Для того, щоб вилікуватися від гепатиту В потрібно зробити правильний вибір у лікуванні: підібрати ті ліки, які допомагають організму знищити вірус гепатиту В, припиняють поширення вірусу та інфікування ним здорових клітин, усувають запальний та автоімунний процес в печінці, та сприяють її відновленню та зміцненню.

 

Також дуже важливо підібрати безпечні для організму ліки, які не те, що не приносять шкоди, а навпаки, зміцнюють організм в цілому.

 

Як показує досвід, пацієнти з вірусним гепатитом В повністю одужали чи значно покращили свій стан, які вживали «Сил-Чистил», «Енергетин», «Сандал», «Расаяну», та «Амриту» за відповідними схемами, приведеними нижче.

 

У багатьох пацієнтів лабораторно підтверджено зникнення патогенного вірусу.

 

Детальніше...

А давайте пригадаємо давньогрецьку легенду про Прометея. В цій легенді  Прометей був наказаний богами за те, що зберіг для людей вогонь. І за вказівкою Зевса його прикували до скелі, до якої  щоночі прилітав орел, який клював печінку Прометея і з`їдав її до світанку. Проте вранці виростала нова печінка.

Детальніше...

Підписка на новини та консультації

Якщо Ви бажаєте отримувати новини, консультації, анонси семінарів з нашого сайту, будь ласка, залиште своє ім'я та адресу електронної пошти.
Ваші дані не будуть використовуватися для спаму і не будуть передані третім особам