Хронічний панкреатит – це хронічне запалення підшлункової залози. Хронічний панкреатит – це хвороба, яка уражує насамперед підшлункову залозу, але із-за порушення функції підшлункової залози, порушується перетравлення та засвоєння їжі і страждає увесь організм вцілому.

 

І для того, щоб повністю вилікувати хронічний панкреатит потрібно зрозуміти у чому причина хвороби і повністю її усунути.  Але також важливо загасити запальний процес в підшлунковій залозі та налагодити травлення і засвоєння їжі. 

Адже запалення підшлункової залози переважно викликається не вірусами чи мікробами, а власними руйнівними чинниками організму: передчасно активованими ферментами самої підшлункової залози, токсичними жовчними кислотами,  вільними радикалами та ін.

І  доки ми не усунемо агресивні чинники, зокрема причину передчасної активації ферментів в підшлунковій залозі, ми не зможемо вилікувати хронічний панкреатит.

І саме завдяки уявленням тибетської медицини про організм та тлумачення тибетської медицини  з точки зору сучасної науки ми розширяємо грані  розуміння про природу хронічного панкреатиту і знаходимо ефективні засоби зцілення.

 

Завдяки світовим науковим дослідженням нещодавно було встановлено, що погана жовчоутворювальна функція печінки і, як наслідок, не «якісна жовч», бідна жовчними кислотами, є найчастішою причиною хронічного панкреатиту!

Тому за древніми тибетськими рецептами було створено «Енергетин» та «Расаяну» для можливого усунення причин панкреатиту, шляхом відновлення жовчоутворювальної функції печінки, та збагачення жовчі  жовчними кислотами, що покращує функцію підшлункової залози та нормалізує травлення.

Проте, іноді, окрім пошкодження передчасно активованими ферментами, підшлункова залоза пошкоджується токсичними жовчними кислотами, які функціонально слабка печінка не нейтралізувала, шляхом зв`язування з амінокислотами. Тоді токсичні жовчні кислоти руйнують підшлункову залозу і також передчасно активують її ферменти.

Адже, будучи по природі милами, токсичні жовчні кислоти пошкоджують жирові оболонки клітинних мембран і викликають запалення підшлункової залози.

І для цього випадку за древніми тибетськими рецептами було створено «Сандал», який може сприяти пом`якшенню запального процессу, шляхом видалення токсичних жовчних кислот та покращення функції печінки.

А для того, щоб зрозуміти, який варіант терапії вам потрібен, можна провести певні тести з самим собою.

Зберіть у прозорий посуд одну порцію сечі, але не саму ранішню, і подивіться на колір сечі, її прозорість та зверніть увагу на її запах.

 

Якщо сеча насиченого жовтого кольору, чи має червонястий відтінок, або непрозора і мутна, або має різкий неприємний запах, то треба спочатку застосовувати  «Сандал» упродовж 2-3 місяців, який слід вживати по 1 чайній ложці за 30 хвилин до обіду і за 30 хвилин до вечері. А через 2 місяці регулярного застосування «Сандалу» треба додати «Енергетин» і вживати його вранці, натще по 1 чайній ложці за 30 хвилин до їди, і ввечері по 1 чайній ложці через 1 ½ години після вечері. А «Сандал» продовжувати вживати як і раніше: по 1 чайній ложці за 30 хвилин до обіду і за 30 хвилин до вечері.

  А ще через 3 місяці, тобто через 5-6 місяців від початку застосування  «Сандалу» продовжувати вживати  «Сандал» у звичному режимі, але вранці і ввечері разом з «Енергетином» вживати «Расаяну» по 1 чайній ложці ще упродовж 3 місяців.

Якщо сеча прозора, біла, не мутна, то «Сандал» і «Енергетин» можна застосовувати разом з самого початку.  «Сандал»  вживати  по 1 чайній ложці за 30 хвилин до обіду 1 раз на день. А «Енергетин»  вживати  вранці, натще, по 1 чайній ложці за 30 хвилин до їди, і ввечері по 1 чайній ложці через 1 ½ години після вечері. Через 4-5 місяців Енергетин» та «Сандал» продовжувати вживати у звичному режимі, але вранці і ввечері разом з «Енергетином» вживати «Расаяну» по 1 чайній ложці ще упродовж 3 місяців.

 

Підписка на новини та консультації

Якщо Ви бажаєте отримувати новини, консультації, анонси семінарів з нашого сайту, будь ласка, залиште своє ім'я та адресу електронної пошти.
Ваші дані не будуть використовуватися для спаму і не будуть передані третім особам