, тому що судинна система печінки переважно розгалужується не від артеріальних гілок, а від ворітної вени, яка збирає кров з органів черевної порожнини.

 

А чим відрізняється тік крові у венах від току крові в артеріях? В артеріях артеріальний тиск вищий ніж у венах, тому тік крові в артеріях значно кращий.

 

Саме із-за цього в печінці сповільнений плин крові.

 

І тому циркуляція імунних клітин в печінці значно повільніша, аніж в інших внутрішніх органах.

 

Це робить печінку більш вразливою до вірусів.

 

Але, виявляється, що слабкий плин крові в печінці може ще більше ослаблюватися і навіть припинятися у випадку стискування синусоїдних капілярів печінкового кров`яного русла забитими густою жовчю сусідніми жовчними капілярами!!!

 

Чому жовчні капіляри забиваються густою жовчю і стискують кров`яні капіляри, сповільнюючи в них плин крові?

 

Адже щоб подавити розмноження вірусу і інфікування ним здорових клітин  потрібний хороший доступ імунних клітин до уражених вірусом клітин. А це можливо за умов хорошого току крові через уражені тканини.

 

Навіть противірусні синтетичні медикаменти будуть ефективними лише за умов хорошого доступу до уражених вірусом тканин.

 

Тому ключовим завданням у протидії вірусній інфекції є відновлення печінкового кровотоку. А для цього потрібно розплавити густу жовч і очистити жовчні капіляри.

 

 

 

ЧОМУ ГУСНЕ ЖОВЧ І ЗАКУПОРЮЄ ПЕЧІНКОВІ ЖОВЧНІ КАПІЛЯРИ?

 

Перш ніж зрозуміти, чому густа жовч закупорює жовчні капіляри, потрібно зрозуміти, що робить нашу жовч рідкою?

 

Виявляється, що наша жовч стає рідкою, якщо у ній є достатньо жовчних кислот. Адже наша жовч – це суміш жиру холестерину зі слиззю і жовчними кислотами.

 

А жовчні кислоти по своїй хімічній природі є милами і розчиняють жир-холестерин, який є основою жовчі, тому в нормі жовч рідка.

 

При  функціональній слабкості печінки, печінка не синтезує достатньо жовчних кислот і жовч гусне і забиває жовчні капіляри.

 

Густа жовч погано відтікає з жовчних капілярів і закорковує їх. Як наслідок імунні клітини не добираються до вірусу і не можуть його знищити, адже переповнені жовчні капіляри стискають сусідні кров`яні капіляри і погіршують, або навіть припиняють печінковий кровоток і циркуляцію імунних клітин.

 

Тому, за таких умов, вірус гепатиту С чудово себе почуває, розмножується і провокує неблагополучний розвиток хвороби.

 

 

 

ЩО ПОТРІБНО ЗРОБИТИ, ЩОБ РОЗБЛОКУВАТИ ЖОВЧНІ КАПІЛЯРИ, ЗВІЛЬНИТИ ЇХ ВІД ЖОВЧНИХ ТРОМБІВ І ПОКРАЩИТИ ПЕЧІНКОВИЙ ТІК КРОВІ?

 

Щоб розблокувати жовчні капіляри, покращити тік крові через печінку і посилити її імунний захист давайте з `ясуємо, чому погіршується функція печінки і її здатність синтезувати жовчні кислоти?

 

Скажіть, якщо печінка ослаблена із-за вірусної інвазії чи паразитів, то чи зможе вона синтезувати жовчні кислоти як і печінка, в якій немає паразитів та нищівних для неї вірусів?

 

І саме тому інфікована паразитами чи вірусом гепатиту печінка погано виробляє жовчні кислоти і жовч стає густою.

 

І для розблокування жовчних капілярів від жовчних тромбів потрібно збільшити вміст жовчних кислот в жовчі, які розчиняють жовчні тромби. Це стає можливим завдяки застосуванню «Сил-чистилу» та «Енергетину», натуральних засобів, виготовлених за рецептами тибетської медицини.

 

«Сил-Чистил» виготовлено з рослинних компонентів, які володіють потужними анти паразитарними властивостями і які знищують шкідливих для печінки паразитів.

 

При захисті кандидатської дисертації Поліщук Андрій експериментально довів, що «Енергетин» та «Сил-Чистил» збільшують вміст жовчних кислот в жовчі і розчиняють жовчні тромби, завдяки чому звільняються від заторів жовчні капіляри, а це покращує тік крові через пошкоджені тканини та їх імунний захист, що сприяє їхньому відновленню та ефективному знищенню вірусу в печінці  імунними клітинами.

 

Також це позитивно впливає на морфо функціональний стан печінки!

 

ЯК «ЕНЕРГЕТИН» ТА «СИЛ-ЧИСТИЛ» БЕЗПОСЕРЕДНЬО АКТИВУЮТЬ ПРОТИВІРУСНИЙ ІМУНІТЕТ?

 

Окрім цього «Енергетин» та «Сил-Чистил» безпосередньо  зміцнюють імунну систему в цілому.

 

«Енергетин» та «Сил-Чистил» сприяють хорошому живленню імунних клітин та підвищенню їх енергетичного і пластичного ресурсу.

 

Такий позитивний ефект настає завдяки тому, що «Енергетин» та «Сил-Чистил» збільшують вміст жовчних кислот в жовчі, а це сприяє покращенню емульсування та засвоєння жирів, жиророзчинних вітамінів, фосфату, мікро- та мікроелементів.

 

І так, як імунні клітини живляться переважно жирами і активуються ними, то хороше емульсування жирів, є запорукою хорошого живлення і хорошої активності імунної системи.

 

«Сил-чистил» діє так само як і «Енергетин», але окрім того володіє потужними проти паразитарними властивостями. Такими ж властивостями володіє і «Амрита». Тому для застосування вибираємо один із цих цілющих засобів.

 

Боротьба з паразитами при вірусному гепатиті С є надзвичайно важливим завданням.

 

Адже саме паразити є тим шкідливим чинником, який ослаблює печінку та її імунний захист, що дозволяє вірусу безперешкодно окупувати печінку.

 

Окрім того паразити алергізують організм та запускають автоімунні процеси, що посилює запальний процес у печінці.

 

Тому знищення паразитів є першочерговим завданням з яким чудово справляється «Сил-Чистил»

 

«Сил-Чистил» містить такі анти паразитарні компоненти, які знищують паразитів у всіх частинах організму, як в крові і тканинах, так і в органах травної системи.

 

ЧОМУ «САНДАЛ» ЗМЕНШУЄ ЗАПАЛЕННЯ В ПЕЧІНЦІ І ПЕРЕШКОДЖАЄ ПОШИРЕННЮ ВІРУСУ?

 

 Для хорошого, збалансованого ефекту «Енергетину» чи «Сил-Чистилу» необхідно застосовувати їх разом з «Сандалом», який виготовлено з рослинних компонентів, що володіють «силою місяця» і які зменшують запальні процеси в організмі.

 

 Як показує практичний досвід застосування при вірусному гепатиті С «Сандалу» разом з «Сил-Чистилом», дає відмінний цілющий ефект.

 

«Сандал» запобігає поширенню вірусу та утворенню руйнівних для печінки факторів запального процесу завдяки тому, що запобігає руйнуванню печінкових клітин токсичними жовчними кислотами.

 

ЧИМ НЕБЕЗПЕЧНІ ТОКСИЧНІ ЖОВЧНІ КИСЛОТИ І ЗВІДКИ ВОНИ ВИНИКАЮТЬ?

 

 Жовчні кислоти по хімічній природі є милами. А мембрана кожної клітини оточена жировою оболонкою. А що робить мило з жиром? Звісно, розчиняє його. Тому  жовчні кислоти розчиняють мембрану клітини і руйнують її. Тоді клітина гине, а вірус, який у ній розмножився, інфікує інші здорові клітини. А ще продукти руйнування клітини є отруйними для організму та руйнівними для інших клітин і провокують запальний процес.

 

Але в нормі жовчні кислоти не завдають такої шкоди, тому що печінка зв’язує їх з гліцином і таурином, що запобігає їх агресивним властивостям руйнувати клітини. Але, якщо печінка ослаблена, то утворюється багато токсичних жовчних кислот, які сприяють поширенню вірусу та посилюють запальний процес.

 

І саме «Сандал» стимулює виділення слизу в жовч, який зв’язує токсичні жовчні кислоти, перешкоджає їх реабсорбції з кишки в кров і сприяє їх виведенню з організму.

 

ЧОМУ «РАСАЯНА» ЕФЕКТИВНА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ГЕПАТИТІВ.

 

«Расаяна» виготовлена із рослинних компонентів, які поєднують у собі властивості «Сил-Чистилу» та «Сандалу» і доповнюють їх позитивний ефект на організм.

 

«Расаяна» покращує оновлення печінки, зміцнює імунітет, володіє анти паразитарними властивостями та зменшує запальний процес.

 

І якщо підсумувати те, що «Сандал» запобігає поширенню вірусу і руйнуванню печінкових клітин, а «Сил-Чистил», «Енергетин» та «Расаяна» сприяють ефективному знищенню вірусу, покращують морфо функціональний стан печінки, ми спостерігаємо відмінний цілющий ефект від їх застосування при вірусному гепатиті С.

 

 

 

 

 

Читайте в розділі:

Підписка на новини та консультації

Якщо Ви бажаєте отримувати новини, консультації, анонси семінарів з нашого сайту, будь ласка, залиште своє ім'я та адресу електронної пошти.
Ваші дані не будуть використовуватися для спаму і не будуть передані третім особам