В нормі а після перетравлення їжі агресивні жовчні кислоти потрапляють в печінку і з`єднуються з амінокислотами: таурином та гліцином. Але, якщо печінка функціонально слабка, то  існує і інший механізм  нейтралізації агресивних жовчних кислот. Саме такий механізм активує «Сандал». 

 

Виявляється, що збільшення виділення слизу в жовч клітинами жовчних протоків зв`язує агресивні жовчні кислоти і перешкоджає їх всмоктуванню в кишці і їх зворотнє повернення в печінку. Тобто слиз розводить агресивну жовч і зменшує токсичність жовчі.

«Сандал» сприяє видаленню токсичних жовчних кислот стимулюючи клітини жовчних протоків і збільшуючи виділення слизу в жовч, і, таким чином, розводячи токсичну жовч в організмі. Цим самим «Сандал» запобігає всмоктуванню токсичних жовчних кислот в кров, адже 95% жовчних кислот в організмі ре циркулюють, завдяки повторному всмоктуванню з виділеної жовчі в кров, а слиз зв`язує їх і запобігає всмоктуванню. 

І завдяки тому, «що «Сандал» запобігає всмоктуванню агресивних і токсичних жовчних кислот клітини не руйнуються ними і  не забруднюють організм токсинами, які алергізують організм та змінюють імунну реактивність, адже при відсутності медіаторів алергії та запалення припиняються алергічні, автоімунні та запальні реакції.

Окрім того за вченням тибетської медицини рослинні компоненти, з яких виготовлено «Сандал», є є цілющими еліксирами для печінки, що покращують її оновлення та діяльність. Зокрема покращують здатність печінки нейтралізувати токсичні жовчні кислоти, з’єднуючи їх з таурином та гліцином.

Також «Сандал» містить велику кількість біофлавоноїдів, які запускають в постарілих клітинах природні і рятівні для організму процеси апоптозу і запобігають погибелі клітин шляхом алергізуючого організм розпаду - некрозу.

Тому «Сандал» може пом’якшувати  алергію та запобігати її розвитку, а головне не пошкоджувати печінку, а навпаки зміцнювати, і зміцнювати увесь організм.

 

Підписка на новини та консультації

Якщо Ви бажаєте отримувати новини, консультації, анонси семінарів з нашого сайту, будь ласка, залиште своє ім'я та адресу електронної пошти.
Ваші дані не будуть використовуватися для спаму і не будуть передані третім особам