Що таке здоров`я? Те, що здоров`я – це відсутність хвороб, не є вичерпною відповіддю на поставлене запитання. Так само як справний телефон забезпечує зв`язок, справний телевізор трансляцію телепрограм, а справний комп`ютер можливість користуватися інтернетом та інші можливості закладені в ньому, справний організм забезпечує своє здоров`я.
І так само, як у приладах їхнє функціонування забезпечується певними механізмами, так само і справність організму і його здоров`я великою мірою залежать від механізмів, які називаються механізмами здоров`я.
На нашому сайті нещодавно ми прояснили суть механізму здоров`я №1, а в чому полягає механізм здоров`я №2?
Механізм здоров`я №2 став зрозумілим після спроби з`ясувати і пояснити, чому зменшується вразливість до різноманітних інфекційних захворювань, пом`якшуються алергічні реакції та запальні процеси у пацієнтів, які споживають лікувально-профілактичний засіб «Сандал», виготовлений за рецептами тибетської медицини.
Наприклад, не було зрозуміло, чому при важких формах вірусних гепатитів у наших пацієнтів повністю нормалізуються аналізи крові і чому у постраждалих, які отримали опіки чи травми і які споживають «Сандал» зменшуються болі, набряки, та швидко заживають рани.
Було очевидно, що суміш тибетських натуральних рослинних компонентів під назвою «Сандал» запобігає руйнуванню біологічних структур зовнішніми агресивними факторами.
І як пізніше з`ясувалося, що зовнішні агресивні фактори(віруси, бактерії, отрута, опіки, травми, радіація) здатні настільки пошкоджувати організм, наскільки пропорційно у ньому продукуються внутрішні агресивні фактори.
Тобто існують і внутрішні агресивні фактори, які виробляє наш організм в процесі своєї життєдіяльності. І пошкодження організму відбувається як із-за зовнішніх, так і із-за внутрішніх агресивних факторів. І іноді внутрішні агресивні фактори є ключовими у пошкодженні організму.
І чим більше внутрішніх агресивних факторів є в нашому організмі, тим драматичніше розвивається його пошкодження зовнішніми агресивними факторами.
Візьмемо для прикладу грип. Деякі люди заразившись грипом можуть переходити його на ногах, трішки покашлявши чи почихавши. А інші люди, звалені хворобою, лягають у ліжко, а дехто потрапляє і в реанімацію.
Вірус грипу один і той же, а хвороба протікає дуже по різному. Чому одні хворіють, а інші ні?
Більшість людей не задумуючись мають на це відповідь: все залежить від стану імунної системи і у кого хороший імунітет той і не хворіє.
Але насправді, хоча імунітет і впливає на перебіг хвороби, імунітет більше впливає на тривалість хвороби. Тобто на те, як швидко імунні клітини подолають інфекційний збудник. А на те, як протікає хвороба, руйнує вона ваш організм чи ні, впливає не стільки імунітет, скільки наявність пошкоджених клітин у вашому організмі. Адже саме пошкоджені клітини є джерелом токсинів і речовин, які викликають запалення з усіма його пагубними наслідками.
В образі алегорії пошкоджені клітини можна прирівняти до сухої соломи. А вірус до іскри, яка підпалює цю солому. І, якщо є іскра і немає соломи, або її мало, то не буде і багато вогню від горіння соломи.
Так само і в організмі, якщо є інфекційний збудник, але немає багато пошкоджених клітин, то і захворювання протікатиме не сильно і швидко згасне.
Тому ті люди, у яких немає пошкоджених клітин ще до зараження інфекційним збудником, після зараження залишатимуться відносно здоровими. А якщо і захворіють, то у них хвороба протікатиме не важко.
І тепер нам стає зрозуміло, що саме внутрішні агресивні фактори спричинюють наявність пошкоджених клітин в організмі. І що зовнішні агресивні фактори виступають у ролі іскри, а внутрішні агресивні фактори виступають у ролі соломи, здатної створити «пожежу» хвороби.
А які саме агресивні фактори, що пошкоджують наш організм виробляє наш організм, було встановлено завдяки науковому тлумаченню тибетської медицини.
І ось приблизно як здобувалося розуміння механізму здоров`я № 2.
За версією тибетської медицини рослинні компоненти, які входять до складу «Сандалу» лікують «хвороби жовчі».
І саме за версією тибетської медицини «хвороби жовчі» призводять до алергічних, та запальних захворювань.
І тому повстало запитання: як жовч, вірніше, як розлади процесів жовчі, можуть негативно впливати на організм?
Виявляється, що жовчні кислоти є милами, які здатні руйнувати біологічні структури.
Зокрема жовчні кислоти викликають пошкодження клітини тому, що розчиняють жирові оболонки клітин так само, як мило розчиняє жир. Бо жовчні кислоти за хімічною природою є милами, а оболонки клітин є жирами.
І, якщо жовчні кислоти потрапляють в кров, то вони пошкоджують клітини.
Це відбувається тоді, коли печінка не справляється зі своєю жовчоутворювальною та жовчовидільною функцією.
Тому ті люди вразливі до запальних та алергічних захворювань, у кого є багато пошкоджених клітин в організмі із-за розладів «процесів жовчі».
Таким чином пошук розуміння, як «Сандал» пом`якшує запальні та алергічні процеси, як зменшує пошкодження організму інфекційними та травматичними чинниками призвели до розуміння механізму здоров`я №2.
Механізм здоров`я №2 – збереження цілісності організму, шляхом нормального протікання процесів «жовчі» і, таким чином, усунення руйнівних по відношенню до організму чинників.
Саме нормальне протікання «процесів жовчі» запобігає забрудненню організму токсинами і зменшує кількість пошкоджених клітин в організмі, що великою мірою і визначає здатність організму бути здоровим.
А ще декілька слів про те, як нормалізація «процесів жовчі» запобігає забрудненню організму токсинами.
Наші клітини постійно оновлюються. Одні клітини старіють і помирають, а інші народжуються на їх місці.
Науковці стверджують, що щодня у нас відмирає приблизно 10 міліардів клітин.
І ті клітини, які помирають, є джерелом токсинів їхнього трупного розкладу. В біології такий процес називається некрозом. При цьому трупні токсини помираючих клітин здатні пошкоджувати мембрани здорових клітин і, таким чином, руйнувати здорові клітини і наш організм в цілому.
Проте не всі відмираючи клітини є джерелом токсинів трупного розкладу. Адже науці відомо, що клітини можуть гинути двома шляхами: неблагополучним шляхом некрозу і благополучним шляхом апоптозу.
При некрозі клітина гине так, що її вміст потрапляє в довкілля. І, якщо така клітина інфікована вірусом, то вірус потрапляє в довкілля і як і увесь трупний матеріал клітини забруднює організм, сприяючи запальним та алергічним процесам.
А при апоптозі клітина гине так, що її вміст не забруднює довкілля і тоді віруси і трупні токсини не можуть пошкоджувати здорові клітини. Це відбувається тому, що відмираючи клітина розпадається на фрагменти, кожний з яких оточений мембраною.
Усе виглядає так, як з розірваного сміттєвого пакету посипалося не сміття, а менші сміттєві пакети, в яких є сміття. Тому сміття не забруднило довкілля. А в організмі імунні клітини, які є сміття прибиральниками, позбирають ці сміттєві пакетики і знищать їх.
І на те як гинуть клітини: по безпечному для організму сценарію – шляхом апоптозу, чи по драматичному для організму сценарію – шляхом некрозу, великою мірою впливають агресивні жовчні кислоти.
І саме завдяки тому, що «Сандал» налагоджує процеси «жовчі» і усуває агресивні жовчні кислоти припиняється несприятливий сценарій відмирання клітин шляхом некрозу.
Таким чином ви дізналися про два головні механізми здоров`я, які стало зрозуміло після наукового дослідження тибетської медицини та завдяки високій ефективності засобів, створених за тибетськими рецептами.
І, якщо вам цікаво у якому стані перебувають ваші механізми здоров`я №1 і №2 і як їх діагностувати, як їх «відремонтувати» за допомогою «Енергетину» та «Сандалу», а також про механізми здоров`я №3, №4, № 5, або якщо ви бажаєте проконсультуватися чи потрапити на семінари по тибетській медицині, або замовити цілющі засоби, створені за тибетськими рецептами, лайкайте і підписуйтесь на нашу сторінку.