Завдяки науковому вивченню тибетської медицини за древніми тибетськими рецептами було створено надзвичайно ефективний  натуральний засіб «Сандал», який може допомогти при алергії з різними варіантами її прояву, та при алергії, викликаної різноманітними алергенами , а також може пом`якшувати різноманітні запальні процеси.

І якщо б ви замовили і вживали «Сандал» вже, або після того як ознайомитеся з нашими матеріалами про алергію і про механізми усунення «Сандалом» алергічної реактивності організму,  то,  можливо, ви би побачили як алергічні прояви у вас зменшилися, або щезли взагалі, і, можливо, усі би почули від вас компліменти на нашу адресу, тому що, коли ви побачили б результат реального покращення, ви б, можливо, відчули би радість і задоволення. 

Для пом`якшення прояву алергії та, можливо, для запобігання розвитку алергії «Сандал»  вживати  по 1 чайній ложці за 30 хвилин до обіду і за 30 хвилин до вечері.  Для дітей до 3 років вживати по ¼ чайної ложки 2 рази на день.  Для дітей до 7 років вживати по 1/2 чайної ложки 2 рази на день.

 

Підписка на новини та консультації

Якщо Ви бажаєте отримувати новини, консультації, анонси семінарів з нашого сайту, будь ласка, залиште своє ім'я та адресу електронної пошти.
Ваші дані не будуть використовуватися для спаму і не будуть передані третім особам