Алергія у кожної людини може проявлятися по–різному:  у одного з`являється висипка на шкірі, у іншого виникають приступи астматичної задухи, у третього забиває соплями ніс і болить і набрякає горло і так далі.

Так само різні алергени провокують розвиток алергії: у одного алергія розвивається на цвітіння квітів  і трав, у іншого на харчові продукти, а ще в когось може бути алергія на пральний порошок, на сонячне проміння, а у іншого на холод і так далі.

Чому так по-різному проявляється алергія? І чому такі різні фактори є аллергенами, які активують алергічну реакцію організму?

Якщо уявити алергію як пожежу, то алерген є іскрою, яка здійснює підпал, а соломою, яка спалахує є такий стан організму,  у якому існує сприятливе середовище для розвитку алергії . 

І так само як для того, щоб не було пожежі важливо не лише загасити іскру, а й прибрати солому, так само для подолання алергії  треба прибрати  середовище, сприятливе для розвитку хвороби. 

А для цього важливо знайти відповідь: що є хвороботворною соломою і як усунути сприятливий грунт в організмі для розвитку алергії?

Виявляється, що при алергії хвороботворною соломою, або, іншими словами,  сприятливим грунтом для розвитку хвороби є пошкоджені клітини, які розвалюються і отруйний вміст яких потрапляє в організм. Адже в дорослому організмі щодня приблизно відмирає приблизно понад 10 міліардів клітин.  Проте клітини можуть відмирати за благоприємним сценарієм , апоптозом, і за неблагоприємним сценарієм, некрозом.

І при розпаді такої великої кількості клітин, шляхом некрозу,  утворюються активатори алергічних процесів в організмі. Адже продукти розпаду клітин та токсини, які при цьому утворюються, перевантажують  імунну систему та змінюють адекватну імунну реактивність на неадекватну імунну реактивність, яка працює за сценарієм алергії.

Але чому з`являється багато пошкоджених клітин, які роблять організм алергічним, чому клітини починають гинути за неблагоприємним сценарієм???

Виявляється, на те, за яким сценарієм гине клітина: за благоприємним чи ні, впливають руйнівні для клітинних мембран фактори. 

Такими агресивними і руйнівними факторами для  клітин всього організму є токсичні жовчні кислоти та сечова кислота. Адже, будучи милами по своїй природі, токсичні жовчні кислоти розчиняють жирову оболонку  клітини і, таким чином, руйнують клітину.

І якщо в організмі багато агресивних до клітин факторів, то клітини гинуть шляхом некрозу, що провокує алергічну перебудову імунної системи і можливо, навіть розвиток автоімунного  запального процесу. 

А якщо агресивних до клітин факторів мало, то клітини гинуть безпечним шляхом апоптозу і запальний процесс не розвивається. 

Адже науці відомо, що організм постійно оновлюється: одні клітини гинуть, а інші з`являються на їхньому місці.  Проте клітини відмирають двома шляхами: некроз – коли клітина розвалюється і її вміст поширюється довкола, та апоптоз – коли клітина розпадається на оточені мембраною фрагменти.  

Апоптоз –це природний шлях відмирання клітин, а некроз – це патологічний шлях їхньої смерті.

І  коли клітини гинуть шляхом некрозу і  їх вміст потрапляє довкола організм стає  алергічним.

А застосування «Сандалу»  може зменшувати кількість пошкоджених клітин шляхом видалення з організму агресивних до клітин факторів. 

Наприклад дуже часто лікарі кажуть, що причиною шкірної алергії є слабкість печінки.

Але хіба усі типи медикаментів, які застосовують для лікування алергії не є токсичними для печінки і організму вцілому?

І як ми зрозуміємо далі, що причиною алергії може бути  функціональна слабкість печінки. А протиалергічні медикаменти є токсичними для тієї ж печінки.

Тоді виходить що? Протиалергічні медикаменти лікують алергію, чи тільки тимчасово глушать її симптоматичний поверхневий прояв.? А в глибині, навпаки, тільки посилюють розлади і роблять організм залежним від прийому медикаментів.

Алергія є підвищеною чутливістю імунної системи організму до алергенів.

Підвищена чутливість імунної системи, тобто її агресивність, викликається надмірною кількістю стимуляторів  імунної активності.

А потужними стимуляторами активності імунної системи є продукти розпаду клітинних мембран.

І найагресивнішим чинником, який руйнує клітинні мембрани є токсичні жовчні кислоти. Адже клітинні мембрани представляють собою білково-жирові структури, а токсичні жовчні кислоти є милами, які розчиняють жирову оболонку клітинної мембрани.

І якщо печінка погано нейтралізує токсичні жовчні кислоти, то вони пошкоджують клітинні мембрани і в крові з`являється велика кількість активаторів імунної системи та токсинів.

Тому для усунення алергії важливо боротися не з алергеном і уникати його, а для того, щоб подолати алергію, треба знизити чутливість організму до алергену.

І «Сандал» знижує чутливість організму до алергену завдяки тому, що очищує кров від токсинів, завдяки нормалізації діяльності печінки.

 

Підписка на новини та консультації

Якщо Ви бажаєте отримувати новини, консультації, анонси семінарів з нашого сайту, будь ласка, залиште своє ім'я та адресу електронної пошти.
Ваші дані не будуть використовуватися для спаму і не будуть передані третім особам