А давайте пригадаємо давньогрецьку легенду про Прометея. В цій легенді  Прометей був наказаний богами за те, що зберіг для людей вогонь. І за вказівкою Зевса його прикували до скелі, до якої  щоночі прилітав орел, який клював печінку Прометея і з`їдав її до світанку. Проте вранці виростала нова печінка.

 

І виявляється, що дійсно печінка людини може оновитися і, якщо хірурги видаляють із-за хвороби шматок печінки, то на його місті виростає новий шматок печінки. І чи не справжнім дивом є те, що людська печінка здатна самовідновлюватися так само, як у Прометея.

Проте дуже важливим фактором для оновлення печінки є хороший кровоплин через цей орган, тому що хороший кровоплин забезпечує безперешкодне надходження кисню і поживних речовин і забезпечує печінкові клітини необхідними ресурсами для їхнього оновлення.

Окрім цього хороший кровоплин через орган забезпечує хороший імунний захист, адже хороший кровоплин забезпечує насичення печінки імунними клітинами та антивірусними антитілами.

Але печінка дуже чутлива до погіршення кровоплину, тому що в печінці, із-за її анатомічної особливості, кровоплин значно повільніший ніж в інших органах, а відтак тут і гірший імунний захист і тому така підвищена вразливість печінки вірусами!!!

Ось що пише наукова література: кровоток в печінці сповільнений тому, що капіляри відрізняються великою шириною і неправильністю просвіту, і ще тому, що капіляри предствляють собою уже другу капілярну сітку на протязі одного судинного щляху від серця (першою сіткою є капіляри на які розпадаються артерії непарних черевних внутрощів і які дають початок портальній вені), за рахунок чого енергія руху, що придається серцем крові, доходить до печінки вже різко послабленою.

Що потрыбно для оновлення печынкиЩе однією особливістю кровообігу у печінці є наявність в печінкових судинах цілої системи затискачів чи шлюзів, які регулюють рух крові через печінку. Також біля виходу із печінки, в стінках печінкових вен, є циркулярні м’язові волокна, що можуть скорочуватися так, що відтік крові з печінки значно зменшується. Із-за усіх цих особливостей печінки кров протікає тут повільніше і із-за цього імунологічний захист печінки супроти вірусів нижчий, аніж інших внутрішніх органів!

І хоч кровоплин в печінці вдвічі повільніший ніж у інших внутрішніх органах, печінка має найбільш розвинену капілярну сітку.

Довжина капілярів печінки, якщо їх скласти, перевершує довжину земної кулі по екватору. Проте поряд з кров`яними капілярами в печінці проходять і жовчні капіляри. І печінку можна собі уявити як орган в якому переплітаються два клубки жовтих жовчних і червоних кров`яних капілярів, які оточені печінковими клітинами. А можна ще сказати навпаки, що печінкові клітини з усіх сторін оточені капілярами.

І печінкові клітини можуть здавлюватися як жовчними капілярами, так і кров`яними капілярами.

Давайте розглянемо обидва випадки.

Якщо жовч надто густа і її текучість знижена  жовчні капіляри переповнюються такою жовчю і здавлюють як печінкові клітини, так і кров`яні капіляри, внаслідок чого погіршується кровоток в печінці. У цьому випадку нашпиговані густою жовчю жочні капіляри наче спрут здавлюють печінку, знижуючи її життєдіяльність та імунний захист.

І для того, щоб покращити кровоплин в печінці і звільнити її від здавлення потрібно звільнити жовчні капіляри від густої жовчі. Саме це, насамперед, і робить «Енергетин».

«Енергетин» сприяє розрідженню жовчі, завдяки збільшенню в ній жовчних кислот, які по своїй природі є милами і які розчиняють холестеринові згустки в жовчі. Адже жовч є не що інше як суміш жовчних кислот і холестерину, тому і по латині називається Hole.

Розчинення «Енергетином» жовчних тромбів та звільнення печінки від загустілої жовчі сприяє зменшенню стискування кров`яних капілярів і покращує мікроциркуляцію в печінці, що сприяє знищенню віруса імунними клітинами, а також покращує живлення і дихання печінкових клітин, що сприяє оновленню печінкової тканини.

Підписка на новини та консультації

Якщо Ви бажаєте отримувати новини, консультації, анонси семінарів з нашого сайту, будь ласка, залиште своє ім'я та адресу електронної пошти.
Ваші дані не будуть використовуватися для спаму і не будуть передані третім особам